article
calendar icon
8 شهریور 1402

راهنما حرفه‌ای انتخاب ربات افزایش فالوور اینستاگرام!

ربات افزایش فالوور اینستاگرام بدون خستگی و به صورت اتومات به جذب فالوور میپردازد.

اگر مشغله کاری زیادی دارید، حتما از این روش استفاده کنید. ربات‎های افزایش فالوور اینستاگرام قابلیت تنظیم شدن دارند و فالوورهای واقعی برای پیج میگیرند. وب سایت‌های مختلفی در این زمینه فعال هستند. برای اینکه بدانید چه شاخصه‌هایی را برای انتخاب ربات باید در نظر بگیرید، با ما در این مقاله از فالونیک همراه باشید.

آیا ربات افزایش فالوور اینستاگرام میتواند جای انسان را بگیرد؟

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام همانند سایر ربات‌ها کار را برای ما بسیار ساده تر میکند. برای جواب به این سوال باید دقت کنید که پشتیبانی وب‌سایتی که از آن اقدام به خرید میکنید چقدر قوی است. هرچقدر پشتیبانی وب‌سایتی که از آن اقدام به خرید یا دانلود ربات میکنید، قوی‌تر باشد، همانقدر هم بیشتر میتوان نسبت به این قضیه امیدوار بود.

چرا باید از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنیم ؟

ربات افزایش فالوور اینستاگرام، اگر به درستی طراحی شود میتواند خدمات بسیار گسترده‌ای را به شما ارائه کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از کارها توسط ربات‌ها انجام میگیرد.

برای اینکه پیج شما بتواند نسبت به رقبا در جایگاه بهتری قرار بگیرید، به صورت روزانه باید فعالیت داشته باشد. برای کسی که صاحب کسب و کار است، تقریبا این کار غیر ممکن است.

اگر فردی را بخواهید برای اینکار استخدام کنید، باید متحمل هزینه‌های بسیار زیادی شوید. درصورتی که ربات‌های افزایش فالوور، با آنالیز سریع‌تر، میتوانند همان کار را با هزینه اندک برایتان انجام دهند.

 

ربات‌های افزایش فالوو اینستاگرام چه خدماتی ارائه میکنند؟

ربات‌های افزایش فالوور در اینستاگرام، علاوه بر افزودن فالوور، میتوانند فعالیت‌های روزانه پیج را هم برعهده بگیرند. به عنوان مثال، عملیات مربوط به پست‌گذاری و استوری را انجام بدهند. یا به صورت هدفمند به کاربران دایرکت و کامنت ارسال بکنند.

ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام قادرند در زمان تعیین شده پست دلخواه شما را آپلود کنند. این پست‌ها علاوه بر تاریخ مشخص معمولا دارای ساعت و حتی دقیقه معینی هم هستند.

برخی ربات‌ها، این قابلیت را دارند که به جستجوی هشتگ‌های خاص بگردند. سپس روی پست‌های تازه منتشر‍شده کامنت بگذارند.

حتی برخی ربات‌ها قادرند افراد را زیر همان پست‌ها منشن کنند. این قابلیت‌ها سبب میشود فالوورهای شما با سرعت بیشتری افزایش پیدا کنند. تمام این فالوورها واقعی خواهند بود.

 

استفاده از ربات افزایش فالوور در اینستاگرام چه مزایایی دارد ؟

  • ربات افزایش فالوور اینستاگرام، به فعالیت‌های پیج نظم میدهد.
  • با استفاده از ربات، می‌توان فالوورهای واقعی و هدفمند جذب کرد.
  • اگر پرمشغله هستید، میتوانید با نصب ربات، بدون دغدغه به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.
  • ربات افزایش فالوور اینستاگرام قابلیت جذب فالوور از شهر دلخواه شما را دارد.
  • هزینه زیادی بابت استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام نیاز نیست بپردازید.
  • فالوورهای جذب شده توسط ربات، سبب افزایش نرخ تعامل و در نهایت فروش بیشتر شما میشود.

 

انواع ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام در نوع مختلف وجود دارد:

  1. ربات تحت وب
  2. ربات تحت ویندوز

 

  • ربات‌های تحت وب، ربات‌هایی هستند که میتوان از آنها روی وب‌سایت استفاده کرد. اگر آدرس سایت مدنظر را تایپ کنید و وارد پنل شوید، به راحتی میتوانید ربات خود را مدیریت نمایید.
  • ربات‌های تحت ویندوز، روی سیستم عامل‌های مختلف از قبیل ویندوز، مک، لینوکس و غیره نصب میشوند. در واقع این نوع از ربات‌های افزایش فالوور به صورت نرم افزار روی سیستم قرار میگیرند.

 

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است ؟

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات‌های تحت ویندوز قابلیت های بیشتری دارند. بهترین ربات‌های افزایش فالوور در اینستاگرام، همین ربات‌های تحت ویندوز هستند.

تفاوتی که بین این دو نوع ربات وجود دارد مربوط به هزینه‌ها و کارایی آنهاست.

ربات‌های تحت ویندوز را میتوانید به صورت دائمی خریداری و روی سیستم خود نصب کنید. ربات‌های تحت وب اشتراک ماهانه و سالانه دارند.

با استفاده از ربات‌های تحت وب قادر خواهید بود به ازای فالوور جذب شده یا بر اساس امکاناتی که دارند، هزینه متفاوتی را پرداخت کنید. درصورتی که ربات‌های افزایش فالوور تحت ویندوز، بسیار گران هستند.

 

کدام ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای من مناسب‌تر است؟

ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام همانطور که اشاره شد در دو دسته کلی قرار دارند. برای اینکه تشخیص دهید کدام ربات برای شما کارآمدتر است باید هدف خود از خرید ربات را مشخص کنید.

اگر فقط یک اکانت اینستاگرامی دارید، پیشنهاد ما استفاده از ربات‌های تحت وب است. چرا که ربات‌های تحت ویندوز، معمولا با قیمت بالا به بازار عرضه میشوند.

ربات‌های تحت ویندوز، از آنجایی که برای همه نوع از کاربران طراحی شده اند، هزینه بالایی را برای طرح‌های خود دریافت میکنند. ممکن است شما به عنوان یک کاربر عادی به این طرح‌ها نیاز نداشته باشید.

📢 بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام خریدن بسته های فالونیک می باشد : خرید فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام بدون اکشن بلاک واقعیت دارد ؟

ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا بر اساس فالو و آنفالو کار میکنند.

اینستاگرام با تغییر الگوریتم خود در سال‌های اخیر، اجازه فالو و آنفالو بیش از حد را نمیدهد.

برخی پیج ها فقط با این ترفند ساده، در سال های گذشته فالوورهای بسیار زیادی را برای پیج خود جمع کردند. اینستاگرام زمانی متوجه این موضوع شد، سعی کرد با اعمال قانون از فعالیت غیرمجاز آنها جلوگیری کند.

ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام نیز باید از این قانون تبعیت کنند.

برخی ربات‌ها که خارج از API اینستاگرام فعالیت دارند، شدوبن نمیشوند. بنابراین میتوان نتیجه گرفت ربات‌های بدون اکشن بلاک واقعیت دارد. ربات‌هایی که با API اینستا نیز کارمیکنند، اگر به درستی تنظیم شوند دچار اکشن بلاک نمیشوند.

 

کیفیت فالوورهای جذب شده توسط ربات‌های افزایش فالوور چگونه است؟

فالوور‌های دریافتی از ربات‌هایی که به صورت ماهانه یا سالانه شارژ میشوند، قابل قبول و خوب است. این فالوورها از پیج‌های مشابه، برای شما فالوور جذب میکنند.

افزایش فالوور واقعی تاثیر بسیار زیادی روی افزایش فروش محصولات و خدمات دارد. درکنار روش‌های دیگر میتوانید با استفاده از ربات افزایش فالوور، به تعداد کاربران پیج خود روزانه اضافه کنید.

 

قبل از خرید ربات، چه اقدامی انجام بدهیم؟

برخی وب سایت‌ها قبل از خرید ربات، به کاربران اجازه تست رایگان میدهند. برای اینکه مطمئن شوید ربات افزایش فالوور برایتان مفید است یا نه. قبل از خرید، از این قابلیت استفاده کنید.

تست رایگان به شما کمک میکند تا با محیط ربات بیشتر آشنا شوید. با این اقدام تقریبا میتوانید از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

تست رایگان ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرامی، معمولا بازه‌ای بین یک روز تا هفت روز به طول می‌انجامد.

 

ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام چقدر امن هستند؟

امنیت ربات افزایش فالوور اینستاگرام

اگر قصد دارید از ربات‌های تحت وب استفاده کنید. حتما از وب‌سایت‌های معتبر اقدام به خرید نمایید.

نرم‌افزارهای افزایش فالوور که از شما یوز و پسورد نمیخواهند، امنیت بیشتری دارند. البته دقت کنید لزوما سرورهایی که به یوزر و پسورد نیاز دارند، ناامن نیستند. فقط محض احتیاط به این نکته توجه کنید و از وب‌سایت‌ها با سابقه اقدام به خرید نمایید.

اینستاگرام در این اواخر به فعالیت‌های غیر قانونی حساسیت نشان میدهد. ورود دو مرحله‌ای در اکانت خود را حتما فعال نگه دارید.

 

برای خرید ربات افزایش فالوور اینستاگرام چقدر باید هزینه کنیم ؟

ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای اینکه بتواند کلیه خدمات را به شما ارائه کند، مستلزم دریافت هزینه است.

تاجایی که برایتان امکان دارد، از ربات‌های رایگان افزایش فالوور، استفاده نکنید. این ربات‌ها هیچگونه امنیتی ندارند و معمولا زمان زیادی را از شما میگیرند.

برای استفاده از ربات‌های معتبر، همانطور که گفته شد باید هزینه معقولی را بپردازید. برخی از آنها خدمات دائمی دارند و یک بار هزینه میگیرند. برخی دیگر به صورت ماهانه به شما خدمات میدهند و هزینه ماهانه دریافت میکنند.

قیمت‌ها را در وب سایت‌ها مختلف چک کنید. از خرید ربات‌های بسیار ارزان قیمت و همچنین بسیار گران خودداری فرمایید. ربات‌های ارزان قیمت افزایش فالوور، معمولا کارایی ندارند و فالوور فیک برایتان میزنند. ربا‌های بسیار گران هم نوعی کلاهبرداری و سو استفاده هستند.

از کجا اقدام به خرید ربات فالوور اینستاگرام کنیم؟

برای خرید ربات، کافی است در گوگل سرچ کنید و بهترین وب‌سایت‌ها را پیدا کنید. وب‌سایت‌ها معتبر نماد اعتماد الکترونیک دارند و تعداد کاربرانشان بسیار زیاد است. این وب‌سایت‌ها سابقه درخشانی در این زمینه دارند. اگر قصد استفاده از سرور‌های تحت وب را دارید، حتما از وب‌سایت‌ها معتبر اقدام به خرید نمایید. برای اطمینان میتوانید از دوستان خود در این باره سوال کنید. همچنین سعی کنید قبل از خرید تست رایگان انجام بدهید.

 

ربات خریداری شده را چگونه تنظیم کنیم؟

با توجه به نوع رباتی که سفارش داده‌اید پنل متفاوتی خواهید داشت.

معمولا خود وب‌سایت‌های ارائه دهنده ربات، راهنمایی کامل در این زمینه دارند. سعی کنید قبل از خرید از پشتیبانی وب‌سایت اطمنیان حاصل کنید.

وب‌سایت‌های معتبر به سوالات شما پس از خرید پاسخ خواهند داد.

ربات‌های افزایش فالوور اگر به خوبی طراحی شوند، نیاز به تنظیمات پیچیده نخواهند داشت. فقط کافی است پیج خود و هشتگ‌ها و مواردی که مایل هستید را وارد کنید. بقیه کارها توسط ربات انجام خواهد گرفت.

 

کلام آخر

ربات‌های اینستاگرام بدون اینکه از شما هزینه زیادی دریافت کنند، ساعات طولانی در روز مشغول به فعالیت اند. با استفاده از این ربات‌ها قادرخواهید بود بازدید پیچ و پست‌های خود را افزایش دهید. اگر ربات‌ها به درستی تنظیم شوند اکشن بلاک را تجربه نخواهید کرد. ربات‌های افزایش فالوور در نوع تحت وب و تحت ویندوز در بازار وجود دارند. با توجه به نیاز خود هریک از انها را میتوانید سفارش دهید. سفارش به سادگی از وب‌سایت‌های مختلف قابل انجام است.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد 🔥😎 همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن! 👇

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇