نکات مهم افزایش فالوور در اینستاگرام

نکات مهم افزایش فالوور در اینستاگرام: اینستاگرام، در حال حاضر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که افراد بسیار زیادی در آن پیج دارند و در پیج های خود، پست های مختلف می گذارند و این کار برای برخی تفریح و برای برخی دیگر حتی روش کسب درآمد است. افزایش فالوور در اینستاگرام، یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به دنبال این هستند.

افراد بسیار زیادی هستند که دوست دارند راه های مختلف افزایش فالوور در اینستا را یاد بگیرند تا بتوانند فالوور های خود را در آن زیاد کنند. روش های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد و شما میتوانید از طریق، خرید فالوور، تبلیغات یا حتی روش های ساده ای مثل Follow/Nofollow فالوور های خود را زیادی کنید. اما یک موضوع مهم که باید بدانید این است که نکاتی وجود دارند که شما می توانید به واسطه آنها در امر افزایش فالوور های اینستاگرام موفق تر عمل کنید. در این مقاله در وب سایت فالونیک، قصد داریم تا شما را با این نکات مهم آشنا کنیم.

 

نکات مهم افزایش فالوور در اینستاگرام؛ چرا باید این نکات را دانست؟

همانطور که گفته شد، برای اینکه افزایش فالوور داشته باشید و بتوانید پیج خود را در اینستاگرام به یک پیج محبوب تبدیل کنید باید برخی نکات را رعایت کنید. رعایت کردن این نکات باعث می شود که کسانی که وارد پیج شما می شوند، پیج شما را ترک نکنند و در پیج شما باقی بمانند. شما می توانید با رعایت کردن چندین نکته بسیار کلیدی، خیلی راحت، افراد را به پیج خود، علاقه مند کنید و از این روش، فالوور های خود را زیاد کنید. در ادامه قصد داریم با برخی از این نکته ها آشنا شویم.

 

1: محتوا خیلی مهم است!

یکی از اولین نکته هایی که باید به آن دقت داشته باشید این است که این موضوع که شخصی که وارد پیج شما می شود در پیج شما بماند، ارتباط مستقیم و مهمی با این موضوع دارد که شما چه محتوایی تولید می کنید. شما می توانید با تولید محتوا های مختلف مثل محتوای آموزنده، زیبا، جذاب، سرگرم کننده یا حتی جنجالی و هیجان انگیز، افراد را ترغیب کنید که در پیج شما بمانند و شما را دنبال کنند. دیگر نکات مهم درباره محتوا باید گفت:

  • هر محتوا دنبال کننده خود را دارد و شما باید تکلیف خود را معلوم کنید.
  • تولید محتوا هدفمند بسیار موثر است.
  • محتوای تخصصی و زیبا درست کنید که دیگران نمی توانند.
  • سبک شخصی خود را داشته باشید.
اهمیت پست و محتوا در افزایش فالوور

اهمیت پست و محتوا در افزایش فالوور

2: پروفایل خود را جذاب کنید!

دومین راه شما برای جذاب تر کردن پیج خود برای دنبال کننده ها این است که پروفایل خود را جذاب کنید. شما باید کاری کنید که شخصی که وارد پیج شما می شود، جذب بشود، نه اینکه پس از چند ثانیه دکمه بک را بزند و از پیج شما بیرون بیاید. پروفایل شما مثل ویترین مغازه شما در اینستاگرام است و اگر دوست دارید کسی را جذب کنید، باید آن را زیبا کنید. شما میتوانید با گذاشتن عکس های باکیفیت و زیبا برای پروفایل، پست یا استوری، داشتن یک تم شخصی برای خود، و همچنین استفاده از ویدیو برای این کار استفاده کنید و پروفایل خود را جذاب کنید. شما همچنین می توانید با گذاشتن Bio یا URL در بخش پروفایل، کلاس کاری خود را به شدت بالا ببرید.

 

3: از هشتگ ها استفاده کنید!

شاید باورش برایتان سخت باشد؛ اما هشتگ ها تاثیر بسیار زیادی در پشخ شدن پست های شما دارند و شما میتوانید با گذاشتن هشتگ های مختلف، باعث شوید که پست های شما را افراد بیشتری در اینستاگرام ببینید و اگر خوششان آمد، شما را دنبال کنند. انواع مختلفی از هشتگ داریم که می توانند به شما کمک کنند. 6 نوع از هشتگ ها عبارتند از:

  1. تگ های صنعتی: این هشتگ ها به خدمات یا محصولاتی که شما در اختیار دیگران میگذارید مربوط است. برای مثال #رستوران یا #دیجیتال_مارکتینگ
  2. تگ های دقیق: این تگ ها کمی ریز تر می شوند و دقیق تر موضوعات را به شما می گویند. برای مثال شما به جای #یخچال، از #خرید_یخچال_دوقلو استفاده می کنید.
  3. تگ های برند: این هشتگ ها نیز بسیار مهم هستند و باید آنها را بشناسید. شما باید برند خود را به یک هشتگ خوب تبدیل کنید، پس هشتگ برند را همیشه بگذارید.
  4. تگ مربوط به انجمن ها، مکان ها و رویداد های مهم: این سه دسته از هشتگ ها مختلف نیز در شرایط خاص به کار می رود. برای مثال، وقتی محتوا تولید شده شما به بیماری کرونا مربوط می شود، گذاشتن #کرونا در زیر پست، می تواند باعث شود که افراد بیشتری پست شما را ببینند و فالوور شما بیشتر شود.

 

4: کپشن های جذاب بنویسید!

برای پست های خود کپشن های جذاب بنویسید. تلاش کنید با متن های مختلف افراد را جذب کنید که پست شما را با اشتیاق بیشتری ببینند و این موضوع بتواند به شما کمک کند تا در انتها فالوور های بیشتری داشته باشید. متن کپشن شما می تواند مختصر و مفید، کاربردی، خلاقانه و شوخ طبعانه یا حتی سوالی باشد تا بتوانید به واسطه آن اشخاص را مجاب کنید که پست شما را مشاهده کنند و یا حتی آن را به اشتراک بگذارند.

استوری ها در اینستاگرام

استوری ها در اینستاگرام

5: استوری را جدی بگیرید!

امروزه بسیاری از افراد که وارد اینستاگرام می شوند، بیشتر برای دیدن استوری های اینستاگرام، وارد این اپلیکیشن می شوند و بعضی از استوری ها برایشان جذابیت های بیشتری دارد. استوری های اینستاگرام را باید خیلی جدی بگیرید. استوری های زیاد و جذاب بگذارید و تلاش کنید تا با استوری های خوبتان نیز افراد مختلف را به دنبال کردن پیج خود تشویق کنید.

 

6: استمرار در پست گذاشتن

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید، این است که به صورت مرتب، پست بگذارید. حتی اگر مطرح ترین آدم اینستاگرام هم که باشید، اگر به صورت مداوم پست تولید نکنید، فالوور های شما ممکن است که پیجتان را ترک کنند یا اگر ببینند که آخرین پست شما مربوط به زمان گذشته است، اصلا شما را فالو نمی کنند. در کل باید بدانید که تولید محتوا مستمر می تواند تاثیر خوبی در افزایش فالوور های پیج شما داشته باشد.

 

در این مقاله در سایت ارائه خدمات شبکه های اجتماعی فالونیک، تلاش داشتیم تا شما را با 6 نکته بسیار مهم درباره محتوایی که در پیج خود می گذارید که تاثیر زیادی در افزایش فالوور اینستاگرام را دارد را به شما بگوییم تا بدانید که چه نکات مهمی هستند و آنها را عملی کنید تا تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا کند.

برچسب ها: بدون برچسب
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
مشترک شدن نویسنده
مرا باخبر کن از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments