image-334

فالوور واقعی و ایرانی «بدون ریزش 🍃»

قابلیت جبران ریزش + مانی بک 💸
فالوور بدون ریزش اینستاگرام یک گزینه عالی مناسب افرادی که میخواهند علاوه بر دریافت فالوور واقعی و ایرانی ، احتمال ریزش را به حداقل برسانند (در صورت ریزش به صورت اتوماتیک یا با اطلاع دادن به پشتیبانی ریزش صورت گرفته جبران خواهد شد که به آن AUTO REFILL نیز میگوییم)
  • دریافت فالوور باکیفیت ایرانی با قابلیت جبران ریزش.
  • در صورت ریزش با اطلاع به پشتیبانی Refill برای سفارش شما انجام میپذیرد.

فالوور بدون ریزش 🍃 «100 عدد»


speed meter
مدت زمان : 1 ساعت
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

40000 تومان

فالوور بدون ریزش 🍃 «200 عدد»


speed meter
مدت زمان : 1 ساعت
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

80000 تومان

فالوور بدون ریزش 🍃 «500 عدد»


speed meter
مدت زمان : 1 ساعت
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

200000 تومان

فالوور بدون ریزش 🍃 «1000 عدد»


speed meter
مدت زمان : 1 ساعت
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

400000 تومان

فالوور بدون ریزش 🍃 «5k»


speed meter
مدت زمان : 1 ساعت
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

1850000 تومان

معرفی سرویس

سرویس فالوور ایرانی + گارانتی ریزش (Refill)

خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام سرویس پیشنهادی فالونیک برای آن دسته عزیزانی که مایل به استفاده از سرویس افزایش فالوور ایرانی با قابلیت Refill یا جبران ریزش هستند. دقت داشته باشید این قابلیت (جبران ریزش) هم میتواند به صورت خودکار عمل کند هم به صورت دستی که ما برای امن بودن این عملیات و عدم به وجود آمدن مشکل از سمت اینستاگرام به صورت پیش فرض قابلیت جبران ریزش را به صورت دستی قرار دادیم. به این صورت که در صورت ریزش احتمالی که البته به احتمال خیلی زیاد بسیار بسیار ریزش ناچیزی را تجربه خواهید کرد، به پشتیبان جهت جبران ریزش پیام ارسال مینمایید و پیشتیبان بسته جبرانی را برای شما فعال خواهد کرد. در واقع تعرفه بدون ریزش فالوور واقعی میتواند خیال کاربر را از لحاظ عدم ریزش فالوور ها راحت نماید چرا که دقدقه بسیاری از اینستاگرامر هایی که به دنبال فالوور واقعی هستند قابلیت بدون ریزش یا همان Refill میباشد که این موضوع نگران کننده توسط فالونیک به واسطه این سرویس یعنی فالوور بدون ریزش، پوشش داده شده است.

فالوور بدون ریزش

اگر تمامی دستورالعمل‌های استاندارد اینستاگرام را دنبال کرده و ترفندهای جانبی متعددی را نیز در راستای افزایش تعداد فالوورهای صفحۀ اینستاگرام خود به کار گرفته‌اید، اما همچنان میزان دنبال‌کنندگان شما رو به کاهش است، باید بگویم که این موضوع در دنیای کسب‌وکارهای اینستاگرامی کاملاً عادی تلقی می‌شود. در این نوشته از وب‌سایت فروشگاهی فالونیک قصد داریم علاوه‌بر پاسخ به اینکه چرا فالوورهای پیج دچار ریزش می‌شوند، به خرید فالوور بدون ریزش بپردازیم و شما را با ویژگی‌های آن آشنا سازیم.

دلایل ریزش فالوورهای اینستاگرام چیست؟

اگر شما نیز کسب‌وکاری در پلت‌فرم محبوب اینستاگرام دارید، پس قطعاً یکی از معیارهای کلیدی شما جذب و افزایش تعداد فالوورهای پیج‌تان است. اما چه اتفاقی می‌افتد که شرایط برخلاف روال پیش رفته و صفحۀ شما با ریزش فالوور مواجه می‌شود؟

خرید فالوورهای جعلی:

تبلیغات زیادی وجود دارند که شما را وسوسه می‌کنند در ازای پرداخت هزینه‌ای بالا، اقدام به خرید فالوور نمایید. اما جذب مخاطب واقعی زمان و انرژی خاص خودش را می‌طلبد. شما باید دنبال‌کنندگانی را بخرید که برای کسب‌وکارتان مشارکت و بازخورد به ارمغان آورند، نه اینکه حضورشان در صفحۀ شما صرفاً مانند روحی سرگردان باشد! اگر به دنبال فالوور بدون ریزش هستید و می‌خواهید بعد از مدت‌ها جانی تازه به صفحۀ اینستاگرام خود ببخشید، فالونیک همان‌جایی است که به آن نیاز دارید؛ شما می‌توانید از طریق سایت ما فالوورهایی واقعی را با کمترین هزینه خریداری نمایید.

لایک و کامنت خودکار:

اینکه شما پیامی را تنظیم کنید و از طریق ربات‌های لایک و کامنت خودکار، آن را برای تمامی فالوورهای خود ارسال کنید، اعتماد مخاطب را از بین می‌برد. اگر کاربر احساس کند که پاسخی شخصی‌سازی‌شده از شما دریافت نمی‌کند، ممکن است هر لحظه گزینۀ آنفالو را بزند و برای همیشه از پیج شما خارج شود؛ چرا که این روشی صحیح برای ارتباط با مخاطبان به‌شمار نمی‌رود. اما راه چاره چیست؟ شما باید برای تعامل واقعی با جامعۀ خود وقت بگذارید. برای این کار نیز به‌دنبال راه میانبر نگردید! جهت جذب فالوور بدون ریزش ، لازم است با دنبال‌کنندگان خود دوست باشید، نظراتشان را لایک کنید و به آن‌ها پاسخ دهید؛ تنها در این صورت می‌توانید اعتماد و وفاداری آنان را نسبت به خود افزایش دهید.

تصویر برند گیج‌کننده:

برخی از ما تنوع را دوست داریم و آن را اصلی اساسی در تمامی کارهای خود در نظر می‌گیریم. اما در اینستاگرام، چیزی که مهم است سازگاری است. نمایۀ اینستاگرام، بایوی صفحه و سایر مواردی که در پیج شما وجود دارند، باید دقیقاً نشان‌دهندۀ نام تجاری شما باشند و مخاطب را دچار سردرگمی نکنند. وقتی کسی کسب‌وکار شما را در اینستاگرام کشف می‌کند قصد دارد دقیقاً بداند شما چه کسی هستید و چرا باید دنبال‌کنندۀ شما باشد. جذب فالوور بدون ریزش می‌تواند فروش شما را تا چندبرابر افزایش دهد. اگر می‌خواهید شاهد پیشرفت کسب‌وکار خود در دنیای رنگارنگ اینستاگرام باشید، همین حالا با فالونیک تماس بگیرید و با پایین‌ترین قیمت فالوورهای همیشگی خود را خریداری نمایید.

نکاتی که برای خرید فالوور باید درنظر بگیرید

خب بیایید نگاهی بیندازیم به گام‌به‌گامِ مراحلی که باید برای خرید فالوور بدون ریزش طی کنیم:

انتخاب شرکت ارائه‌دهندۀ خدمات:

این گزینه اساسی‌ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه کنید. لازم است بسته به هدف و حیطۀ کسب‌وکاری اینستاگرامی خود، سازمانی را انتخاب کنید که فالوورهای واقعی به شما ارائه می‌دهد، نه فیک و جعلی. اگر قصد جذب فالوور بدون ریزش و ارزان‌قیمت را دارید، می‌توانید روی فالونیک و خدمات آن حساب کنید. کافی است سری به وب‌سایت ما بزنید.

طرح خود را انتخاب کنید:

شما می‌توانید انتخاب کنید که چه سطحی از فالوور نیازتان را برطرف می‌سازد؛ معمولی، ممتاز، و یا مدیریت‌شده؟

تعداد فالوورهای خود را انتخاب کنی:

میزان فالوور به بودجه و برنامۀ هفتگی شما بستگی دارد. از آن‌جایی که فالوورهای تقلبی بسیار ارزان‌قیمت هستند، امیدواریم که وسوسه نشده و کیفیت را فدای کمّیت نکنید!

کلام پایانی

در نوشتۀ امروز از فروشگاه اینترنتی فالونیک، به دلایل ریزش فالوورهای پیج اینستاگرام پرداخته و مراحل جذب فالوور بدون ریزش را نیز با شما به اشتراک گذاشتیم. اگر قصد خرید فالوور واقعی و تضمینی را برای کسب‌وکار مجازی خود دارید، می‌توانید همین حالا با فالونیک تماس بگیرید.
در جریان آخرین خبرهای «فالونیک» باش 🔥با کمال میل
+ +
×
پیشنهاد پنل - فالونیک