article
calendar icon
12 آبان 1402

چگونگی دانلود استوری اینستاگرام (۳ راه ساده)

 

چگونه استوری های اینستاگرام را دانلود کنیم و چه ابزارهایی برای این کار وجود دارد؟ این سوال دو جواب دارد:

 • سایت دانلود برای استوری اینستاگرام
 • برنامه هایی برای انجام این کار وجود دارد

استوری ها بخش جذابی از اینستاگرام هستند، اما برخلاف پست ها و IGTV، پس از یک روز از پروفایل حذف می شوند. گاهی اوقات استوریی را دوست دارید و می خواهید آن را در تلفن خود ذخیره کنید یا یک عکس یا ویدیو را از صفحه ای به صفحه دیگر ارسال کنید. اما همانطور که می دانید اینستاگرام به کاربران امکان دانلود استوری را نداده است. اما در مورد آن نگران نباشید. نحوه دانلود استوری اینستاگرام را در این مقاله خواهیم دید. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

چه راه هایی برای دانلود استوری اینستاگرام در دسترس است؟

راه های مختلفی برای دانلود استوری اینستاگرام وجود دارد. می توانید محتوا را با استفاده از سایت، اپلیکیشن و همچنین ربات های اینستاگرام دانلود کرده و در سمت چپ دستگاه خود ذخیره کنید. به طور کلی نحوه دانلود استوری را می توان به سه بخش تقسیم کرد:

 • با ربات دانلودر اینستاگرام دانلود کنید
 • برای دانلود استوری اینستاگرام از یک سایت اختصاصی استفاده کنید
 • استفاده از ویرایشگر گوش تلفن یا برنامه ویرایش برای دانلود استوری اینستاگرام

در ادامه مقاله نحوه دانلود استوری اینستاگرام با هر یک از روش های ذکر شده را به تفصیل توضیح می دهیم و برای هر یک از این روش ها ابزاری کاربردی را به شما معرفی می کنیم تا با کمک آن ها استوری از صفحات مختلف اینستاگرام دانلود کنید.

 

اپلیکیشن های دانلود استوری از اینستاگرام

در این مقاله دو اپلیکیشن موجود برای دانلود اینستاگرام را معرفی کرده و نحوه کار با آن ها را به شما آموزش می دهیم:

برنامه StorySaver.net برای دانلود استوری از اینستاگرام

روش دوم برای دانلود استوری مورد نظر از اینستاگرام استفاده از StorySaver است. پس از دانلود برنامه، از مراحل زیر برای دانلود استوری اینستاگرام استفاده کنید:

 1. پس از نصب اپلیکیشن، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
 2. پس از ورود به اکانت اینستاگرام خود، نام کاربری اکانت مورد نظر برای دانلود استوری را در کادر وارد کنید.
 3. روی عکس پروفایل مورد نظرتان ضربه بزنید.
 4. از بین گزینه های موجود گزینه Stories را انتخاب کنید.
 5. هنگامی که لیست استوری ها در صفحه مورد نظر ظاهر شد، نماد دانلود را برای دانلود و ذخیره استوری انتخاب کنید
 6. به این ترتیب استوری اینستاگرام با موفقیت دانلود می شود.

 

یک وب سایت عالی برای دانلود استوری اینستاگرام

اگر می خواهید استوری اینستاگرام را بدون نصب هیچ برنامه جانبی دانلود کنید، استفاده از یک سایت خوب و کاربردی برای دانلود استوری بهترین گزینه برای شماست. برای انجام این کار، به StorySaver.net مراجعه کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. گزینه «دانلود استوری اینستاگرام» را انتخاب کنید.
 2. سپس نام حسابی که می خواهید استوری اش را دانلود کنید را در کادر مربوطه بنویسید.
 3. در مرحله بعد گزینه «دانلود» را انتخاب کنید.
 4. گزینه “من ربات نیستم” را لمس کنید.
 5. هنگامی که استوری های پیج مدنظر شما نمایش داده شد، برای دانلود روی “Save as Photo” کلیک کنید.
 6. به این ترتیب استوری مورد نظر خود را با موفقیت دانلود کنید

توجه: ما نمی توانیم استوری ها را از صفحات پرایوت خصوصی در سایت دانلود استوری اینستاگرام دانلود کنیم. برای دانلود استوری از صفحات خصوصی، باید از برنامه های مخصوص در این زمینه استفاده کنید.

 

استفاده از گوشی همراه برای دانلود و ذخیره استوری اینستاگرام

در این روش آخرین راه برای دانلود و ذخیره استوری اینستاگرام استفاده از گوشی شماست. عیب این روش پایین بودن کیفیت استوری ذخیره شده است و برخی از کاربران به دلیل محدودیت های گوشی اندرویدی نمی توانند استوری های ویدیویی را ذخیره کنند. با استفاده از روش های زیر می توانید استوری های اینستاگرام را در گوشی خود ذخیره کنید:

 • اسکرین شات بگیرید
 • از ضبط کننده صفحه استفاده کنید

اگر می خواهید استوری ای حاوی تصاویر را دانلود و ذخیره کنید، از یک ضبط کننده صفحه برای ذخیره یک مقاله ویدیویی استفاده کنید.

برای گرفتن اسکرین شات، دو انگشت خود را همزمان روی دکمه پاور و دکمه کاهش صدا قرار داده و فشار دهید. برای گرفتن یک ضبط کننده صفحه شما باید با پایین کشیدن صفحه، از بین گزینه های موجود، گزینه ضبط صفحه را انتخاب کنید تا بتوانید در حین پخش استوری، ویدیوی صفحه مورد نظر خود را ضبط کنید.

توجه: زمانی که از تاریخچه صفحه مورد نظر عکس می گیرید یا با استفاده از ضبط کننده صفحه از آن فیلم می گیرید، شناسه و آیدی شخص در عکس یا فیلم باقی می ماند و اگر می خواهید از این عکس ها یا فیلم ها استفاده کنید، عکس و شناسنامه شخص قابل مشاهده خواهد بود.

 

کلام آخر

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید متشکریم. در این مقاله نحوه دانلود و ذخیره استوری دیگران را با استفاده از سایت های دانلود استوری اینستاگرام و اپلیکیشن های دانلود استوری به شما آموزش می دهیم. اگر سوالی در مورد آن دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک