article
calendar icon
خرداد 17, 1400

تکنیک های فروش در اینستاگرام

اینستاگرام امروزه دیگر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است که مخاطبان بسیار زیادی دارد و امروزه بسیار از افراد از این شبکه اجتماعی تصویر محور استفاده می کنند. بسیاری از اینستاگرام برای جذب فالوور به پیج های شخصی و تجاری خود استفاده می کنند. در ادامه این مقاله در سایت فالونیک به بررسی 5 تکنیک فروش اینستا می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

تکنیک های افزایش فروش پیج در اینستاگرام

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین و صد البته پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی در دنیا شده است و بنابر این بسیاری از کسب و کارها توجه شان بدان جلب شده است. افزایش فروش در اینستا یکی از دغدغه های بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارهاست که ما در این مقاله در فالونیک به معرفی 5 تکنیک فروش در اینستاگرام می پردازیم.

استفاده از هشتگ های #مرتبط و جذاب

استفاده از هشتگ های جذاب و مرتبط یکی از بهترین روش ها و تکنیک های افزایش فروش در اینستاگرام برای کسب و کارها میتواند باشد، استفاده درست از هشتگ های مرتبط به راحتی میتواند باعث افزایش فروش شما شود. کاربران با استفاده از هشتگ های مرتبط به موضوع کاری شما ، پیج شما را پیدا خواهند کرد.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

پیج شما با استفاده از تعدادی هشتگ متناسب با موضوع محتوایی خود به راحتی میتواند به محلی جذاب برای کاربران اینستاگرام تبدیل شود و باعث افزایش فروش شما شود.

پیدا کردن هشتگ های مناسب و درست برای موضوع پیج شما به راحتی که فکرش را می کنید هم نخواهد بود.

شما برای پیدا کردن هشتگ های مناسب و درست برای موضوع پیج خود باید وقت و انرژی زیادی را صرف کنید. هشنگ های مختلفی که فکر می کنید به موضوع کاری شما مرتبط می شود را امتحان کنید.

بررسی و آنالیز کنید که از کدام هشتگ ها بیشتر میتوانید کاربر و یا بازدید و لایک دریافت کنید. برای استفاده از هشتگ ها به هیچ وجهه زیادی روی نکنید. زیاده روی در انتخاب هشتگ و گذاشتن تعداد بسیاری هشتگ نامربوط به موضوع پست می تواند باعث شود که جزو قوانین جریمه الگوریتم اینستاگرام قرار بگیرید و تا مدت ها محدود هایی بر روی صفحه تان اعمال شود.

فالوور های واقعی و مرتبط به موضوع کار خود را جذب کنید

برای افزایش فروش پیج اینستاگرام خود ابتدا باید شما بازدید بسیاری را برای پست های خود جذب کرده باشید. بازدید ها و بازدید کنندگانی واقعا به موضوع پیج شما علاقمند باشند. یکی دیگر از تکنیک های فروش در اینستاگرام جذب فالوور واقعی و مرتبط به موضوع کاریتان است.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

استفاده از خرید فالوور های فیک و یا بازدید های فیک همیشه باعث رشد پیج نمی شود. بنابر این تلاش کنید با استفاده از خرید فالوور های ارگانیک و واقعی کسب و کار خود را رونق ببخشید. “ربات ها از شما خرید نمی کنند!” این کلمه را به خاطر بسپارید و الگوی خود قرار دهید.

برای پیدا کردن فالوور های مربوط به کسب و کار خود و دنبال کنندگانی که به کسب و کار شما علاقه داشته باشند می توانید در پیج ها و کانال هایی که مرتبط با موضوع کاری شما هستند تبلیغات و مسابقه برگزاری کنید. همچنین می توانید با برگزاری مسابقات اینستاگرامی و دعوت سایر کاربران به معرفی کردن پیج شما به دوستان و آشنایان خود تعداد بسیاری دنبال کننده جدید مرتبط را از طریق دنبال کنندگان فعلی خود جذب کنید. جذب مخاطب علاقه مند باید سرلوحه فعالیت شما و جذب دنبال کنندگان باشد.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

دنبال کنندگان غیر علاقمند آنفالو می کنند. لایک نمی کنند. فیلم ها و استوری های شما را تا حدودی کامل نمی بینند و نرخ توجه خود به پیج شما را پایین نگه می دارند. بنابر این در مواردی ممکن است شما دچار قوانین جریمه الگوریتم های اینستا شوید و دچار کاهش ناگهانی بازدید و لایک و فعالیت کاربران خود شوید. زیرا دیگر Instagram پست ها و استوری های شما را به کاربران نشان نخواهد داد.

تصاویر با کیفیت بالا و جذاب تهیه کنید

در این عصر تکنولوژی و در شبکه های اجتماعی تصویر محوری مانند اینستا اصل جذب مشتری و کاربران کیفیت در عین سادگی است. تصاویر با کیفیت بالا ولی ساده و بدور از حواشی و شلوغی تهیه کنید.

سعی کنید پست های خود را یکپارچه کنید یا یک یا چند تم مشخص برای پست های خود تهیه کنید و طبق آن پیش بروید. از گذاشتن پست های بریده بریده بین پست های یکپارچه خود خود داری کنید و اگر اینکار را مجبورید انجام دهید آن را تنها بصورت موقت منتشر کنید.

اگر تم یا فیلتر خاصی را برای پیج خود انتخاب می کنید تا مدت ها از آن استفاده مداوم نداشته باشید و پس از هر مثلا 3-4 ماه یا 6 ماه یک تغییری در تم و فیلتر پست های خود ایجاد کنید که کاربران بدانند به تنوع تم و فیلتر پست های خود ارزش قائل هستید و نمی خواهید چشم مخاطبان خود را خسته کنید.

همینطور در طراحی تصاویر پیج می توانید به این موضوع دقت کنید که لوگو پیج شما می تواند گاهی و پس از مدتی مثلا 1-2 سال تغییر یافته و تم شما نیز با توجه به آن تغییر پیدا کند. بنابر این شما یک شخصی سازی کامل برای برند و هویت برند خود انجام داده اید. به این موضوع که شاید کاربران شما از لوگوی جدید شما خوششان نیاید توجه افراطی نکنید، معمولا مردم با دیدن تصاویر و طرح های جدید با آن سازگاری پیدا می کنند.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

می توانید برای پی بردن به این موضوع و اینکه خیالتان را راحت کنید بعد از عوض کردن لوگو یک نظرسنجی قرار دهید. معمولا نظرسنجی هایی که بعد از تغییر لوگو انجام می شود نسبت به نظرسنجی هایی که قبل از تغییر لوگو برای این کار انجام می شود اقبال بیشتری دارند و بیشتر کاربران از لوگو جدید استقبال می کنند.

تبلیغات اینستاگرام و تگ قیمت موجب افزایش فروشتان می شود

کاربران همیشه دوست دارند وقتی از یک صفحه تجاری دیدن می کنند به راحتی در ادامه بتوانند اقدام به انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود نمایند. تگ قیمت و مشخص بودن مشخصات محصول و نبودن نقطه ابهامی در این بین بسیار کمک کننده است.

استفاده از تبلیغات اینستاگرام و سرمایه گذاری روی تبلیغات مستقیم از اینستاگرام یا تبلیغات در پیج های مرتبط با کسب و کارتان یکی از بهترین گزینه هایی است که شما برای افزایش فروش پیج اینستاگرام خود دارید.

این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید و بصورت مداوم اقدام به تبلیغات پیج خود در سایر پیج ها و یا تبلیغات محصولات خود در سایر پیج ها نمایید. می توانید برای شروع کار از محصولات عمومی تر خود در تبلیغات استفاده کنید. محصولات عمومی تر شما میتوانند مخاطب بسیاری را برای شما جذب کنند و در ادامه به سایر محصولات پیج شما علاقمند کنند.

برای تبلیغات در اینستاگرام سعی کنید مخاطبان علاقمند به کسب و کار خود را جذب کنید و از تبلیغ در پیج های نامرتبط خودداری کنید. برای شروع می توانید از پیج های عمومی مثل پیج های فان و خبری استفاده کنید اما در ادامه بهتر است با پیج های مرتبط با موضوع کسب و کار و تجارت خودتان تبادل تبلیغات کنید.

بطور مثال اگر محصولات شما مناسب جوان های زیر 30 سال است از پیج هایی برای تبلیغ استفاده کنید که مخاطب جوان تری دارند و به سن و علاقمندی مخاطبان شما نزدیک تر باشند.

به اشتراک گذاری تجربه شخصی مشتریان از محصولات و خدمات

گاهی اوقات با اینکه شما مشخصات کاملی برای محصولات خود ایجاد کرده اید یا تمامی موانع خرید مشتریان خود را برداشته اید بسیاری از مخاطبان شما نیازمند نوعی اطمینان خاطر از خرید محصول خود هستند و این اطمینان خاطر را با قول ها و حرف های پیج شما پیدا نمی کنند. بهترین گزینه برای شما در این شرایط به اشتراک گذاشتن تجربه شخصی مشتریان از محصولات و خدماتتان است.

مثلا از مشتریان قبلی خود بخواهید که نظر خود را در مورد محصول شما و یا خدماتی که از شما دریافت کرده اند توضیح و شرح دهند، سپس این شرح پس از خرید و استفاده آنها را برای سایر مخاطبان مردد خود استوری و یا پست کنید. استوری کردن این موضوع بسیار بیشتر می تواند به شما کمک کند. کاربران کمتر همه پست های شما را نگاه می کنند.

جمع بندی

در این مقاله ما سعی بر این داشتیم که نکاتی در مورد تکنیک های فروش در اینستاگرام را به شما بیاموزیم و تلاش خود را کردیم تا توانسته باشیم به کسب و کار شما رونقی ببخشیم. در صورتی که از این پست خوشتان آمد یا علاقمند به سایت ما شدید می توانید زیر همین پست کامنت بگذارید یا از سایر صفحات سایت فالوونیک دیدن کنید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها