خدمات ریلز اینستاگرام

خدمات متنوع Reels + گارانتی مانی بک 💸

بازدید ریلز

instagram

ایرانی 🇮🇷

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 1000 تومان

سفارش

لایک ریلز
instagram

ایرانی 🇮🇷

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 5000 تومان

سفارش

ایمپرشن +ریچ ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 4000 تومان

سفارش

سیو ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 2000 تومان

سفارش

شیر SHARE ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 3000 تومان

سفارش

خدمات ریلز اینستاگرام

اینستاگرام سرانجام قابلیت Reels را در بیش از ۵۰ کشور منتشر کرد. این قابلیت که رقیب مستقیم تیک تاک محسوب می‌شود، در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است.

ویو

ویو” در اینستاگرام به تعداد بارهایی اشاره دارد که یک پست مشاهده شده است. به طور دقیق‌تر، هر باری که یک کاربر پستی را مشاهده می‌کند، یک ویو به آن پست اضافه می‌شود. این معیار می‌تواند نشان دهنده محبوبیت و پرطرفداری پست‌های شما باشد. بنابراین، هر چه تعداد ویوهای یک پست بیشتر باشد، میزان تعامل و توجه کاربران به آن پست بالاتر است.

ریلز اینستاگرام

ریلز اینستاگرام یک ویژگی در اینستاگرام است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا چندین عکس یا ویدیو را در یک پست واحد به اشتراک بگذارند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا پست‌های مختلف را در یک سری واحد به هم پیوند دهند، به نحوی که هر پست جداگانه دارای لینک به پست قبلی و بعدی است و کاربران می‌توانند به راحتی از یک پست به پست دیگر حرکت کنند.
خدمات ریلز اینستاگرام

 

Reels مشابه تیک تاک به کاربر اجازه می‌دهد تا ویدیوی کوتاه تولید کرده و با اضافه کردن آهنگ آن را با بقیه به اشتراک بگذارد. به کمک این قابلیت می‌توانید کلیپ‌هایی تا حداکثر ۱۵ ثانیه درست کرده و موزیک دلخواه، فیلتر یا افکت‌های مختلف را به آن اضافه کنید.

اینستاگرام برای کاربرانی که می‌خواهند از Reels برای افزایش فالوور استفاده کنند، صفحه اکسپلور را دستخوش تغییراتی کرده و در بالای صفحه محلی را به این قابلیت اختصاص داده که به کاربران اجازه اسکرول افقی را همانند For You Page در تیک تاک می‌دهد.

امکان استفاده از قابلیت Reels با پروفایل خصوصی یا عمومی وجود داشته و طبیعتاً با عمومی بودن پروفایل کاربران بیشتری ویدیوهای شما را پیدا می‌کنند. برای کاربرانی که فعالیت خصوصی را ترجیح می‌دهند، ویدیوهای ایجاد شده در Reels فقط در صفحه Feed یا استوری دوستان نمایش داده خواهند شد. لازم به ذکر است که این قابلیت کاملا داخل اپ اینستاگرام بوده و اپلیکیشن جداگانه ندارد.

لایک در اینستاگرام به عملی اشاره دارد که کاربران با کلیک کردن بر روی دکمه مخصوص، نشان می‌دهند که محتوایی که شما ارسال کرده‌اید را دوست داشته‌اند یا تایید می‌کنند. این دکمه معمولاً به شکل یک دایره با قلب در وسط آن نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی آن، یک لایک به پست شما اضافه می‌شود.

ویدیوهای Reels را می‌توان یکجا یا در قالب چند سری کلیپ ضبط کرده و یا ویدیوهای موجود در گالری را آپلود کرد. ابزارهایی که دوربین برای درست کردن Reel در اختیار شما قرار می‌دهد تا حدودی شبیه تیک تاک بوده و می‌توان کارهایی نظیر دستکاری سرعت، اضافه کردن افکت، گذاشتن تایمر و اضافه کردن صدا را انجام داد.

اینستاگرام می‌گوید بیش از ۵۰ درصد از کاربران ماهانه از صفحه Explore استفاده می‌کنند و حالا به لطف اضافه شدن Reels به این صفحه، کاربران فرصت وایرال شدن با تولید ویدیوهای سرگرم کننده را پیدا کرده‌اند. البته برخلاف تیک تاک فعلاً خبری از پرداخت دستمزد به تولیدکنندگان محتوا برای Reels نیست و ممکن است چنین قابلیتی در آینده اضافه شود.

قابلیت Reels در ابتدا از برخی قابلیت‌ها بی بهره خواهد بود. برای مثال فعلاً نمی‌توان مثل تیک تاک ویدیوهای «دوئت» ایجاد کرد که یکی از قابلیت‌های محبوب این اپ به شمار می‌رود. علاوه بر این امکان آپلود مستقیم آهنگ وجود ندارد.

خدمات ریلز اینستاگرام

فالونیک

فالونیک ارائه دهنده خدمات ریلز اینستاگرام مانند خرید لایک ریلز و ویو ریلز اینستاگرام ?? برای استفاده از خدمات ریل اینستاگرام ابتدا در پنل ثبت نام کنید ، سپس از داخل منو سفارش گزینه خدمات Reels را انتخاب ، سپس زیرشاخه مد نظر مثلا : لایک Reel likes یا Reel views یا Reel saves را انتخاب نمایید

توضیح محصول

خدمات ریلز شامل بازدید ، لایک ، ایمپرشن و .. دارای گارانتی مانی بک و ارسال آنی .

چرا خدمات ریلز رو بهتره از “فالونیک” تهیه کنیم؟