article
calendar icon
3 آبان 1402

افزایش فالوور اینستاگرام؛ چگونه فالوور واقعی بگیریم

برای اینکه بدانیم چگونه به افزایش فالوور اینستاگرام کمک کنیم و چگونه فالوور واقعی بگیریم، باید به‌خوبی با این پلتفرم آشنا شویم. افزایش فالوور اینستاگرام کلید موفقیت‌ تلاش‌های بازاریابی شما در این پلتفرم است؛ اما چگونه می‌توان فالوور اینستاگرام را افزایش داد. بر کسی پوشیده نیست که فرصت‌ها در اینستاگرام برای تجارت درحال رشد هستند. جذب فالوور در اینستا، بدون کار سخت، دشوار خواهد بود؛ اگر یک کسب‌وکار کوچک هستید که از بازاریابی اینستاگرام، برای به‌دست‌آوردن مشتریان بیشتر استفاده می‌کنید، جذب و افزایش فالوور دشوارتر خواهد بود. خبر خوب این است که شما می‌توانید تنها با رعایت چند اصول خاص در این پلتفرم، حداقل 1000 فالوور اینستاگرام باکیفیت برای حساب شخصی یا حرفه‌ای خود به‌دست آورید. شما باید توجه داشته باشید که زمان و تلاش خود را کجا سرمایه‌گذاری می‌کنید. در این مطلب، چند استراتژی برای کمک به شما جهت افزایش فالوور واقعی، در حساب کسب‌‍‌وکارتان آورده شده است. از ایجاد یک پروفایل اینستاگرام تا استفاده از مسابقات و وفادارماندن به برند خود، بررسی خواهد گرفت.

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟

پس از راه اندازی پیج فروش در اینستاگرام، باید به‎طور مداوم و بااستفاده از بهترین شیوه‌ها، پست ارسال کنید تا بتوانید در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام موثر واقع شوید. قبل‌از شروع بهینه‌سازی پروفایل اینستاگرام، باید استراتژی اینستاگرامی خود را به بهترین شکل بچینید. اگر تا کنون بازاریابی را در اینستاگرام تجربه‌ نکرده‌اید، می‌توانید حساب خود را با ابزارهای مناسب رشد دهید. برای درک بهتر موضوع، شما را با نکاتی در مورد افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آشنا خواهیم کرد

فالوور واقعی بخرید

خرید فالوور اینستاگرام، علاوه‌بر ایجاد اعتمادبه‌نفس برای شروع فعالیت، در افزایش فروش نیز تاثیر مستقیم دارد. توجه داشته باشید خرید فالوور را در سایت‌های معتبر انجام دهید و از واقعی‌بودن آن‌ها مطمئن شوید.

به مردم دلیل بدهید که شما را دنبال کنند

به‌جای اینکه فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود را در بیو اینستاگرام خود بنویسید، به فالووران بالقوه تصویر واضحی از آنچه در صورت فالوکردن شما می‌توانند انتظار داشته باشند، ارائه دهید.

یک فید اینستاگرام زیبایی بسازید

صفحه اینستاگرام شما تقریباً یک رزومه، نمونه کار و وب‌سایت است که همه در یک جا جمع‌بندی شده‌اند. برای ایجاد هویت بصری که از ظاهر و احساس برند شما پشتیبانی می‌کند، از برنامه‌ریز فید اینستاگرام مانند Later’s Visual Planner استفاده کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

بیوگرافی اینستاگرام شما اغلب اولین نقطه تماس برای بازدیدکنندگان جدید است و آن را به فرصتی عالی برای ارتباط مستقیم با شخصیت خود و آنچه ارائه می‎دهید تبدیل می‌کند.

کپشن‌های خود را برای سئو اینستاگرام بنویسید

تا همین اواخر، در کاوش اینستاگرام فقط از طریق هشتگ، تگ مکان، نام کاربری و نام پروفایل می‌توانستید جست‌وجو کنید. با این حال، اکنون همه چیز تغییر کرده است و می‌توانید با استفاده از کلمات کلیدی به جست‌وجو بپردازید.

بهترین هشتگ‌ها را برای جذب فالوور در اینستا پیدا کنید

اگر می‌خواهید افزایش فالوور واقعی را ببینید، پست کردن حلقه‌های بیشتر، همراه با هشتگ مؤثر و استراتژی کلمه کلیدی همیشه ایده خوبی خواهد بود.

یک برنامه منظم پست اینستاگرام ایجاد کنید

ایجاد محتوای ثابت در اینستاگرام اهمیت دارد و برای جلب توجه بیشتر به محتوای خود، ارسال در زمان مناسب می‌تواند منجر به افزایش ترافیک و افزایش فالوور شود.

با سایر برندها، سازندگان و تأثیرگذاران کار کنید

از مشارکت با اینفلوئنسرها و برندهای هم‌فکر، برای رشد کسب‌وکارتان کمک بگیرید. می‌توانید با تبلیغ برندتان توسط اینفلوئنسرها، به مجموعه جدیدی از دنبال‌کنندگان بالقوه دسترسی پیدا کنید. با این ترفند موفق به افزایش فالوور واقعی خواهید شد.

شروع به ایجاد حلقه‌های اینستاگرام کنید

حلقه‌های اینستاگرام هنوز یکی از مؤثرترین راه‌ها برای افزایش واقعی فالوور اینستاگرام است. برخلاف انواع دیگر پست‌های اینستاگرام، ریلز یک نقطه مشخص در صفحه کاوش محسوب می‌شود که آن‎ها را قابل کشف می‌کند.

نکات برجسته استوری اینستاگرام خود را بهینه کنید

حتی اگر استوری‌ها بعد از ۲۴ ساعت ناپدید شوند، با ذخیره در هایلایت اینستاگرام، آن‌ها را زنده نگه دارید. آن‌ها بهترین راه برای معرفی برند شما به فالوورهای جدید هستند. با افزایش آگاهی از برند می‌توانید جذب فالوور در اینستا را بالا ببرید و با ارزش‌ترین محتوای استوری اینستاگرام خود را برای بازدیدکنندگان جدید به نمایش بگذارید.

به محتوای تولید شده توسط کاربر توجه کنید

تشویق جامعه شما به اشتراک‌گذاری محتوای تولیدشده توسط کاربر UGC)) یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند و افزایش فالوور اینستاگرام شما است. فالوورها می‌توانند از هشتگ برند شما استفاده کنند یا برند شما را تگ کنند و باعث افزایش فروش در اینستاگرام شوند.

یک هدیه اینستاگرامی را اجرا کنید

برای سرعت بخشیدن به افزایش فالوور اینستاگرام خود، میزبانی هدیه اینستاگرام یکی از موثرترین تاکتیک‌ها خواهد بود. با استراتژی مناسب، به هزاران دنبال‌کننده جدید بالقوه دسترسی پیدا خواهید کرد، و درعین حال حس اجتماعی قوی‌تری در اطراف برند خود ایجاد می‌کنید.

اینستاگرام خود را از طریق کانال‌های دیگر تبلیغ کنید

اگر به دنبال راه‌های بیشتری برای افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید، تبلیغ متقابل حساب خود در پلتفرم‌های دیگری مانند TikTok مکانی عالی برای شروع است. اگر TikTok بخشی از استراتژی بازاریابی شما نیست، می‌توانید از طریق وب‌سایت، خبرنامه ایمیل، پادکست یا پلتفرم اجتماعی دیگر، افراد را به اینستاگرام خود هدایت کرده و به افزایش فالوور واقعی کمک کنید.

با انجمن خود ارتباط برقرار کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام و رشد حساب کاربری شما این است که با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید و یک جامعه اینستاگرامی فعال بسازید. زمانی را برای درگیرشدن از طریق استوری یا لایو اینستاگرام و پاسخ به پیام‌ها و نظرات فالوورها اختصاص دهید.

بهترین شیوه‌های عکاسی و ویرایش را دنبال کنید

در اینستاگرام کیفیت پست از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه پوستر خوبی در اینستاگرام شوید و به افزایش فالوور اینستاگرام کمک کنید، کافی است نکات اولیه عکاسی و برنامه‌های ویرایش عکس را آموزش ببینید.

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام را به کسب‌وکار خود جذب کنید

فالونیک در این مطلب تلاش می‌کند به شما بگوید چه تکنیک‌هایی را برای افزایش فالوور اینستاگرام به کار بگیریم و چگونه فالوور واقعی بگیریم. رعایت این ترفندها شرایط تعامل با کاربران را فراهم می‌سازد و شما را به جذب فالوور نزدیک‎تر می‌کند. بنابراین تنها با رعایت این نکات می‌توانید به کسب‌وکار خود در پلتفرم اینستاگرام کمک کنید و به‌آسانی فالورهای خود را افزایش دهید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک