من یک سرویس خریداری کردم ، الان کار خاصی باید انجام بدم ؟

  • تنها کاری که انجام میدی : منتظر میمونی تا سفارشت انجام شه 🙂

آیا اطلاعات من محرمانه میمونه ؟

  • صد در صد ! تیم فالونیک به شما تضمین می دهد که اطلاعات شما به هیچ وجه نزد هیچ شخص یا نهادی قرار نخواهد گرفت .

من یک سفارش ثبت کردم ، چه زمانی کامل میشه ؟

  • زمان انجام هر سفارش متفاوت می باشد . برای مشاهده از وضعیت سفارش خود میتوانید داخل پنل عوض شوید ، سپس از قسمت تیکتها اقدام به ثبت تیکت با کد پیگیری مربوطه نمایید . پس از ثبت تیکت با کد پیگیری مربوطه سفارش شما در قسمت لیست سفارشات ظاهر خواهد شد و در صورتی که با موفقیت به پایان رسیده باشد وضعیت آن به حالت “تکمیل شده” تغییر خواهد کرد .

سلام من برای یک سفارش ثبت کردم و پول رو پرداخت کردم ولی کد پی گیری سفارشو ندارم که ببینم چجور داره پیش میره کد رو چجوری بگیرم؟

  • ابتدا در پنل فالونیک عضو شوید . سپس از طریق بخش تیکت با پشتیبان مورد را در میان قرار دهید .

سفارش قطره ای چیست ؟

گزینه سفارش قطره ای سرویسی است که به شما ارائه میدهیم تا بتوانید یک سفارش را به طور اتوماتیک در چند مرحله دریافت کنید . برای مثال شما برای یک پست 5000 تا لایک میخواهید اما نیاز دارید تا این 5000 لایک در 5 پارت 1000 تایی و در هر 30 دقیقه انجام شود . با توجه به تنظیماتی که ما در سرویس قطره ای برای شما در نظر گرفته ایم شما تعداد تکرار سفارش و بازه زمانی که میخواهید را تعیین میکنید . مثلا در رابطه با این مثالی که زدیم به این صورت وارد میکنید :

  • سرویس لایک ایرانی : 1000 عدد
  • تکرار سفارش : 5 بار
  • بازه زمانی : 30 دقیقه

نکته مهم : برای مثال اگر قصد دارید یک سفارش 1000 تومانی 10 بار اجرا شود ، باید ابتدا حساب خود را به مقدار 10000 تومان شارژ نمایید . در غیر این صورت سفارش شما به دلیل کمبود بودجه متوقف خواهد شد .

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
مشترک شدن نویسنده
مرا باخبر کن از
guest
9 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای دادند
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments