image-828

اسپاتیفای پرمیوم ⭐💎

پرمیوم سازی اکانت اسپاتیفای + گارانتی مانی بک 💸
خرید و تمدید اکانت اسپاتیفای | با پرمیوم سازی حساب اسپاتیفای ، بی حد و مرز به موزیک های دلخواه خود گوش فرا دهید 😎🎧
  • اسپاتیفای پرمیوم 🎧 ارتقاء حساب شخصی اسپاتیفای شما به پرمیوم .
  • نیاز به یوزر نیم و رمز عبور جهت فعالسازی .
  • فعال بروی تمامی دستگاه ها : اندروید ، آی او اس ، PC ، مک .
  • با اسپاتیفای پرمیوم بی وقفه به هزاران موزیک دلخواه خود گوش فرا دهید 😎

اسپاتیفای پرمیوم 💎⭐ «3 ماهه»


speed meter
مدت زمان : بین 1 تا 3 ساعت
star
سرعت: سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

210000 تومان

اسپاتیفای پرمیوم 💎⭐ «6 ماهه»


speed meter
مدت زمان : بین 1 تا 3 ساعت
star
سرعت: سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

420000 تومان

اسپاتیفای پرمیوم 💎⭐ «12 ماهه»


speed meter
مدت زمان : بین 1 تا 3 ساعت
star
سرعت: سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

840000 تومان

معرفی سرویس

در طی گذشت زمان با آمدن تکنولوژی این امکان فراهم شد که از طریق آن بتوانیم به موسیقی‌های مختلف گوش دهیم و لذت ببریم‌. اسپاتیفای یکی از برنامه‌هایی است که امکان اشتراک‌گزاری موسیقی یا پادکست‌های صوتی مختلف را برای مردم از سراسر جهان فراهم می‌کند.

اگر می‌خواهید در رابطه با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای بدانید، مطالعه مقاله ما می‌تواند ابزار کمی خوبی برای ورودتان به دنیای اسپاتیفای باشد.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست؟

در واقع اکانت پرمیوم اسپاتیفای برای کاربران ایجاد شده است تا هم به موسیقی و پادکست های صوتی دیگران گوش دهند، هم موسیقی و پادکست‌های صوتی مورد علاقه خودشان را به اشتراک بگذارند. البته مزیت دیگر داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای، کسب درآمد است که انجام این کار از طریق ثبت توافق نامه شخصی انجام خواهد شد.

اهمیت اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست؟

به هر حال هر نسخه ویژه‌ای کاربردی دارد که آن را ساخته‌اند. اهمیت اکانت پرمیوم اسپاتیفای نیز در تفاوت‌هایش با اکانت رایگان است. در واقع اگر قرار بود اکانت رایگان کلیه امکانات را در اختیار ما می‌گذاشت، اکانت پریمیوم فاقد اهمیت می‌شد.

دانلود محتوایی که به نظرتان ارزشمند است

یکی از ویژگی‌های جذابی که باعث شده است، بسیاری از افراد به دنبال خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای باشند، آپشن دانلود کردن است‌. شما به راحتی می‌توانید محتوایی که به نظرتان جذاب است را دانلود کنید تا هر زمان که می‌خواهید به آن گوش دهید.

با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانید صدا را از دستگاه دیگری بشنوید

اگر در جمع دوستان یا خانواده‌تان نشسته‌اید و می‌خواهید به موسیقی یا پادکستی گوش دهید وجود اکانت پرمیوم اسپاتیفای ضروری خواهد بود. با داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای روی گوشی خود و دستگاه دیگر می‌توانید صدا را پخش کنید. همچنین امکان استفاده از اسپیکر هوشمند نیز فراهم است.

نگران نباشید با وجود اکانت پرمیوم اسپاتیفای به صورت آنلاین به موسیقی گوش دهید

با خرید اشتراک اسپاتیفای نه تنها به صورت آفلاین به موسیقی و پادکست‌های صوتی گوش خواهد داد، بلکه محدودیتی هم برای دانلود آن‌‌ها نخواهید داشت. فکرش را بکنید ممکن است ناگهان اینترنت شما قطع شود، آن هم زمانی که در حال گوش دادن به یکی از پادکست‌های مورد علاقه‌تان هستید. دراین‌شرایط تنها داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای خیال شما را راحت خواهد کرد تا به آسانی به پادکست‌ها گوش دهید.

با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای از قابلیت رد یا اسکیپ کردن موسیقی بهره‌مند شوید

با داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای برای گوش دادن به موسیقی بعدی باید منتظر باشید تا زمان  موسیقی که درحال پخش است، به پایان برسد. فکر کنید چقدر این موضوع می‌تواند اعصاب خرد کن باشد و در عین حال زمان شما را بگیرد. با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای نه‌تنها زمان پرت نخواهید داشت، بلکه موسیقی که دوست ندارید را هم رد خواهید کرد.

چرا باید خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای را انجام دهیم؟

به هر حال شما باید بدانید که چرا نیاز است برای اکانت پرمیوم اسپاتیفای مبلغی را پرداخت کنید. درغیر‌این‌صورت پرداخت هزینه امری بیهوده خواهد بود. در ادامه مهم‌ترین دلایلی که شما را مجاب به خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفایی می‌کند، بررسی کرده‌ایم.

برتری کیفیت

کیفیت در موسیقی اهمیت بالایی دارد. بسیاری از افراد به دلیل وجود موسیقی‌های بی کیفیت، از صدای خوب خواننده یا آهنگ پس زمینه محروم می‌شوند. البته همانطور که گفتیم اسپاتیفای تنها محدود به موسیقی نیست، حتی پادکست‌های صوتی مختلف نیز در آن وجود دارند. در نتیجه، کیفیت پایین در ارائه یک محتوای با ارزش ضعیف عمل خواهد کرد.

با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای تبلیغات آزاردهنده را از بین ببرید

در صورت داشتن اکانت اسپاتیفای رایگان با تبلیغات بسیاری در هنگام پخش صدا روبه‌رو خواهید شد. این تبلیغات به منظور کسب درآمد صورت می‌گیرد. با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای از شر این قبیل تبلیغات آزاردهنده رهایی یابید.

درآمدزایی از طریق پادکست

ممکن است افرادی در حال خواندن یا نواختن ساز در کنار مترو یا پارک ها دیده باشید. شاید این افراد نمی‌دانند که با داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانند شکوفا شوند. حتی اگر خواننده نیستید، اما از تکنیک‌های فن بیان و نحوه بیان درست مسائل آگاهی دارید، حیف است که اکانت پرمیوم اسپاتیفای نداشته باشید و دیگران را از صدای خود دریغ کنید.

در زمان خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر بدون توجه به نکات مهمی خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای را انجام دهید، سرتان کلاه خواهد رفت. در ادامه مهم‌ترین نکاتی که باید برای تهیه اشتراک پرمیوم اسپاتیفای در نظر بگیرید را بررسی کرده‌ایم.

قانونی بودن خرید

درصورتی‌که اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به صورت قانونی خریداری کنید می‌توانید حتی با آی پی ایران نیز وارد اکانت خود شوید. بااین‌حال، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد تا آی پی خود را تغییر دهید؛ زیرا حتی داشتن اکانت قانونی اسپاتیفای تمام محدودیت‌ها را از بین نمی‌برد.

حواستان به هزینه‌های گزاف باشد

وقتی که می‌توانید اکانت پرمیوم ارزان داشته باشید، به چه علتی باید هزینه بیش‌تری پرداخت کنید؟ متاسفانه بعضی از شرکت‌ها فعال در این حوزه فقط به دنبال پول درون کیف پول شما هستند و حتی قیمت‌هایی با رقم بالا پیشنهاد می‌دهند. به همین دلیل، بهتر است قبل از خرید در رابطه با شرکت‌ها تحقیقی انجام دهید تا مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار نگیرید.

آیا خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای خطرناک است؟

اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم، با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای خطری شما را تهدید نخواهد کرد. بااین‌حال، اگر اکانت شما غیرقانونی خریداری شده باشد می‌تواند مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد.

☝️ نکاتی برای تاثیرگذاری بیشتر خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای

همانطور که توضیح دادیم داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای مزایای خودش را دارد و به طبع ارزش خرید نیز دارد. بااین‌حال بهتر است به هنگام خرید به نکات زیر توجه کنید.

  • خرید اکانت اسپاتیفای به این معنی است که شما قوانین گفته شده به هنگام خرید را پذیرفته‌اید. بنابراین، بهتر است نگاهی به قوانین آن بیندازید.
  • اگر تا به حال اکانت اسپاتیفای نداشته‌اید، وضعیت اکانت را به اکانت جدید ببرید. سپس سفارش خود را ثبت کنید.
  • اگر اکانت اسپاتیفای شخصی دارید، رمز اکانت برای پشتیبان فالونیک ارسال کنید.
  • درصورتی‌که به فروشنده اکانت پرمیوم اسپاتیفای اعتماد ندارید، بدون لحظه‌ای تردید ادامه کار را متوقف کنید.

روش فمیلی اکانت اسپاتیفای به شما کمک خواهد کرد در دستگاه‌های متفاوت و با هر نوع سیستم عاملی یک اکانت اسپاتیفای داشته باشید. برای خرید اکانت اسپاتیفای روش عجیبی برای شما بهترین گزینه خواهد بود؛ زیرا به قیمت کم‌تری نیاز دارد.

☝️ خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای در فالونیک چگونه انجام می شود؟

امکان خرید اکانت ویژه اسپاتیفای از همین صفحه در فالونیک امکان‌پذیر است. همچنین در صفحه اصلی نیز می‌توانید اکانت مورد نظر خود را تهیه کنید.. در صفحه اصلی آیکون‌های برنامه‌های اجتماعی مختلف را خواهید دید.

اگر با گوشی وارد سایت فالونیک شدید، با انتخاب سه نقطه کنار لوگو شبکه‌های اجتماعی، دیگر برنامه های اجتماعی را می‌توانید پیدا کنید. برای خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای ضروری نیست که عضو سایت باشید. بااین‌حال در صورت عضو شدن، خواهید توانست از پنل vip استفاده کنید.

☝️ چرا به فالونیک برای خرید اکانت پرمیوم اعتماد کنیم؟

اگر با دقت در گوگل سرچ کرده باشید، خواهید دید که سایت فالونیک یک سر و گردن نسبت به  بقیه سایت‌ها برتری دارد. پنل vip ، پشتیبانی و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتری از جمله آپشن‌هایی هستند که نمی‌توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. برند فالونیک یک شبه رقم نخورده است. اعتبار فالونیک از طریق ارتباط گیری خوب با مشتریانش طی گذشت زمان به جود آمده است و به شما قول می‌دهیم تحت هیچ شرایطی از شما سلب اعتماد نکنیم.

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک