افزایش ویو استوری رایگان

در زیر تعدادی از خدمات حرفه ای و پر طرفدار فالونیک را مشاهده مینمایید. استفاده از همه آنها برای ارتقا حساب خود در اینستاگرام پیشنهاد می شود :

 افزایش ویو اینستاگرام رایگان

ترفند افزایش ویو استوری رایگان در سریع ترین زمان ممکن ! البته نمیشه گفت این یه ترفنده و یه جورایی ما با این کار قصد داریم تا کاربران رو تشویق به استفاده از خدمات فالونیک  کنیم و به صورت رایگان برای پست مورد نظر اونها ویو اعمال میکنیم . حتما تعرفه های عالی و مقرون به صرفه ویو ارزان و فوری رو مشاهده کنید !

البته ترفند هایی برای دریافت و بازدید استوری واقعی رایگان وجود داره مثل نرم افزار های ویو بگیر و .. که باید با انجام اعمالی نظیر لایک و فالو دیگر کاربران به جمع آوری سکه بپردارید و با آن سکه ها برای ویدیو خود ویو سفارش دهید .  به خاطر زمان گیر بودن و فوری نبودن ما این ترفند ها را پیشنهاد نمی کنیم. ما در این مطلب از سایت فالونیک شما را با این موضوع که چگونه ویو ایگان بگیریم، اشنا می کنیم. شما از طریق معتبرترین سایت افزایش ویو اینستاگرام رایگان می توانید سین استوری خود را افزایش دهید.

چگونه ویو رایگان بگیریم؟ (افزایش ویو اینستاگرام رایگان)

نسخه های هک شده و مود شده ای از این نرم افزار های سکه ای نظیر ویو بگیر و اینها هستند که بدون نیاز به فالو یا لایک کردن دیگران می توانید سکه جمع آوری کنید و با آنها ویو سفارش دهید که البته ما این نرم افزار های کرک شده و مود شده اندرویدی را به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم و حتی توصیه میکنیم که از نصب این دسته از اپلیکیشن ها خود داری نمایید . به دلیل اینکه این نرم افزار ها دارای کد های مخرب و حتی جاسوسی می باشند که ممکن است به سلامت گوشی شما لطمه وارد کنند و یا دارای کد های تغلیباتی هستند که موجب آزار شما خواهند شد . توسعه دهنده های این نرم افزار ها ، آن را رایگان در اختیار مردم قرار می دهند تا محبوب شود و مردم آن را نصب کنند . سپس پس از نصب شدن اپ توسط تعداد زیادی از مردم هدف خود را عملی میکنند .

برنامه افزایش ویو استوری رایگان

هنوز هم به دنبال نرم افزار یا برنامه ای رایگان برای بالا بردن ویو استوری رایگان هستید ؟ دوست دارید نرم افزاری باشد تا لینک پست خود را در آن وارد کنید و سپس تعداد مورد نیاز بازدید ! بعد هم به سرعت ویو ها (همان بازدید ها) روی ویدیو شما اعمال شوند ! خب باید خدمت شما عرض کنم چنین نرم افزاری هست ولی رایگان نیست و باید برای فعال نمودن لایسنس آن هزینه پرداخت نمایید و البته اگر مقدور بود ما آن را رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدادیم . ولی با این حال می توانید به پشتیبانی فالونیک تیکت دهید تا در این خصوص شما را راهنمایی کند .

خرید بازدید استوری واقعی رایگان

اگر به دنبال راهکاری بسیار ارزان ، آسان و سریع برای افزایش ویو ویدیو خود در اینستاگرام هستید پیشنهاد ما استفاده از سرویس افزایش ویو فالونیک است !

با استفاده از این  سرویس و خدمت ارزشمند و عالی ، در کوتاهترین زمان ممکن بازدید ویدیو خود و سین استوری تان را تا هر تعداد که مایل هستید افزایش دهید .

در فرم سفارش ویو ارزان می توانید هر تعداد که می خواهید ثبت نمایید. این مجموعه بهترین سایت افزایش ویو اینستاگرام رایگان و به عنوان سایت ویو استوری است.

قیمت های تعرفه های ویو اینستاگرام

قیمت ها همگی نرخ همکار می باشند و سود فالونیک از ارائه این خدمات خیلی خیلی ناچیز می باشد . لذا از لحاظ قیمت با خیالی آسوده به ثبت سفارش خود بپردازید. در این مطلب از فالونیک با سایت افزایش ویو اینستاگرام رایگان، روش های بازدید استوری واقعی رایگان و چگونه ویو رایگان را بگیریم آشنا شدید؛ برای اطلاع از قیمت به لینک پایین مراجعه کنید.

مشاهده تعرفه های بازدید اینستاگرام