تعداد بازدید 139
10 روش برای افزایش ساب یوتیوب

10 روش برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب

هنگامی که شخصی وارد کانال یوتیوب شما می شود، دو حالت ممکن است اتفاق بیفتد، یا اینکه خیلی سریع از کانال خارج می شود و یا اینکه بیشتر ویدیو های شما را تماشا می کند و کانال را سابسکرایب می کند. برای اینکه حالت دوم اتفاق بیوفتد و مخاطب جذب کانال یوتیوب شما شود روش های زیادی وجود دارد، ما در این مقاله به 10 روش برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب پرداخته ایم که با رعایت آن ها می توانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

الگوریتم یوتیوب را خوب بشناسید

یوتیوب هرگز قصد ندارد از ویدیو های شما برای فرستادن کاربران به وب سایت شخصی یا لندینگ پیج شما استفاده کند. یوتیوب از شما این انتظار را دارد که محتوای ویدیویی جذابی تولید کنید که موجب شود کاربران ویدیو های بیشتری ببینند و در نتیجه هر چقدر ویدیوی بیشتری ببینند، تبلیغات بیشتری خواهند دید و این به نفع یوتیوب خواهد بود. الگوریتم یوتیوب کانال هایی که کاربران آن ها ویدیو ها را تا آخر می بینند و به اصطلاح محتوای ویدیویی وابسته کننده ای تولید می کنند را پاداش خوبی می دهد. به همین خاطر, به شما توصیه اکید می کنم که برای جذب سابسکرایبر های بیشتر، تمام لینک های خارجی که در کانال یوتیوبتان گذاشته اید را حذف کنید.

از عناوین تیتر زرد و گمراه کننده دوری کنید

معمولا عناوین به اصطلاح زرد به نحوی یک موضوع را شلوغ نشان می دهند و موضوع بسیار با آب و تاب می کنند. همین موضوع موجب می شود ویدیو بازدید زیادی بخورد، ولی باید این رو بگویم که این موضوع در نهایت باعث می شود که کاربران به کانال شما اعتماد نکنند و شما را سابسکرایب نکنند، حتی اگر شما دیگر از تیتر زرد در کانال تان استفاده نکنید. یادتان نرود که اعتماد از دست رفته کاربران را شاید هرگز نتوانید دوباره جلب کنید.

به طور مداوم محتوا سازی کنید

باید در دوره های مشخص زمانی به تولید محتوای خود ادامه دهید. تمرکزتان این باشد که نسبت به محتوایی سعی دارید آن را پخش کنید یک رویکردی تجربی داشته باشید، اما مهمترین بخش این کار این است که در پخش محتوا به صورت مداوم عمل کنید. این کار به شما کمک می کند تا مخاطبین و سابسکرایبر های بیشتر جذب کنید و همچنین با این کار، شما عادت می کنید که همیشه به فکر ساخت محتوای با کیفیت باشید.

افزایش سابسکرایبر  با خرید

یکی دیگر از روش های بسیار رایج برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب، خریدن سابسکرایبر می باشد. این روش برای یک سری استراتژی های کانال ها می تواند کمک کننده باشد.

براید خرید سابسکرایبر یوتیوب می توانید به صفحه “افزایش سابسکرایبر یوتیوب سایت فالونیک” مراجعه کنید.

انتخاب تنها یک موضوع برای کانال

ایده عال ترین حالت این می باشد که کانال یوتیوب تان را فقط به یک موضوع اختصاص دهید. حالا این که شما بخواهید دو تا سه موضوع را پوشش دهید مشکلی ایجاد نمی کند ولی این که هر ویدیو در مورد یک موضوع مختلفی باشد را اصلا توصیه نمی کنم. این طوری کاربران می دانند که هدف شما از راه اندازی کانال یوتیوب چه چیزی بوده و در کانال شما منتظر چه ویدیوهایی خواهند بود.

استفاده درست از عنوان و تصاویر تامنیل

یکی از پیش پا افتاده ترین کارهایی که باید برای افزایش تعداد سابسکرایبر کانال یوتیوب خود انجام دهید، این است که از تصاویر بند انگشتی یا تامنیل برای ویدیو استفاده کنید و همچنین یک عنوان جذاب و مناسب برای آن انتخاب کنید.

تصویر بند انگشتی یا تامنیل یوتیوب، یک تصویری است که در ابتدای ویدیو به کاربران نشان داده می شود تا کاربر از محتوای ویدیوی شما آگاه شود.

یک وب سایت طراحی کنید.

تنها به یک کانال یوتیوب اکتفا نکنید، و در کنار کانال یوتیوب، وب سایت خود را هم طراحی کنید.  طراحی وب سایت یک امر بسیار مهم برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب می باشد، حتی اگر دوست ندارید که وب سایت طراحی کنید، پیشنهاد می کنم از سایت ساز ها، وبلاگ ها و یا پلتفرم های آماده استفاده کنید.

با مخاطبین کانال خود دوست شوید

یادتان باشد به همه کامنت هایی که برای ویدیو ها دریافت می کنید باید پاسخ بدهید، حتی اگر یک سوال بار ها و بار ها تکرار شده باشد، با مخاطبین تان با لفظی صحبت کنید که انگار آن مخاطب دوست صمیمی شما است. با این کار شما حس دوستی و احترام به مخاطبین تان می دهید و این احتمال که مخاطبین کانال شما را به دوستانشان پیشنهاد کنند بسیار زیاد می شود.

محتوای خود را در پلتفرم های مختلف انتشار دهید

شما تنها یوتیوب را ندارید، پس فقط به پست کردن ویدیو در یوتیوب اکتفا نکنید. برای استفاده کردن از ویدیو هاا در پلتفرم های مختلف و شبکه های اجتماعی برنامه ریزی کنید. ویدیو هایی که در گذشته انتشار داده اید را در زمان هایی که یک اتفاق مربوط به آن در جامعه ی کسب و کارتان و یا حتی اخبار رخ می دهد دوباره انتشار دهید.

 ساخت ویدیو های مورد علاقه مخاطبین

برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب خود باید همیشه در جستجوی ایده هایی باشید که کاربران را وادار کند که به کانال یوتیوب شما سر بزنند. از موضوعاتی که زیاد جستجو می شوند استفاده کنید، سوالاتی را پاسخ بدهید که کمتر کسی به آن ها پاسخ داده است، همچنین می توانید از کانال یوتیوبر های معروف کمک بگیرید به این شکل که ویدیو های محبوب آن ها را پیدا کنید و با بررسی آن ویدیو ها شما هم ویدیو هایی بهتر و هم سبک با آن ها بسازید.

استفاده از هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گذاری یکی از مهم ترین موارد مورد استفاده برای افزایش سابسکرایبر یوتیوب می باشد، همیشه  در انتهای متن ویدیو هایتان از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. سعی کنید از هشتگ خاصی مثل نام برند شخصی تان در همه ی ویدیو های خود استفاده کنید، کلمات کلیدی اصلی که به دنبال دیده شدن با آن هستید را در هشتگ های خود استفاده کنید، سعی کنید از کلمات کلیدی های متنوع استفاده کنید، و همچنین از هشتگ های ویدیو های پربازدید استفاده کنید.

استفاده از کلمات کلیدی در متن

و در نهایت استفاده از کلمات کلیدی که تمرکز فعالیت تان روی آن است بسیار می تواند به افزایش سابسکرایبر کانال یوتیوب شما کمک کند. چرا وقتی کلمات کلیدی شما در یوتیوب جستجو می شود ویدیو های شما هم به کاربران نشان داده می شود.

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک