article
calendar icon
28 آبان 1402

افزایش ویو یوتیوب و نکات مربوط به آن

افزایش ویو یوتیوب، بر افزایش درآمد تاثیر مستقیم دارد و این امر بر کسی پوشیده نخواهد بود. از هر سازنده‌ فعال در این پلتفرم بپرسید، آن‌ها به سرعت تأیید خواهند کرد که افزایش بازدیدهای YouTube و افزایش تعداد مشترکین، نیازمند زمان، مهارت و تعهد است. بااین‌حال، سازندگان با ارائه استراتژی توسعه مخاطب، ابزارها و طرز فکر مناسب، می‌تواند یک پایگاه طرفداران متعهد ایجاد کنند که نیاز بینندگان YouTube را بشناسد و برای جذب آن‎ها محتوای جذاب تولید نمایند. اگر محتوای شما بینندگان را نگه می‌دارد، ممکن است YouTube شروع به تبلیغ محتوای شما در نتایج جست‌وجو یا ویدیوهای پیشنهادی کند. قرارگرفتن در معرض دید بیشتر در YouTube، منجر به بازدید بیشتر و نرخ رشد مشارکت بیشتر می‌شود. افزایش ویو یوتیوب به دانش، صبر و فداکاری نیاز دارد؛ البته برای صرفه‌جویی در زمان و تسریع روند پیشرفت کانال خود، می‌توانید خرید سابسکرایب یوتیوب را نیز امتحان کنید. در ادامه ما قصد داریم شما را از طریق راهبردهای برتر مورد نیاز برای بالا بردن ویو در یوتیوب آشنا سازیم.

نحوه افزایش ویو در یوتیوب

با وجود این‌که بیش‌از 50 میلیون کانال در YouTube وجود دارد، هنوز فرصت‌های باورنکردنی بسیاری برای هر سازنده وجود خواهد داشت. شما می‌توانید با ایجاد مخاطب اختصاصی، به بیش‌از 1.9 میلیارد بازدیدکننده در یوتیوب دسترسی پیدا کنید؛ اما برای ایجاد یک استراتژی معتبر در مورد افزایش ویو یوتیوب و رشد آن، مهم است که بدانید سابسکرایب یوتیوب چیست و به نکاتی در این مورد توجه داشته باشید.

1. تولید محتوای طولانی‌تر

از سال 2012، یوتیوب، زمان ویو را به‎عنوان معیار عملکرد اصلی خود در اولویت قرار داده است. اگر سازندگان YouTube بتوانند مشترکان و بینندگان خود را برای مدت طولانی‌تری جهت ویوی محتواهایشان نگه دارند، موفق به افزایش ویو یوتیوب خواهند شد. کانال‌های YouTube برای کسب درآمد از محتوای ویدیویی، به حداقل 4000 ساعت ویو نیاز دارند؛ اما پس‌از رسیدن به این هدف، تمرکز باید بر افزایش بیشتر زمان ویو و تعداد مخاطبان باشد. اگرچه این بدان معنا نیست که باید ویدیوهای طولانی‌تری را آپلود کنید، بلکه به این معنی است که می‌توانید طول محتوای مفید را افزایش دهید. اگر مخاطب شما محتوایتان را تماشا می‌کند و با آن درگیر می‌شود، محتوای بیش‌از 10 دقیقه را هدف قرار دهید. محتوای عالی که مخاطبان شما را سرگرم می‌کند یا به آن‎ها اطلاعات می‎دهد، راهی عالی برای دریافت بازدیدهای بیشتر در YouTube خواهد بود.

2. تصاویر کوچک

فعال‌کردن عکس‌های سفارشی یکی از بهترین و ساده‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای کانال خود انجام دهید تا به افزایش ویو در یوتیوب کمک کنید. ایجاد و سپس آپلود تصاویر کوچک سفارشی منحصربه‌فرد و متقاعدکننده در تمام ویدیوهایی که انتشار می‌دهید، می‌تواند تأثیر مثبتی بر نرخ کلیک شما داشته باشد. هنگامی که نوبت به CTR و زمان تماشای YouTube می‌رسد، هرچه این اعداد را بهبود بخشید، YouTube به محتوای شما پاداش بیشتری خواهد داد. نرخ کلیک یکی از جدیدترین و قدرتمندترین تجزیه و تحلیل‌های YouTube است. همه سازندگان باید CTR خود را اندازه‌گیری کرده و محک بزنند و هر بار با یک تصویر کوچک قدرتمند که بیننده را تشویق به کلیک و تماشای آن کند، بهبود بخشند.

افزایش ویو یوتیوب

3. مدت زمان بازدید

با افزایش ویو یوتیوب، می‌توانید تبلیغات بیشتری را به مخاطب بفروشید و درآمد بیشتری برای یوتیوب و همچنین برای سازنده ویدیو کسب نمایید. بنابراین، هرچه زمان بیشتری از مخاطبان برای دیدن ویدیوهایتان بگیرید، YouTube بیشتر به شما پاداش می‌دهد و محتوای شما را با بینندگان بیشتری به اشتراک می‌گذارد.

4. داستان‌سرایی

توانایی گفتن یک داستان عالی، مهارتی است که موفق‌ترین یوتیوبرها بر آن مسلط هستند. آن‌ها می‌دانند که بهترین راه برای بازگرداندن بینندگان به کانال YouTube شما و افزایش سابسکرایب یوتیوب این است، به آن‌ها محتوایی را ارائه دهید که از شما انتظار دارند. هر ویدیویی که منتشر می‌کنید باید یک قلاب قوی (چیزی که از طریق عنوان و کاور ویدئو منتقل می‌کنید) شروع شده و میانه و پایان واضحی داشته باشد.

5. نوشتن توضیحات

توضیحات، یک میکرو سایت فوق‌العاده است که می‌توانید از آن برای بهینه‌سازی ویدیوی خود و بالا بردن ویو در یوتیوب استفاده کنید. همچنین با نوشتن توضیحات می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خود و کانال‌تان به کاربران دهید. شما در این قسمت باید از کلمات کلیدی مناسب، جزئیات ویدیو، پیوندهای وابسته و هشتگ‌های یوتیوب استفاده کنید.

6. پاسخ‌دادن به نظرها

بخشی از هیجان انتشار محتوای ویدیویی، واکنش مخاطب است و اگر بینندگان برای تماشای ویدیوی شما وقت گذاشته‌اند و در مورد آن نظر داده‌اند، باید با پاسخ‌دادن به تک تک آن‌ها (یا حداقل به تعدادی از آن‌ها) به وقت و انرژی مخاطبان احترام بگذارید. اگر نظرات زیادی دریافت می‌کنید، یک ساعت در روز را برای پاسخ به آن‌ها اختصاص دهید تا با نظردهندگان تعامل داشته باشید. حتی می‌توانید بهترین نظرات را به ویدیوهای خود پین کنید. این تعامل افزایش ویو یوتیوب را برای شما رقم می‌زند و مخاطبان را به سابسکرایب کانال شما تشویق می‌کند.

7. استفاده از برگه انجمن

ویژگی برگه انجمن یوتیوب برای همه کانال‌هایی که بیش‌از 1000 مشترک دارند در دسترس است. اگر استفاده درست از آن را بدانید، این پتانسیل یک فرصت تعامل بزرگ خواهد بود. کاربران یوتیوب با استفاده از پست‌های انجمن در یوتیوب، می‌توانند از طریق یک برگه خاص، مخاطبان خود را به‌روز کنند. در انجمن یوتیوب با استفاده از Tab، می‌توانید اخبار مربوط به کانال، نام تجاری و دیگر رسانه‌های اجتماعی خود را با کاربران به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید با فعال‌کردن ویژگی‌های پیشرفته در تنظیمات خود به این Tab دسترسی داشته باشید.

ویو خود را در یوتیوب افزایش دهید

فالونیک ترفندهای بسیاری را برای افزایش ویو یوتیوب در این مطلب آورده است. برای این‌که بتوانید مخاطبان را متقاعد به سابسکرایت‌کردن خود کنید، باید به ارائه محتواهای جذاب و مفید در کانال خود بپردازید. همچنین با رعایت نکات گفته‌شده در این مطلب، می‌توانید به کسب بازدید بیشتر و درآمد بالاتر دست پیدا کنید. آیا شما اکانت خود را در یوتیوب راه‌اندازی کردیده‌اید؟ برای جذب مخاطبان از چه ترفندهایی استفاده می‌کنید؟ نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد 🔥😎 همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن! 👇

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇