[logoshowcase cat_id=”102″ arrows=”false” dots=”false”]

خدمات-پلی-و-فالوور-اسپاتیفای

لطفا مطالعه نمایید !


 • فالونیک ، تنها ارائه دهنده تمامی خدمات و سرویس های اسپاتیفای – Spotify !
 • سرویس ها بروز رسانی شده با آخرین الگوریتم اسپاتیفای 2021 !
 • پوشش دهی تمامی سرویس های محبوب اسپاتیفای : فالوور آرتیست و پلی لیست | افزایش Play تک ترک ، آلبوم ، پلی لیست ، Monthly Listeners ، پادکست و .. | بسته ها و پلن های ویژه آرتیست ها ? ? ? !
 • ضمانت انجام کار مطابق با نوع گارانتی هر سرویس !
 • بهترین قیمت گذاری !

با استفاده از فرمی که در همین صفحه قرار دادیم یک جا به تمامی خدمات “Spotify” دسترسی دارید !

برو به فرم سفارش خدمات اسپاتیفای

✔ خدمات با کیفیت اسپاتیفای سایت فالونیک


خرید فالوور اسپاتیفای واقعی

توی این صفحه برای طرفداران و کاربران پر و پا قرص اسپاتیفای (مخصوصا افرادی که به عنوان خواننده داخل این پلتفرم خفن فعالیت میکنن) خدمات و سرویس های ویژه ای در نظر گرفتیم ? همونطور که میدونید اسپاتیفای (به انگلیسی : Spotify) یک سرویس اِستریم موسیقی ، پادکست و ویدئو است که با استفاده از اون میتونید به میلیون‌ ها آهنگ ، پادکست و ویدئوی هنرمندان سراسر دنیا دسترسی داشته باشید (واقعا خفنه این اسپاتیفای ??). شما با خرید ویو اسپاتیفای می توانید کمک شایانی به مشهور شدن خود کنیدو از این طریق موجب افزایش اعتبار و درآمد خود می شوید. در ادامه این مطلب فالونیک شما را با خرید پلی اسپاتیفای، خرید فالوور پلی لیست اسپاتیفای و این که چگونه در اسپاتیفای فالوور بگیریم و جذب کنیم، آشنا می کنیم.

سرویس هایی که در کنار خرید فالوور اسپاتیفای ارائه میدیم :

 • خدمات افزایش پلی (به انگلیسی Play)  . برای دو حالت رایگان و پرمیوم اسپاتیفای ??
 • سرویس افزایش فالوور Playlist و Artist اسپاتیفای ??
 • سرویس افزایش Play (پخش) موزیک یا همان تک ترک ، پادکست ، آلبوم و پلی لیست در اسپاتیفای ??
 • سرویس افزایش Monthly Listeners (مجموع شنوندگان ماهانه موزیک )  ??
 • سرویس افزایش پخش از کشور های مختلف نظیر : آمریکا ، فرانسه ، برزیل ، آلمان ، ایتالیا ، کانادا و ….. بسیاری از کشور های دیگر !! ??
 • بسته های ویژه به ترتیب از چپ به راست : starter ? standard ? advance ? pro ? famous ? rockstar

 

تفاوت پلی رایگان FREE و پرمیوم Premium چیست ؟

همونطور که میدونید اسپاتیفای در دو مود رایگان و پرمیوم به یوزر هاش (منظور شنوندگان هست و نه آرتیست ها) سرویس میده . که در نوع پرمیوم در ازای پول هایی که از شنوندگان برای پرمیوم کردن اکانت هاشون (طبیعیه که اکانت پرمیوم یکسری ویژگی ها و برتری ها نسبت به اکانت Free داره و توضیح بیشتر اون در این مطلب فعلا نمیگنجه!) دریافت میکنه به آرتیست ها پرداخت میکنه و طی این چرخه هم آرتیست ها از درآمد برخوردارند و هم شنوندگان در این شبکه قدرتمند موزیک به ترکها و پادکست های با کیفیت دسترسی با امکانات فرواوان دارند . پس طبیعیه که محاسبه پلی Play افرادی که از نسخه پرمیوم استفاده میکنند با افرادی که اکانت رایگان دارند متفاوت باشد  .

 

فالوور پلی لیست چه فرقی با فالوور آرتیست دارد ؟

فالوور های آرتیست همان دنبال کنندگان یک Artist هستند که دسترسی به ترکها ، آلبوم ها و یا پادکست های او دارند . در رابطه با Playlist هم دقیقا همینطور ؛ یعنی فردی که صاحب یک پلی لیست هست میتونه برای پلی لیستی که داره با استفاده از سرویس افزایش فالوور پلی لیست اقدام به افزایش فالوور Play list بکنه ! در حقیقت این فالوور ها رو فقط آرتیست و یا فقط صاحب اون پلی لیست میتونه مشاهده کنه و برای یوزر ها قابل مشاهده نیست. پس شما در صورت نیاز به یک Playlist می توانید اقدام به خرید فالوور پلی لیست اسپاتیفای کنید.

 

سرویس افزایش Monthly Listeners چیست ؟

Monthly Listeners آماری است که اسپاتیفای برای مجموع شنوندگان موزیک های آرتیست در 28 روز گذشته در اختیار یوزر ها قرار میدهد  . این آمار هر روز آپدیت می شود و همواره در قسمت پروفایل آرتیست نیز مورد نمایش کاربران قرار میگیرد .

? نکته : اگر کاربری اثری را در اسپاتیفای بیش از یک بار در 28 روز پلی کند فقط یکی از آن ها مورد شمارش قرار می گیرد.

چگونه در اسپاتیفای فالوور بگیریم؟

حال که شما با این برنامه آشنا شدید و به این نتیجه رسیدید که می توانید از طریق آن کسب درآمد کنید، این سوال پیش می آید که چگونه در اسپاتیفای فالوور جذب کنیم. به طور کلی روش های مختلفی برای گرفتن فالور است؛ اما ارزان ترین و آسان ترین کار آن خرید فالوور واقعی اسپاتیفای Spotify)) است. شما برای خرید 50k فالوور یا خرید ده کا فالوور و خرید فالوور اسپاتیفای رایگان می توانید به سایت فالونیک مراجعه کنید. شما از طریق این مجموعه می توانید اقدام به خرید ویو اسپاتیفای، خرید پلی اسپاتیفای و خرید فالوور پلی لیست اسپاتیفای کنید.

 


از بین سرویس های ذکر شده در لیست فوق ، آنهایی که در سایت موجود و فعال هستند را در فرم زیر برای شما عزیزان قرار داده ایم ✔?⬇ (برای رفتن به فرم کلیک کنید)

خدمات اسپاتیفای !


افزایش فالوور (Playlist و Artist)

توضیحات سرویس

افزایش پلی (Playlist و Track و Podcast)

توضیحات سرویس

افزایش Monthly Listeners

توضیحات سرویس

بسته های ویژه خوانندگان (Artists) ?✔ | به زودی ?

توضیحات سرویس

افزایش پلی به تفکیک کشور | به زودی ?

توضیحات سرویس

✍? سفارش خود را ثبت نمایید !