خرید پاپ آپ اینستاگرام 🔔 پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ارزان

سفارش این سرویس از طریق پنل کاربری امکان پذیر می باشد.

پاپ آپ انبوه یکی از بهترین روش های جلب توجه و افزایش مخاطبین جدید است که هزینه پایین تری نسبت به سایر روش های تبلیغات را دارد . همچنین نرخ بازگشت سرمایه بالا را به همراه دارد.

انتخاب بلاگر ها : خرید فالوور اینستاگرام

در روش پاپ آپ انبوه تبلیغات شما در صفحه status bar تلفن همراه کاربران هدف به نمایش در میاید و کاربران با کلیک بروی تبلیغ شما به مقصد مورد نظر شما هدایت می شوند که این مقصد میتوانید پست هدف و یا پیج مورد نظر شما باشد.

این سرویس دارای نمایش آمار نهایی به صورت کاملا واقعی می باشد و پس از انجام سفارش این امکان (دریافت گزارش) برای کاربر استفاده کننده وجود خواهد داشت.

این سرویس محبوب جنبه بازاریابی و تبلیغ داره و خب صد در صد وقتی یک تبلیغ به خوبی توسط کاربر نوشته شود (منظور استفاده از عنوان تبلیغ ، متن اصلی تبلیغ و بنر تبلیغ مناسب و جذاب) میتواند بازخورد خوبی از آن دریافت شود . و یکی از بازخورد هایی که افراد به خصوص کاربران اینستاگرام به دنبال آن هستندجذب فالوور واقعی و کاملا هدفمند می باشد.

تبدیل بازدیدکننده به خریدار

با سرویس پاپ آپ نوتیفیکیشن انبوهِ فالونیک ، بازدیدکننده را به مخاطب واقعی خود تبدیل کنید

توصیه فالونیک به شما عزیزانی که قصد استفاده از این سرویس رو دارین این هست که حتما عنوان ، بنر و متن اصلی تبلیغ پاپ آپ شما هوشمندانه انتخاب بشه .در این صورت احتمال اینکه بتونید بازدید کنندگان رو تبدیل به مخاطب کنید و اونا رو برای خودتون نگه دارید بسیار زیاد هست ! همیشه یه متن تبلیغ خوب معجزه میکنه.

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک