article
calendar icon
18 شهریور 1402

رفع محدودیت های اینستاگرام (9 شیوه برای برداشتن بلاک اینستاگرام)

حذف محدودیت های اینستاگرام (9 شیوه  رفع instagram block)

حذف محدودیت در اینستاگرام به چه معناست؟ چگونه در اینستاگرام ریپورت نشویم؟ آموزش رفع ریپورت اینستاگرام …

رفع انسداد یا همان بلاک اینستاگرام به چه معناست؟ روش رفع بلاک در اینستاگرام چیست؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نتوانید پستی را در اینستاگرام لایک کنید، زیر پست کامنت بگذارید یا فردی را فالو کنید. اگر این اتفاق بیفتد، این امکان وجود دارد که اکانت شما توسط اینستاگرام مسدود شده باشد. تعلیق شدن اکانت اینستاگرام به این معنی است که فعالیت شما به دلیل نقض قوانین تعیین شده توسط اینستاگرام محدود شده است.

در این مرحله، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه از شر ریپورت اینستاگرام خلاص شوید. در این صورت باید گفت که قبل از خروج باید منتظر بمانید تا زمان محدودیت حسابتان به پایان برسد. با این حال، در این مقاله راه حل هایی را بررسی کرده ایم که به شما کمک می کند تا به سرعت ریپورت اینستاگرام خود را رفع کنید. در نتیجه می توانید به راحتی روش هایی را پیاده سازی کنید که بلاک و ریپورت شدن شما توسط اینستاگرام را برطرف می کند.

برای خرید فالوور اینستاگرام میتونید از خدمات فالونیک استفاده کنید.

نحوه رفع انسداد اینستاگرام

راهکار های گوناگون برای برداشتن ریپورت حساب اینستاگرام وجود دارد. در نتیجه به سادگی می توانید فعالیت های خود را قبل از زمان مقرر برای رفع ریپورت از سر بگیرید. روش های میانبر 100٪ موثر نیستند، اما در بیشتر موارد مسدود سازی اینستاگرام را حل می کنند. این روش ها عبارتند از:

روش 1: رفع انسداد و محدودیت اینستاگرام: شیوه ارسال ایمیل در اینستاگرام

واحد پشتیبانی اینستاگرام ایمیل های ارسالی کاربران این برنامه را بررسی می کند. اگر فکر می کنید اکانت شما به اشتباه مسدود شده است، می توانید یک ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام بفرستید و از آن ها بخواهید که اکانت اینستاگرام شما را رفع انسداد کنند. برای این کار متن زیر را کپی کرده و به آدرس ایمیل Info@Instagram.com ارسال کنید.

Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension

سلام متوجه شدم حساب اینستاگرامم تعلیق شده است. من دلیل این بلاک و انسداد را نمی دانم، اما باید بدانید که من یک شخص واقعی می باشم. لطفا مجدداً تعلیق من را بررسی نمایید؟”

راه دوم برای حذف محدودیت های اینستاگرام: درخواست پشتیبانی از طریق تنظیمات برنامه

ارسال تیکت به واحد پشتیبانی یکی دیگر از راه های رفع محدودیت اکانت اینستاگرام شماست. از این طریق می توانید درخواست لغو ریپورت را به واحد پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید. برای این کار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. نخست برنامه اینستاگرام را باز کنید.
 2. با کلیک بر روی نماد موجود در پایین صفحه به نمایه پروفایل خود بروید.
 3. روی نماد سه خط کلیک کنید.
 4. گزینه Settings را انتخاب کنید. تنظیمات اینستاگرام را بررسی کنید.
 5. روی Help کلیک کنید.
 6. برای ارسال درخواست رفع محدودیت به اینستاگرام روی “Report a problem” کلیک کنید.
 7. دوباره روی Report a problem کلیک کنید.
 8. متن درخواست برداشتن محدودیت حساب اینستاگرام ذکر شده در بالا را کپی کنید و روی Submit کلیک کنید.

راه سوم برای رفع محدودیت حساب اینستاگرام: پاک کردن داده های اینستاگرام ( clear data)

پاک کردن اطلاعات برنامه اینستاگرام گاهی اوقات می تواند در حذف کاشی های اینستا موثر باشد. برای حذف اطلاعات اینستاگرام خود مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به تنظیمات گوشی مراجعه کنید.
 2. به Programs گوشی بروید.
 3. به مدیریت برنامه ها یا همان Manage Applications مراجعه کنید.
 4. روی گزینه Manage Applications کلیک کنید.
 5. برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
 6. روی Clear data کلیک کنید و Clear all data را انتخاب نمایید.

راه چهارم رفع محدودیت در اینستاگرام – با استفاده از اپلیکیشن تغییر دهنده IP

یکی از مهم ترین و اساسی ترین راه های رفع انسداد اینستاگرام تغییر آدرس IP است، یعنی می توانید با تغییر آی پی از حساب کاربری خود خارج شوید، سپس ابزار تغییر IP را فعال کنید و سپس مجدداً وارد اکانت کاربری خود شوید. به این ترتیب، امکان دارد اکانت شما از ریپورت خارج شود.

راه پنجم برای برداشتن محدودیت اینستاگرام: با یک دستگاه دیگر وارد شوید

دسترسی دستگاه تان به حساب اینستاگرام شما محدود شده است. به عبارت دیگر آی پی دستگاه شما مسدود خواهد شد. در این صورت می توانید با گوشی دیگری وارد حساب کاربری خود شوید و تا زمانی که IP شما رفع انسداد نشود از این دستگاه در اینستاگرام استفاده کنید. همچنین می توانید از کامپیوتر برای دسترسی به حساب خود استفاده کنید.

روش پنجم برای رفع انسداد حساب در اینستاگرام: پیام action blocked

یکی از ساده ترین راه ها برای باز کردن قفل اینستاگرام استفاده از Action Blocked است. اگر توسط اینستاگرام محدود می  شوید یا اینستاگرام حساب شما را ریپورت کرده است، وقتی می  خواهید پستی را لایک کنید یا فردی را دنبال کنید، با پیامی مواجه می شوید که می گوید بلاک شده اید. به این ترتیب اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که حساب شما محدود شده است. در پایین این پیغام گزینه ای به اسم Tell Us وجود دارد. با کلیک بر روی آن می توانید از اینستاگرام بخواهید که دوباره چک کند تا ریپورت اینستاگرام لغو شود. اگر اکانت شما به اشتباه بلاک است، این روش ریپورت را در حداقل زمان برطرف می کند.

ششمین راه رفع انسداد اینستاگرام: تغییر اطلاعات حساب کاربری (آدرس ایمیل، شماره تلفن و غیره)

گاهی اوقات تغییر اطلاعات حساب شخصی شما نیز می تواند به برداشته شدن ریپورت حساب اینستاگرام شما کمک کند. برای تغییر اطلاعات حساب کاربری مانند نام، شماره تلفن، ایمیل و غیره به Edit Profile بروید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 2. با کلیک بر روی نماد نمایه در پایین صفحه به نمایه پروفایل خود مراجعه نمایید.
 3. بر روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.
 4. گزینه «Personal Information» را انتخاب کنید.
 5. در نهایت می توانید اطلاعات شخصی خود را مجددا در این صفحه درج کنید.

راه هفتم حذف کردن ریپورت در اینستاگرام: عوض کردن گذر واژه

تغییر گذر واژه یکی دیگر از روش هایی است که می توان از آن برای رفع ریپورت حساب اینستاگرام استفاده کرد. تغییر رمز عبور اینستاگرام یکی از ساده ترین تکنیک هایی است که می توان برای برداشتن محدودیت های اینستاگرام از آن استفاده کرد.

هشتمین راه برای برداشتن بلاک در اینستاگرام: غیرفعال کردن اکانت

پس از بلاک شدن در اینستاگرام، می توانید برای رفع محدودیت های اینستاگرام، حساب کاربری خود را به طور موقت غیرفعال کنید. در مقاله نحوه غیرفعال سازی اکانت اینستاگرام می توانید با چگونگی غیرفعال کردن حساب اینستاگرام و روش آن آشنا شوید.

روش نهم برای رفع انسداد اینستاگرام: از سیستم خارج شوید و مجددا وارد حساب کاربری خود شوید.

موثرترین راه برای رفع انسداد حساب در اینستاگرام این است که دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. برای حذف محدودیت های اینستاگرام، باید از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید. در بیشتر موارد این روش کار می کند و محدودیت ها را برطرف می کند. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

 1. نرم افزار اینستاگرام را باز کنید.
 2. با کلیک بر روی نماد نمایه در پایین صفحه به صفحه نمایه پروفایل خود بروید.
 3. برای ویرایش نمایه گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.
 4. تمام اطلاعات بیو، وب سایت، نام، مشخصات و هر چیز دیگری که نوشته اید را به طور کامل حذف کنید. (تغییر نام و نام کاربری)
 5. در صورت لزوم، عکس پروفایل را حذف کنید.
 6. به بخش تنظیمات اینستاگرام مراجعه کنید
 7. از حساب کاربری خود خارج شوید. (گزینه خروجی را لمس کنید)

دقت داشته باشید که برای ورود مجدد به رمز عبور خود نیاز دارید. پس آن را فراموش نکنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، می توانید با استفاده از مقاله تنظیم مجدد رمز عبور اینستاگرام، آن را پیدا کنید.

لطفاً دوباره به حساب خود وارد شوید. ممکن است حساب اینستاگرام خود را مسدود کرده باشید. به صفحه اینستاگرام برگردید.

اگر برای ورود به اینستاگرام مشکل دارید می توانید مقاله نحوه ورود به اینستاگرام را مطالعه کنید.

اگر اکانت اینستاگرام شما همچنان با استفاده از روش های بالا مسدود است، پس تا پایان محدودیت حساب تان غیرفعال کنید.

نکته: در تایم لاین خود کاری بر خلاف قوانین اینستاگرام انجام ندهید. اگر تخلف را تکرار کنید، دوره ریپورت حساب شما ممکن است ادامه یابد.

سوالات متداول

چگونه از قفل اینستاگرام خارج بشویم ؟

هیچ راهکار نهایی برای رفع انسداد اینستاگرام وجود ندارد. اما راه هایی برای باز کردن قفل حساب شما وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با این روش ها، مقاله فوق را مطالعه کنید.

آیا کامنت به زبان انگلیسی برای تکمیل ریپورت در اینستاگرام سودمند است؟

خیر، طبق الگوریتم جدید اینستاگرام قرار دادن اطلاعات انگلیسی زیر پست ها تاثیری بر بلاک اینستاگرام نخواهد داشت.

آیا می توان در اینستاگرام به کسی پیام داد؟

در نسخه قبلی اینستاگرام، اگر فردی ریپورت می شد، بلافاصله حسابش مسدود می شد. اما الان نه. حتی اگر با شخصی ریپورت کرده باشید، هنوز هم می توانید محتوا و پیام های او را ببینید.

جمع بندی

امروز قوانین جدید و سخت گیرانه اینستاگرام منجر به ممنوعیت موقت حساب اینستاگرام شده است. قوانینی که اینستاگرام در برنامه خود پیاده کرده است، در صورت نقض این قوانین، اگر حساب کاربری شما بلاک شده باشد، راه سریع تری وجود دارد که به شما کمک می کند بلاک اینستاگرام را رفع کرده و از آن استفاده کنید. در این مقاله با عنوان کاربردی ترین راه های دور زدن محدودیت ها در اینستاگرام به ساده ترین و سریع ترین روش حذف بلاک اشاره شد. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ریپورت اینستاگرام یا ارسال انتقاد و پیشنهاد از طریق قسمت نظرات و یا واحد پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک