image-386

فالوور واقعی لینکدین 💎

سرویس افزایش فالوور لینکدین + مانی بک 💸

خرید فالوور لینکدین  |  سرویس افزایش واقعی و بدون ریزش linkedin برای طرفداران این شبکه محبوب در ایران.

💎 اگر قصد دارید برای پیج بیزنسی خود در لینکدین فالوور باکیفیت تهیه نمایید این سرویس برای شماست.

  • فالونیک ارائه دهنده کامل ترین خدمات لینکدین
  • پوشش دهی تمامی خدمات لینکدین: Followers , connections , Like , Endorsements , Employees (خدمات بیشتر در پنل کاربری)
  • بهترین قیمت گذاری
  • گارانتی کیفیت و مانی بک 💸

فالوور لینکدین 💎 «100 عدد»


speed meter
مدت زمان : بین 3 تا 7 ساعت
star
سرعت: آهسته
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

60000 تومان

فالوور لینکدین 💎 «200 عدد»


speed meter
مدت زمان : بین 3 تا 7 ساعت
star
سرعت: آهسته
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

120000 تومان

فالوور لینکدین 💎 «500 عدد»


speed meter
مدت زمان : بین 3 تا 7 ساعت
star
سرعت: آهسته
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

300000 تومان

فالوور لینکدین 💎 «1000 عدد»


speed meter
مدت زمان : بین 3 تا 7 ساعت
star
سرعت: آهسته
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

590000 تومان

فالوور لینکدین 💎 «2000 عدد»


speed meter
مدت زمان : بین 3 تا 7 ساعت
star
سرعت: آهسته
tick-square
با گارانتی از فالو نیک
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

1150000 تومان

معرفی سرویس

آیا می‌دانستید اکانت‌های شما به‌عنوان کسب‌و‌کار یا نوعی رزومه قوی نیاز به افزایش کیفیت دارد؟ همچنین اگر شما مدیریت شبکه‌های سوشال مدیا را برعهده دارید، بهتر است که با اعتبار بالایی فعالیت کنید یا حتی نیاز به خرید فالوور لینکدین داشته باشید.

با پیشرفت تکلونوژی پلتفورم‌های مانند لینکدین به‌عنوان رسانه‌های اجتماعی و ابزار‌های ضروری برای برخی از حرفه‌‌ها که به‌دنبال شبکه‌سازی، ایجاد برند شخصی و پیشرفت شغلی خود هستند، به شمار می‌روند. امروزه با افزایش اهمیت تعداد دنبال کننده‌های آنلاین، بالا بردن تعداد دنبال کننده‌ها از طریق خرید فالوور بسیار قابل توجه است. در این مقاله قصد داریم پیرامون خرید فالوور لینکدین بحث کنیم با ما همراه باشید.

خرید فالوور لینکدین چیست؟

زمانی که شما صاحب پلتفرم اجتماعی هستید و شخصی شما را دنبال می‌کند، فالوئر شما به حساب می آید و بین شما و آن شخص ارتباط یک‌طرفه خلق می‌شود؛ زیرا شما دنبال کننده صفحه شخصی و محتوای پیج او نیستید. نقطه مقابل این تعامل یک طرفه، کانکشن است. همان‌طور که از نامش پیدا است تعاملی دوطرفه خلق شده و مانند زنجیری شما را به طرف مقابل متصل می‌کند. این قضیه تفاوت بین تعامل دو طرفه کانکشن و تعامل یک طرفه فالوئر لینکدین را نشان می‌دهد.

چگونه می توان فالوور لینکدین را افزایش داد؟

اولین قدم مهم و ضروری در جذب فالوور واقعی لینکدین این است که اطمینان کامل داشته باشید که صفحه شخصی لینکدین شما کاملا جذاب باشد. در قدم بعدی شما می‌توانید با رعایت چندین نکته که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، کاربران مورد نظر خود را پیدا و جذب کنید؛ اما فراموش نکنید که به‌طور کلی ۳۰٪ الی ۴۰٪ از محتوای صفحات شخصی شما در لینکدین حاوی اطلاعات جذاب و پر بازدیدی خواهد بود.

 نکته قابل توجه این است که اگر محتوای پیج شخصی شما برای دنبال کننده مفید و جذاب باشد، مطمئنا این افراد پس از بازدید از صفحه شخصی شما و محتوا‌های موجود در آن روی گزینه فالو کلیک خواهد کرد. بنابراین پس‌ از‌ آن‌که از کیفیت صفحه شخصی لینکدین خود مطمئن شدید، با توجه به نکات زیر فالوور پروفایل لینکدین خود را افزایش دهید.

چرا باید خرید فالوئر لینکدین انجام داد؟

لینکدین، پلتفرمی است که بر پایه شبکه‌سازی اجتماعی و تعامل و ارتباط معنادار بین مخاطبین ایجاد می‌شود و برای حرفه‌های مختلفی مد‌نظر است. به‌طور‌کلی موردی که در وهله اول در لینکدین مورد‌توجه قرار می‌گیرد، شهرت و اعتبار حرفه شما خواهد بود. اینجا است که در این زمینه، جذابیت و اهمیت خرید فالوور در لینکدین آشکار می‌شود. با اهمیت به خرید و افزایش فالوور لینکدین، پیج شما می‌تواند بیش‌از‌پیش تاثیرگذار‌تر، مرتبط‌تر و موفق‌تر از انگیزه‌های قدرتمندی شما باشد.

 قبل خرید فالوورهای لینکدین به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قبل از هر موضوعی باید از درک نحوه خرید فالوور‌های لینکدین اطلاعات کاملی داشته باشید. خرید و جذب فالوور در لینکدین نیازمند توجه به سه عامل ضروری و مهم است که سبب می‌شود از خرید دنبال کننده‌ها در لینکدین به نتایج مورد نظر و مطلوب خود دستیابی پیدا کنید. این موارد مهم و جالب توجه که در بخش بعدی به آن‌ها خواهیم پرداخت عبارتنداز بازار‌های آنلاین، پرداخت و تحویل به موقع است.

توجه به بازارهای آنلاین

با گشت‌و‌گذار در فضای مجازی با برخی از خدمات ارائه و فروش فالوور واقعی لینکدین آشنا خواهید شد. این بازار‌های فروش آنلاین، با ارائه بسته‌هایی ممتاز فروش دنبال‌کنندگان و فالوور لینکدین را بر عهده‌دارند. ادعای این سرویس‌ها این است که قادر هستند فالوور‌های واقعی و باکیفیت را برای پلتفرم اجتماعی شما ارائه دهند و سبب رشد و بهبود کیفیت صفحه شخصی شما شوند؛ اما دقت کنید که فالوور‌های لینکدین خریداری شده حتما واقعی باشد و سوء استفاده‌ای در این زمینه صورت نگیرد.

مرحله پرداخت خرید فالوور لینکدین

نکته و قدم بعدی برای خرید و افزایش فالوور واقعی لینکدین، مرحله پرداخت است. به‌طور‌کلی برای انتخاب هر‌کدام از بسته‌ها باید موردی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز پلتفرم اجتماعی لینکدین و مهم‌تر از همه بودجه شما باشد. بعد از انتخاب بسته فالوور لینکدین مدنظرتان، باید مبلغ مورد نظر را از طریق تراکنش‌های آنلاین یا حتی از طریق ارز‌های دیجیتال پرداخت کنید.

مرحله تحویل خرید فالوور لینکدین

مرحله و قدم آخر پس از پرداخت بسته خرید فالوور لینکدین مورد نظر، این است که ارائه‌دهنده خدمات معمولا شروع به تحویل بسته دنبال‌کنندگان یا فالوئر‌های خریداری شده به‌حساب لینکدین شما می‌کنند؛ اما توجه به این موضوع ضروری است که زمان، شرایط، دقت و سرعت تحویل بسته فالوئر لینکدین خریداری شده ممکن است متفاوت باشد.

آیا خرید فالوورهای لینکدین خطرات و پیامدهایی به دنبال دارد؟

اگرچه ایده خرید فالوور لینکدین ممکن است جذاب و قابل توجه باشد؛ اما به هر روی ممکن است مانند هر عامل دیگر خطرات و پیامد‌هایی در پیش داشته باشد. این خطرات و پیامدها عبارتند از نقض شرایط خدمات لینکدین، آسیب به شهرت حرفه‌ای، مشکلات تعامل و جریمه‌های احتمالی حساب. در ادامه به هر‌کدام از این موارد خواهیم پرداخت.

نقض شرایط خدمات لینکدین به چه صورت است؟

یکی از مهم‌ترین خطرات و پیامد‌های احتمالی خرید بسته فالوور لینکدین این است که در بعضی مواقع این امکان وجود خواهد داشت که خرید فالوور و دنبال کننده‌های لینکدین، شرایط خدمات لینکدین را نقض کند؛ زیرا این پلتفرم اجتماعی ممکن است به صراحت استفاده از ابزار‌های خودکار یا مصنوعی را برای افزایش فالوور را ممنوع کند.

آسیب به شهرت حرفه ای به چه صورت است؟

یکی از مهم‌ترین هسته‌های اصلی پلتفرم اجتماعی لینکدین اعتماد و اصالت است. این بدان معنا است که به‌هیچ‌وجه نباید مشخص شود که برای صفحه شخصی لینکدین خود، بسته فالوور خریداری کرده‌اید و اگر خریداری بسته‌های فالوئر‌های لینکدین شما مشخص شود، اعتبار و حرفه شما آسیب و ضرر جدی خواهد دید. در این صورت همکاران، کارفرمایان و مشتریان بالقوه ممکن است صداقت و اعتبار شما را زیر سوال ببرند.

مشکلات تعامل در خرید بسته های فالوور لینکدین به چه صورت است؟

یکی دیگر از پیامد‌های ناگوار خرید فالوور برای صفحه شخصی لینکدین ممکن است این باشد که اکانت‌های خریداری شده بی‌کیفیت یا جعلی باشند که هیچ ارتباط و تعاملی با محتوای صفحه شخصی شما ندارند. در نتیجه، نرخ تعامل و ارتباط شما و فالوور‌هایتان ممکن است به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند و همین امر ممکن است محتوای صفحه شخصی لینکدین شما را از اولویت و به‌مرور از کیفیت خارج کند.

جریمه های احتمالی حساب لینکدین به چه صورت است؟

بر طبق قوانین و مقررات، تیمی اختصاصی مسئولیت نظارت و اجرای شرایط خدمات صفحه شخصی لینکدین شما را بر عهده‌دارند و به‌طور‌کلی می‌توان گفت که لینکدین از گروهی برای بررسی خدمات و قوانین خود استفاده می‌کند. اگر به‌دنبال خرید دنبال کننده‌های لینکدین برای حساب شخصی خود باشید و ممکن است از طرف تیم اختصاصی با جریمه‌هایی از‌جمله تعلیق، مسدود‌سازی یا حذف دائم مواجه شوید.

آیا خرید فالوور لینکدین کار درستی است؟

برخی از افراد خواهان داشتن رزومه قوی و فعال در حساب شخصی لینکدین خود هستند. هدف برخی دیگر از ایجاد حساب شخصی لینکدین ایجاد برنامه‌های تجاری با خارج از کشور جهت تعاملات تجاری و شرکتی است. از این‌روی با خرید فالوور لینکدین اعتبار صفحه شخصی شما افزایش پیدا کرده و همیشه یک پله بالا‌تر از صفحات شخصی لینکدین سایر همکاران خود قرار خواهید گرفت. به‌طور‌کلی داشتن فالوور بیشتر سبب می‌شود بین همکاران و سایر شرکت‌ها قدرت بیشتری داشته باشید.

خرید فالوور برای لینکدین در فالونیک چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که امروزه در فضای مجازی سایت‌های فراوانی وجود دارند که ادعا می‌کنند تعداد فالوور‌های اکانت لینکدین شما را افزایش خواهند داد؛ اما نمی‌توان به همه‌ آن‌ها اعتماد کرد. اگر از خدمات وب‌سایت کلاهبرداری استفاده کنید، ممکن است بودجه و آینده صفحه لینکدین خودتان را به باد بدهید. اطلاعات‌تان به سرقت برود و مشکلات دیگری برایتان به وجود بیاید.

فالونیک به هیچ‌کدام از اطلاعات حیاتی و پسورد‌هایی که حریم شخصی شما را محفوظ نگه می‌دارند، دسترسی نخواهد داشت. از طرفی شما باید رزومه‌ای عالی و کانکشن‌های فراوانی داشته باشید. پس اگر در صفحه شخصی لینکدین فالوور‌های کافی ندارید، می‌توانید از خدمات فالونیک استفاده کنید تا ارزش پروفایل لینکدین خود را بالا برده و آن را در میدان دید افراد بیشتری قرار دهید.

چرا به فالونیک برای خرید اعتماد کنیم؟

همان‌طور که در بخش بالا نیز ذکر کردیم، علاوه بر اینکه فالونیک به هیچ‌کدام از اطلاعات حیاتی و پسورد‌هایی که سبب امنیت پیج شخصی لینکدین شما می‌شود دسترسی نخواهد داشت و همچنین سبب افزایش شانس شما برای استخدام خواهد شد. مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توانیم به آن اشاره کنیم این است که پروفایل لینکدین شما در میان سایر همکاران‌تان خواهد درخشید. از طرفی وقتی مردم ببینند که شما فالوور‌های زیادی دارید، نسبت به شما کنجکاو شده و شما را فالو و دنبال خواهند کرد.

نتیجه گیری

از مقاله خرید فالوور لینکدین نتیجه می‌گیریم که برای دستیابی به موفقیت در صفحه شخصی لینکدین و ارتقای پروفایل خود اصالت، اعتماد و اتصالات معنادار را به‌عنوان اولویت‌های اصلی مد‌نظر قرار دهید و در نتیجه، با استفاده از فالونیک عمل خرید دنبال‌کننده در لینکدین می‌تواند ارزش بیشتری از پیامد‌های آن داشته باشد و صفحه شخصی لینکدین خود را به طور واقعی بسازید و به‌مرور زمان از مزایای یک شبکه حرفه‌ای پر رشد بهره‌مند شوید.

در جریان آخرین خبرهای «فالونیک» باش 🔥با کمال میل
+ +