ریلز اینستاگرام

خدمات متنوع Reels + گارانتی مانی بک 💸

بازدید ریلز
instagram

ایرانی 🇮🇷

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 1000 تومان
لایک ریلز
instagram

ایرانی 🇮🇷

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 5000 تومان
ایمپرشن +ریچ ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 4000 تومان
سیو ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 2000 تومان
شیر SHARE ریلز
instagram

خارجی 🌏

سرعت تکمیل بالا ⚡ گارانتی مانی بک 💸
شروع از 3000 تومان

اطلاعات بیشتر

اینستاگرام سرانجام قابلیت Reels را در بیش از ۵۰ کشور منتشر کرد. این قابلیت که رقیب مستقیم تیک تاک محسوب می‌شود، در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است.

Reels مشابه تیک تاک به کاربر اجازه می‌دهد تا ویدیوی کوتاه تولید کرده و با اضافه کردن آهنگ آن را با بقیه به اشتراک بگذارد. به کمک این قابلیت می‌توانید کلیپ‌هایی تا حداکثر ۱۵ ثانیه درست کرده و موزیک دلخواه، فیلتر یا افکت‌های مختلف را به آن اضافه کنید.

اینستاگرام برای کاربرانی که می‌خواهند از Reels برای افزایش فالوور استفاده کنند، صفحه اکسپلور را دستخوش تغییراتی کرده و در بالای صفحه محلی را به این قابلیت اختصاص داده که به کاربران اجازه اسکرول افقی را همانند For You Page در تیک تاک می‌دهد.

امکان استفاده از قابلیت Reels با پروفایل خصوصی یا عمومی وجود داشته و طبیعتاً با عمومی بودن پروفایل کاربران بیشتری ویدیوهای شما را پیدا می‌کنند. برای کاربرانی که فعالیت خصوصی را ترجیح می‌دهند، ویدیوهای ایجاد شده در Reels فقط در صفحه Feed یا استوری دوستان نمایش داده خواهند شد. لازم به ذکر است که این قابلیت کاملا داخل اپ اینستاگرام بوده و اپلیکیشن جداگانه ندارد.

ویدیوهای Reels را می‌توان یکجا یا در قالب چند سری کلیپ ضبط کرده و یا ویدیوهای موجود در گالری را آپلود کرد. ابزارهایی که دوربین برای درست کردن Reel در اختیار شما قرار می‌دهد تا حدودی شبیه تیک تاک بوده و می‌توان کارهایی نظیر دستکاری سرعت، اضافه کردن افکت، گذاشتن تایمر و اضافه کردن صدا را انجام داد.

اینستاگرام می‌گوید بیش از ۵۰ درصد از کاربران ماهانه از صفحه Explore استفاده می‌کنند و حالا به لطف اضافه شدن Reels به این صفحه، کاربران فرصت وایرال شدن با تولید ویدیوهای سرگرم کننده را پیدا کرده‌اند. البته برخلاف تیک تاک فعلاً خبری از پرداخت دستمزد به تولیدکنندگان محتوا برای Reels نیست و ممکن است چنین قابلیتی در آینده اضافه شود.

قابلیت Reels در ابتدا از برخی قابلیت‌ها بی بهره خواهد بود. برای مثال فعلاً نمی‌توان مثل تیک تاک ویدیوهای «دوئت» ایجاد کرد که یکی از قابلیت‌های محبوب این اپ به شمار می‌رود. علاوه بر این امکان آپلود مستقیم آهنگ وجود ندارد.

فالونیک ارائه دهنده لایک و ویو Reels ریلز اینستاگرام ?? برای استفاده از خدمات ریل اینستاگرام ابتدا در پنل ثبت نام کنید ، سپس از داخل منو سفارش گزینه خدمات Reels را انتخاب ، سپس زیرشاخه مد نظر مثلا : لایک Reel likes یا Reel views یا Reel saves را انتخاب نمایید

خدمات ریلز شامل بازدید ، لایک ، ایمپرشن و .. دارای گارانتی مانی بک و ارسال آنی .

  • متنوع ترین سرویس های ریلز
  • سرعت ارسال سریع 
  • گارانتی مانی بک