article
calendar icon
12 آبان 1402

نحوه حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام (سابقه جستجو)

یکی دیگر از امکانات برنامه اینستاگرام حذف تاریخچه جستجو پس از انجام آن است. در این مقاله با نحوه حذف تاریخچه مرور اینستاگرام یا حذف تاریخچه مرور آشنا می شویم.

تاریخچه جستجوی اینستاگرام را پاک کنید

شما می توانید در برنامه اینستاگرام جستجو کنید، زمانی که عبارت خاصی را در اینستاگرام جستجو می کنید، آن عبارت به بیوگرافی یا تاریخچه جستجوی برنامه اضافه می شود. نام او را در قسمت جستجوی اینستاگرام جستجو کنید و به پروفایل او مراجعه کنید، از این پس نام او در لیست پروفایل های جستجو شده در برنامه اینستاگرام که قبلا جستجو کرده اید نمایش داده می شود!

نحوه سرچ عبارات جستجو و هشتگ ها نیز یکسان است. به عنوان نمونه، چنانچه هشتگ خاصی را در اینستاگرام جستجو کنید، آن هشتگ در تاریخچه اینستاگرام یا تاریخچه جستجوی شما ذخیره و نمایش داده می شود. بنابراین، ممکن است بخواهید تاریخچه جستجوی اینستاگرام خود را پاک کنید. با حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام (Search History) تمامی اطلاعات مربوط به تاریخچه جستجو از بین می رود.

حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام اصلاً پیچیده نیست. به عنوان راهنما، عکس های ارائه شده در این مقاله برای آیفون بوده و مربوط به نسخه iOS برنامه اینستاگرام می باشد. البته در نظر داشته باشید که روند و روش حذف جستجوی تاریخچه در اینستاگرام در نسخه اندروید برنامه دقیقاً یکسان است.

نحوه حذف تاریخچه جستجو در اینستاگرام (سابقه جستجو)

برای حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.
  • به قسمت پروفایل اکانت اینستاگرام خود بروید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید.
  • لیست گزینه ها را به پایین اسکرول کنید و Clear Search History را انتخاب کنید.
  • برای تکمیل حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام در پنجره هشدار ظاهر شده، روی گزینه Yes, I’m sure ضربه بزنید.

اگر از چندین اکانت اینستاگرام به طور همزمان استفاده می کنید، می توانید بین آنها جابجا شوید و مراحل بالا را برای هر حساب دنبال کنید. همانطور که مشاهده می کنید پس از انجام مراحل بالا با تیک زدن قسمت جستجوی برنامه اینستاگرام، لیست موارد جستجو شده در اینستاگرام پاک می شود.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک