article
calendar icon
29 مهر 1402

آموزش نحوه ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد

ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است. این پلتفرم مانند یک دانشگاه جهانی، غنی از اطلاعات و آموزش در موضوعات مختلف بوده و همچنین مکانی برای کسب درآمد خواهد بود. شما پس‌از ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، فعالیتتان را شروع می‌کنید تا بازدیدکنندگان را به سمت خود بکشانید. جذب مخاطب، کلید کسب درآمد در یوتیوب است. برای کسب درآمد از یوتیوب، شما به افرادی نیاز دارید که تبلیغات شما را تماشا کنند. برای به‌دست‌آوردن مشترکین بیشتر کافی است بهترین محتوایی را که می‌توانید بسازید؛ اما خرید سابسکرایب یوتیوب نیز می‌تواند شما را به سابسکرایبر بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برساند.

نحوه ساخت اکانت یوتیوب برای درامد با گوشی

1. جهت ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، به سایت یوتیوب (youtube.com) مراجعه کنید و وارد حساب کاربریتان شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری، می‌توانید از ایمیل یا شماره تلفن همراه خود استفاده نمایید و یک حساب کاربری جدید ایجاد نمایید.

2. پس‌از ورود به حساب کاربری، روی آیکون پروفایل خود کلیک کنید و گزینه “Create a channel” را انتخاب نمایید.

3. در مرحله بعد، باید نام اکانت خود را وارد کرده و برای موضوع و نوع محتوا، یک توضیح کوتاه ارائه دهید.

4. اکنون اکانت شما ساخته شده و برای بارگذاری ویدیوها آماده است. برای بارگذاری ویدیو، روی دکمه “Upload video” در بالای صفحه کلیک نمایید و ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

5. در این مرحله، اطلاعات و توضیحات مربوط به ویدیو مانند عنوان ویدیو، توضیحات، برچسب‌ها و… را وارد کنید.

6. پس‌از بارگذاری موفق ویدیو، می‌توانید آن را در اکانت خود مشاهده کنید. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای موجود در یوتیوب، مانند تنظیمات نمایش ویدیو و تنظیمات حریم خصوصی، کانال خود را تنظیم نمایید.

7. بعد از بارگذاری ویدیوهای متعدد به‌طور مرتب، با استفاده از برچسب‌ها، اسکرایبرهای بسیاری را مجذوب و ترغیب به ساب‌اسکرایب اکانت خود کنید. برای جذب بیشتر بازدید‌کنندگان باید محتواهایی جذاب و مفید را ارائه دهید. همچنین ارتقای کیفیت ویدیوها تاثیر بسیاری در جذب آن‌ها خواهد داشت.

رعایت 7 نکته گفته شده در بالا به شما در نحوه ساخت اکانت یوتیوب برای کسب درامد کمک بسزایی خواهد کرد.

ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد

اموزش ساخت اکانت یوتیوب برای درامد

ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد و کسب درآمد از طریق بازدیدهای یوتیوب، راهی آسان به‌نظر می‌آید؛ اما ابتدا بهتر است واقعیت‌ها را بررسی کنید. بر اساس استانداردهای فعلی صنعت، شما فقط می‌توانید به ازای هر نیم میلیون بازدید در یوتیوب حدود 1000 دلار به‌دست آورید. بنابراین، برای این‌که ویدیوی شما در یک بازه زمانی کوتاه هر بار میلیون‌ها بازدید داشته باشد، لازم است به روش‌های جایگزین برای تبدیل بازدیدهای YouTube به پول و شرایط کسب درآمد از یوتیوب، نگاهی بی‌اندازید.

1. تبلیغات را اجرا کنید تا بازدیدهای YouTube را به پول تبدیل شوند

با ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، بسیاری از سازندگان از AdSense برای کسب درآمد استفاده می‌کنند. آن‌ها با ایجاد ویدیوهای فوق‌العاده، بهینه‌کردن آن‌ها و با اجرای تبلیغات در حساب YouTube خود درآمد غیر فعالی کسب خواهند کرد. با آپلود 500 ساعت محتوای ویدیویی در هر دقیقه، در بزر‌گ‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدئو در وب، اغلب به سختی می‌توان به‌طور مداوم تعداد زیادی بازدید را دریافت کرد. برای دستیابی به اولین 1000 دلار خود، باید یک برنامه طراحی کنید و استراتژی بچینید که چگونه از ویدیوی خود بازدید داشته باشید. این هدف مستلزم تلاش‌های اولیه بسیاری خواهد بود و ممکن است به‌طور مداوم پول زیادی به‌دست نیاورید؛ اما به‌طور بالقوه می‌تواند در درازمدت به شما درآمد غیر فعال ثابتی بدهد. همچنین توصیه می‌شود از خرید سابسکرایب یوتیوب در کسب درآمد بیشتر قافل نشوید.

2. دیدگاه‌های خود را به حداکثر برسانید تا از بازاریابی وابسته استفاده کنید

بازاریابی وابسته در نحوه ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، می‌تواند راهی فوق‌العاده سودآور برای تبدیل بازدیدهای یوتیوب به پول باشد. کسب درآمد از کانال خود، از طریق بازاریابی وابسته اغلب برای محتوای مبتنی‌بر بررسی محصولات زیبایی، خدمات دیجیتال یا انواع صنایع مشابه، بهتر انجام می‌شود. برای مثال می‌توانید با ایجاد کارت‌های یوتیوب، بینندگان را به وب‌سایت یا وبلاگ خود که حاوی پیوندهای وابسته است، هدایت کنید. اگر بتوانید کانال خود را رشد دهید، شانس تبدیل بازدیدهای YouTube خود را از طریق بازاریابی وابسته افزایش خواهید داد. مهم‌تر از همه، شما باید یک برنامه بلندمدت داشته باشید، یک جامعه فعال بسازید و برای خود شهرت خوبی ایجاد کنید. تنها در این صورت است که می‌توانید سطح اعتماد کافی را ایجاد سازید تا بینندگان را برای خرید محصولاتی که در ویدیوهای YouTube خود توصیه می‌کنید ترغیب نمایید.

3. محصولات دیجیتال را از طریق کانال YouTube خود بفروشید

پس‎از ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، فروش محصولات دیجیتال از طریق یک پلتفرم دیجیتال، راهی عالی برای تنوع بخشیدن به درآمد شما خواهد بود. از آن‌جایی که نیازی به نگه‌داری سهام فیزیکی ندارید، می‌توانید تعداد نامحدودی از محصولات را بدون نگرانی در مورد موجودی، تکمیل و حمل‌ونقل بفروشید. در مقایسه با بازاریابی وابسته، فروش محصولات دیجیتالی اغلب راه سودآورتری برای تبدیل بازدیدهای یوتیوب به پول است. هنگامی که جامعه خود را رشد دادید و به‌طور مداوم از ویدیوهای خود بازدیدهای بالایی را دریافت کردید، می‌توانید خود را به‌عنوان یک متخصص در این موضوع معرفی کنید. با داشتن شهرت عالی در یوتیوب، تبلیغ و فروش محصولات دیجیتال خود به بینندگانتان آسان‌تر خواهد بود.

4. با تنوع بخشیدن به جریان‌های درآمد خود، بازدیدهای YouTube را به پول تبدیل کنید

جهت ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد، می‌توانید یکی از سه روش ارائه‌شده را انتخاب کرده و آن را به خوبی انجام دهید. توصیه می‌شود برای بیشتر دیده‌شدن از گزینه هوشمندتر، یعنی تنوع در جریان‌های درآمدی خود استفاده کنید. در صورت امکان، هر سه روش را با هم ترکیب کنید و شاهد رشد ماه به ماه درآمد خود باشید.

ساخت اکانت یوتیوب برای درامد

برای نحوه ساخت اکانت یوتیوب برای کسب درامد آماده هستید؟

فالونیک در این مطلب آموزش ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد را گام‌به‌گام تشریح کرده‌اند. یوتیوب یک پلتفرم موفق در کسب درآمد بوده است؛ از این‌رو طرفداران بسیاری را به سمت خود می‌کشاند. معمولا اکثریت افراد از گوشی‌های هوشمند خود برای دسترسی به یوتیوب استفاده می‌کنند؛ به همین منظور فالونیک ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد با گوشی را برای کاربران خود در این مطلب آورده است.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد 🔥😎 همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن! 👇

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇