article
calendar icon
18 شهریور 1402

چگونه لست سین اینستاگرام را مخفی کنیم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه لست سین اینستاگرام را مخفی کنیم

اینستاگرام نیز مانند اپلیکیشن‌هایی مانند تلگرام و واتس‌اپ، قابلیت Last Seen را در آخرین آپدیت خود معرفی کرده است. طبیعتا این قابلیت در اینستاگرام با نام ویژه «Show Activity Status» وجود دارد. در ادامه این مقاله، نحوه مخفی کردن Last Seen اینستاگرام و توضیح عملکرد آن را خواهید آموخت.

برای خرید فالوور اینستاگرام میتونید از خدمات فالونیک استفاده کنید.

معرفی Last Seen یا Show Activity Status اینستاگرام

اگر از کاربران برنامه هایی مانند تلگرام، فیس بوک مسنجر و … هستید، باید با قابلیت Last Seen آشنایی داشته باشید، LastSeen به سایر کاربران این امکان را می دهد تا آخرین باری که از حساب کاربری خود بازدید کرده اند را به آنها نشان دهند.

اما این قابلیت در گذشته در اینستاگرام وجود نداشت و کاربران این اپلیکیشن قادر نبودند ببینند آخرین بار چه زمانی از پیام یکدیگر بازدید کرده اند. اینستاگرام هم اکنون این قابلیت را با آخرین آپدیت ارائه کرده و نام آن را Show Activity Status گذاشته است. در ادامه این مقاله، نحوه مخفی کردن Last Seen اینستاگرام و عملکرد آن را با جزئیات بیشتر توضیح خواهیم داد.

Last Seen اینستاگرام زمان آخرین بازدید را به چه کسانی نشان می دهد؟

اولین سوالی که برای همه پیش می آید این است که آیا Last Seen اینستاگرام آخرین بازدید کاربر را به همه کاربران نشان می دهد؟ خوشبختانه، اینگونه نیست. Last Seen اینستاگرام (Show Activity Status) طوری تنظیم شده است که در صورت فعال بودن در حساب کاربری، زمان آخرین بازدید کاربر فقط برای کاربرانی باشد که شما را فالو کرده اند یا به عبارتی فالوورهای شما و تمامی کاربرانی که شما را دنبال کرده اند یا همان فالویینگ های شما و همچنین از طریق دایرکت برای آنهایی که پیام ارسال کرده اید آخرین بازدید شما را نشان می دهد.

اما آیا می توان لست سین یا آخرین بازدید (Show Activity Status) را در اینستاگرام غیر فعال کرد یا بهتر بگوییم مخفی کرد؟ چگونه باید این کار را انجام دهیم؟

مخفی سازی آخرین بازدید یا Last Seen اینستاگرام

قابلیتی Last Seen اینستاگرام (Show Activity Status)  به شکل پیش فرض در اینستاگرام فعال است، اما می توان این ویژگی را خاموش یا مخفی کرد. برای این کار موارد ذیل را انجام دهید:

  • وارد برنامه اینستاگرام شوید و به حساب کاربری خود مراجعه نمایید.
  • به بخش پروفایل (نماد آدمک) بروید.
  • در پایین منوی تنظیمات، روی گزینه Show Activity Status ضربه بزنید.
  • اسلایدر کنار این گزینه را خاموش کنید.

با این روش ساده نمایش بازدیدهای اخیر اینستاگرام از دید سایر کاربران مخفی می شود. توجه داشته باشید که با مخفی کردن زمان آخرین بازدید یا Last Seen اینستاگرام، آخرین بازدید دیگران نیز از شما پنهان می شود و نمی توانید آخرین بازدید سایر کاربران را مشاهده کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب سعی شد تا ویژگی Last Seen در اینستاگرام یا Show Activity Status را معرفی کرده و نحوه غیرفعال کردن آن را توضیح دهیم. امید که کارایی لازم را برای شما داشته باشد.

 

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک