لطفا مطالعه نمایید !


 • فالوور بدون ریزش با تحویل فوری اینستاگرام از سرور Power-IR98 !
 • این سرویس به Auto Refill مجهز است . یعنی جبران ریزش خودکار !
 • سرعت بالا در ارسال فالوور ها و بازده بسیار خوب از سرویس !
 • مطابق با الگوریتم 2021 اینستاگرام !
 • در صورت ریزش به صورت اتوماتیک Refill خواهد شد !
 • کیفیت : High Mix ⚡️☄️ !
 • همیشه در بین فالوور های ارسالی مربوطه به سرور Power-IR98 درصدی فالوور حقیقی وجود دارد !
 • یک سرویس پرطرفدار در کل دنیا و مخصوصا ایران !
 • گارانتی : گارانتی ریزش دارد .

برای سفارش فالوور بدون ریزش ، در فرمی که برایتان در پایین صفحه قرار دادیم گزینه “فالوور ماندگار” را  از “دسته بندی سرویس ها” انتخاب نمایید !

سرویس افزایش فالوور بدون ریزش اینستاگرام !


تعداد : 5000 عدد

قیمت : 1450000 هزار تومان

▪ نوع فالوور : فالوور بدون ریزش اینستاگرام
▪ کیفیت پروفایل ها : عالی
▪ روش جذب : سرور های هوشمند فالونیک
▪ فعالیت : ❌
▪ قابلیت جبران ریزش : ✔

سفارش

تعداد : 500 عدد

قیمت : 150 هزار تومان

▪ نوع فالوور : فالوور بدون ریزش اینستاگرام
▪ کیفیت پروفایل ها : عالی
▪ روش جذب : سرور های هوشمند فالونیک
▪ فعالیت : ❌
▪ قابلیت جبران ریزش : ✔

سفارش

تعداد : 100 عدد

قیمت : 30 هزار تومان

▪ نوع فالوور : فالوور بدون ریزش اینستاگرام
▪ کیفیت پروفایل ها : عالی
▪ روش جذب : سرور های هوشمند فالونیک
▪ فعالیت : ❌
▪ قابلیت جبران ریزش : ✔

سفارش

آمار و ارقام مربوط به سرویس "افزایش فالوور بدون ریزش" اینستاگرام !


تعداد تیکت مربوط به سرویس فالوور بدون ریزش اینستاگرام

32+

تعداد “فالوور بدون ریزش” خریداری شده توسط مشتریان ما !

2225000+

تعداد مشتریان سرویس “فالوور بدون ریزش اینستاگرام” فالونیک

830+

سرویس های مکمل (به منظور نتیجه گیری بیشتر) !


✍🏻 سفارش خود را ثبت نمایید !


معرفی و برخی جزئیات !


خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام یا همان افزایش فالوور ماندگار !

 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش؛ خرید فالوور فوری با قیمت ارزان!

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، یکی از موثرترین روش ها برای افزایش اعتبار اینستاگرام، می باشد. اما خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش می باشد. یکی از دغدغه های همیشگی کسب و کارهای فعال این شبکه اجتماعی می باشد. کسب فالوور بالای اینستاگرام، نیاز به تلاش بسیار زیادی دارد. باید هر روز در زمان های مشخصی پستی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید؛ و مرتبا با دیگر کاربران اینستاگرام با لایک و کامنت و فالو در تعامل باشید. بعضی از افراد بر این باورند که هر چه ریزش فالوورها کمتر باشد، به این معنی است که سایت سرویس دهنده، کیفیت خدمات بهتری دارد. کسانی که به دنبال خرید ممبر اینستاگرام بدون ریزش هستند، می توانند در سایت فالونیک لذت داشتن فالوور بالا با قیمت مناسب را تجربه کنند.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، آسان ترین راه برای جذب ممبر واقعی!

همانطور که می دانید جذب فالوور واقعی اینستاگرام، تلاش و انرژی بسیار زیادی از شما می گیرد. پس گذاشتن روزانه، دریافت و پاسخگویی تمامی کامنت ها و همچنین تعامل و ارتباط با بسیاری از مخاطبان همه ی اینها می تواند وقت بسیار زیادی را از شما بگیرد. اگر به به هر دلیلی موفق به جذب فالوور بدون ریزش و جذب مشتری نشدید؛ خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند.

شما میتوانید با خرید فالوور ارزان، بدون هیچ هزینه ای برای تبلیغات برای خود فالوورهای بدون ریزش جذب کنید. خیلی از افراد با هزینه های زیاد وارد زمینه تبلیغات اینستاگرام میشوند و باز هم نمی تواند به آن نتیجه دلخواهی که می خواهند برسند، زیرا پس از مدتی فالوورهای آنها کم میشود و از بین می رود. ما در سایت فالونیک خدماتی را برای شما فراهم کرده ایم که می توانید با خیال آسوده خرید فالوور بدون ریزش ایرانی را با قیمت مناسب در این سایت انجام دهید.

خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش

خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام؛ ماندگار و همیشگی!

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، را می توانید در سایت فالونیک تجربه کنید! ما در فالونیک محصولات و خدمات متنوعی را به شما ارائه میدهیم، که شما می توانید نسبت به خرید فالوور واقعی اینستاگرام در این سایت اقدام کنید. ما در این قسمت از فالونیک می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که برای اکثر کاربران اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا همه ی افراد از آنفالو کردن رنج میبرند، شاید بسیار پیش آمده است که در یک روز تعداد زیادی از فالوورهای شما کم شده باشند. پکیج جدیدی که به شما معرفی میشود، تمام نیاز های شما را برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش برطرف می کند.

فالونیک؛ به عنوان بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، انواع دنبال کننده های بدون افت، لایک، کامنت و… را عرضه می کند. وب سایت فالونیک؛ به عنوان مرجع خريد فالوور ارزان، فالوور واقعی فعال ایرانی، فالوور فیک و فوری در خدمت مدیران پیج های کاری و کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

ریزش فالوور اینستاگرام به چه معناست؟

ریزش فالوورها در این برنامه یک امری جدایی ناپذیر است. به همین دلیل اکثر ما پس از خرید فالوور فیک بدون ریزش با مشکلاتی رو به رو میشویم، زیرا فرقی ندارد که فالوور فیک خریداری کنیم یا واقعی؛ به هر حال تعدادی از افراد وجود دارند که ما را آنفالو می کنند. به همین دلیل تیم فعال فالونیک با بررسی هایی که انجام داده است، این تصمیم را گرفته است تا سرویسی در زمینه خرید فالوور بدون ریزش برای فراهم کند، تا در هنگام افزایش فالوور اینستاگرام مشکلی برای پیج شما به وجود نیاید.

فالوور هایی که توسط سرور های این سرویس به پیج شما اضافه خواهد شد به هیچ عنوان ریزش ندارد و در صورت ریزش قابلیت Auto Refill دارد یعنی به صورت کاملا اتوماتیک مجدد جبران ریزش خواهد شد !

افزایش فالوور بدون ریزش

افزایش فالوور بدون ریزش

برای افزایش فوری فالوور اینستاگرام، در حالت عادی نیاز به تلاش بسیار زیادی است، زیرا باید مرتبا در طول روز و در زمان های معینی پست بگذارید و فعالیت زیادی داشته باشید و مرتبا با دیگر کاربران از نظر خرید لایک بدون ریزش و کامنت و همچنین فالو کردن در ارتباط باشید. اگر از این نظر نتوانستید موفق باشید، باید به سراغ روش هایی مانند تبلیغات در Instagram بروید. این روزها بسیاری از پیج های فروشگاهی یا شرکتی با موضوعات مختلف به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش هستند. افراد با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش می توانند اعتبار صفحه خود را بالا ببرند؛ و با کیفیتی که برای صفحه آنها ارائه می دهد می توانند پیج معتبری برای خود بسازند و با استفاده از آنها کسب درآمد کنند. شما می توانید بهترین پکیج خرید فالوور فوری را در سایت فالونیک با قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

معمولا می گویند که خرید فالوور فیک اینستاگرام یک روش بسیار موثر برای داشتن تعداد معین و مشخصی فالوور در پیج اینستاگرام می باشد. به طور مثال شما پکیجی را که شامل 30 هزار فالوور می باشد را خریداری می کنید و این تعداد به عنوان فالوور ثابت در صفحه شما باقی می مانند. اما در هنگام خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون ریزش، دو نکته بسیار مهم وجود دارد ؛ اول اینکه باید در نظر بگیرید که فالوور فیک اینستا هیچ گونه تعامل و فعالیتی در صفحه شما ندارد، یعنی نباید از او انتظار لایک، کامنت و یا بازدید داشته باشید. نکته دوم این است که خرید فالوور فیک ایرانی ارزان یک مسئله نامشخصی می باشد؛ زیرا به طور معمول فالوور فیک وجود ندارد و نمی توان همچنین موضوعی را به اینستاگرام نسبت داد.

برای تعریف فالوور فیک اینستاگرام می توان گفت که این فرد در Instagram اکانت دارد ولی از آن استفاده ای نمی کند. در واقع یکی اکانت ثابت محسوب میشود ولی هیچگونه فعالیتی ندارد. پس می توان آن را به عنوان یک فالوور غیرفعال در اینستاگرام نام برد.

خرید فالوور ارزان بدون ریزش

هنگامی که ما تصمیم میگیریم تا افزایش فالوور اینستاگرام خود را انجام دهیم، پس از چند روز مشاهده می کنیم که تعدادی از آنها ما را آنفالو کرده اند. فرقی نمی کند مخاطبین وفالوورهایی باشد که پس از سفارش فالوور فیک بدون ریزش به دنبال کننده ها افزوده شده اند. اگر فالوورهای شما واقعی باشند و پس از مدتی ریزش کنند، یکی از دلایل آن ممکن است مطلب و نداشتن فعالیت باشد. اما اگر فالوور فیک باشد به دلیل مشکلات اینستاگرامی می باشد. ریزش به طور کلی به معنای آنفالو کردن پیج شما توسط مخاطبین می باشد.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چیست؟

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

تا اینجای این مطلب از سایت فالونیک با مفهوم ریزش آشنا شده ایم. حال می خواهیم به شما بگوییم که خرید فالوور بدون ریزش اینتساگرام چه ویژگی هایی دارد؟ تیم فعال این مجموعه تمام سعی و تلاش خود را می کند تا پکیج های خود را با تمام جزئیات برای مشتریان ارائه دهد. شما می توانید برای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ارزان از خدمات ویژه ی آن استفاده کنید.

سرعت بالا و ارسال فوری پس از ثبت سفارش

ویژگی مهم و بارزی که سرویس خرید فالوور اینستاگرام دارد این است که سرعت بسیار بالایی در ارسال فالوورها دارد. شما فقط چند روز پس سفارش خرید فالوور بدون ریزش می توانید افزایش دنبال کنندگان خود را مشاهده کنید. فالونیک به دلیل داشتن سرویس های اختصاصی تلاش کرده است تا بالاترین سرعت ارسال فالوور بدون ریزش را برای کاربران خود داشته باشد.

مزایای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

 • افزایش تعداد کامنت و لایک واقعی ایرانی
 • افزایش میزان نزخ تعامل در صفحه
 • عدم حساسیت های الگوریتم های اینستاگرام
 • هزینه کم نسبت به میزان سرمایه
 • واقعی بودن تعداد فالوورها

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ارزان

در ابتدا ممکن این سوال ها در ذهن شما شکل بگیرد که آیا واقعا فالوور اینستاگرام بدون ریزش وجود دارد؟ اگر وجود دارد این نوع دنبال کننده ها واقعی و با کیفیت هستند یا نه؟

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش، مانند بسیاری از کاربران دیگر دارای اکانت واقعی می باشد و در Instagram فعالیت دارد. اینگونه دنبال کننده ها برای هدف بازدید بالاتر، تعامل بیشتر، خرید و… به پیج شما اضافه میشوند. فروش فالوور بدون ریزش اینستا به این صورت است که زمانی که از پیج شما بازید می کنند، ممکن است پست های شما را بپسندد و یا آنها را دوست نداشته باشد. بنابراین هیچ قاطعیتی در این وجود ندارد که این فرد مجذوب پیج شما میشود یا نه. پس این گفته که فالوور بدون ریزش وجود دارد یا نه؟ به اندکی تامل نیاز دارد. فالوور واقعی اینستاگرام فردی مانند خود شماست که جزوی از کاربران واقعی اینستاگرام تلقی میشود، که در هر لحظه امکان دارد پیجی را فالو یا آنفالو کنید. پس به این نتیجه می رسیم که نمی توانیم هیچ کاربر اینستایی را وارد کنیم تا حتما پیج شما را دنبال کند و به عنوان فالوور واقعی در صفحه شما فعالیت داشته باشد.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی

خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در سایت فالونیک که یکی از ارزان ترین سایت خرید فالوور واقعی لایک زن، می باشد؛ به بررسی آن پرداخته شده است. زیرا تا ما نتوانیم دنبال کننده ای در instagram داشته باشیم نمی توانیم خود را به عنوان یک پیج معتبر و موفقی معرفی کنیم. شما می توانید با مراجعه به سایت فالونیک بهترین پکیج خرید فالوور واقعی اینستاگرام را با ارزان ترین قیمت فالوور سفارش دهید. فالونیک، توانسته با ارائه بهترین سرویس ها و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش رضایت بسیاری از کاربران را بدست آرود.

فالونیک؛ بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

شما می توانید در اینجا که یکی از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام ارزان می باشد؛ بهترین خدمات را در زمینه خرید فالوور فوری تجربه کنید. زیرا در این سایت پکیج هایی با ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات در اختیار کاربران قرار می گیرد. همانطور که اطلاع دارید بسیاری از کسب و کارها به دنبال افزایش درآمد خود در صفحات مجازی به خصوص Instagram هستند. و از این رو می خواهند با بالا بردن فالوورهای خود اعتماد مشتری را جذب کنند و فروش خود را به چندین برابر برسانند. زیرا داشتن دنبال کننده های بالا یک مزیت مهم و کاربردی محسوب میشود.

با توجه به توضیحاتی که در قسمت بالا داده شده است، می توان نتیجه گرفت که هیچ روش افزایش فالووری بدون ریزش وجود ندارد و در همه ی آنها امکان کم شدن تعداد دنبال کننده ها وجود دارد. شما میتوانید برای تاثیر بیشتر فروش فالوور ایرانی بدون ریزش، را برای بازاریابی و فروش بیشتر امتحان کنید؛ زیرا بهترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالور بدون ریزش می باشد.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش

سایت فالونیک، با داشتن بیش از دهها هزار کاربر فعال، به راحتی می تواند از میان تمام این کاربران، برای افزایش فالور اینستای شما را با مقدار معین در کمترین زمان ممکن ایجاد می کند.

در اصل می توان گفت که با خرید ممبر بدون ریزش ارزان، می توانید افزایش فالوور فوری و  واقعی داشته باشید. اما بهتر است در نظر داشته باشید که خرید فالوور فیک بدون ریزش، به صورت واقعی امکان پذیر نیست.

داشتن فالوور واقعی و فعال به رشد پیج شما کمک بسیار زیادی می کند؛ و از نظر روانشناسی ثابت شده است که افراد در Instagramبه دنبال اکانت هایی هستند که فالوور زیادی دارند. ما در سایت فالونیک مجموعه ای از فالوورهای فعال و واقعی را برای رشد پیج شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با فروش فالوور بدن ریزش غیر واقعی دروغین دور بمانید و از مجموعه تاثیر گذارید برای پیج خود استفاده کنید.

خرید فالوور بدون ریزش ایرانی

یکی از بهترین و پرکاربرد ترین پکیج های خرید ممبر بدون ریزش، فالوور بدون ریزش ایرانی می باشد؛ زیرا بسیاری از کاربران ایرانی هستند و میخواهند ارزش و اعتبار خود را با فالوور های واقعی ایرانی بدون ریزش بالا ببرند. شما میتوانید در هر زمان که بخواهید برای شرکت در قرعه کشی اینستاگرام و خرید فالوور واقعی Instagram بدون ریزش به سایت فالونیک مراجعه کنید.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

نکات مهم و کاربردی در خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام

 • در زمان سفارش فالوور بدون ریزش باید پیج شما در حالت Public باشد.
 • بلافاصله پس از ثبت درخواست فالوور بدون ریزش، سفارش شما در زمان کوتاهی پردازش میشود.
 • با توجه به پکیج خریداری شده، حداقل یک روز زمان لازم است تا افزایش فالوور شما تکمیل شود.
 • سعی کنید در این محدوده زمانی از تماس های غیر ضروری پرهیز کنید.
 • چنانچه نیاز به خرید فالوور تعداد بالا دارید می توانید خرید خود را به پکیج های مختلفی تقسیم کنید.

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش با قیمت مناسب

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در میان کاربان می باشد. از این رو این شبکه اجتماعی فضای بیزینسی برای بسیاری از کاربران به خود اختصاص داده است. شما می توانید با فروش فالوور اینستاگرام بدون ریزش، به کسب و کار و یا حتی پیج شخصی، تجاری و یا خدماتی خود رونق بسیار فراوانی ببخشید. فروش فالوور واقعی اینستاگرام، در سایت فالونیک صد در صد تضمینی و بدون ریزش می باشد. بهتر است بدانید که با سفارش این محصول فالوورهای شما کاهش پیدا نمی کند و حتی در طولانی مدت تعداد فالوورهای شما پایین نمی آید.

مزیت هایی خرید فالوور واقعی

 • بدون هیچگونه ریزش و کم شدن
 • شبکه فعال و واقعی
 • بدون نیاز به فالو

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش؛

خرید فالوور فوری اینستا، یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که حتما باید در نظر داشته باشید. زیرا تا ما دنبال کننده ای در instagram نداشته باشیم، نمی توانیم موفقیت خود را به مخاطبانی که به تازگی از پیج ما دیدن می کنند، جلب کنیم. شما می توانید در سایت فالونیک خرید فالوور واقعی لایک زن، را به همراه خرید لایک اینستاگرام را با راحت ترین روش انجام دهید. ما در این سایت بهترین خدمات را در حوزه فروش فالوور باکیفیت اینستاگرام با قیمت مناسب ارائه می دهیم. افزایش فالوور واقعی در سایت فالونیک به راحتی انجام میشود. از این جهت تنها کافی است تا پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید. ما بهترین سرویس ها را با بالاترین کیفیت، واقعی ترین مخاطبان، قوی ترین پشتیبانی و … به شما ارائه می دهیم.

📌 سوالات متداول قبل از خرید !


⭐ فالوور ها فیکه ؟

خیر سرویس فالوور فیک را میتوانید از این لینک دسترسی داشته باشید !

⭐ آیا این فالوور ها واقعی هستند ؟ فعال هستند ؟

بسیاری از اکانت ها Real هستند ولی به این معنا نیست که همه آنها با پیج شما تعامل داشته باشند !

⭐ آیا پکیج خرید فالوور بدون ریزش هم مانند بقیه سرویس ها گارانتی داره ؟

بله ، خرید پکیج خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش، شامل گارانتی هم میشود!

⭐ برای خرید فالوور بدون ریزش، باید پیج حتما پابلیک باشه؟

حتما ! اگر پابلیک نباشد سفارشتون انجام نخواهد شد متاسفانه !