image-390

بازدید لایو « ارسال آنی ⚡»

تنها سرویس لایو فعال + مانی بک 💸
خرید ویو لایو  |  با استفاده از سرویس افزایش بازدید لایو فالونیک در مقادیر بیشتر از ۱۰۰۰ عدد ،  شانس خود را برای ورود به تاپ لایو (Top Live) اینستاگرام افزایش دهید.
  • بعد از اتمام سفارش و نهایی کردن فرایند خرید , لایو را باید استارت کنید.
  • زمان ورود بازدید کنندگان معمولا ۱ الی ۵ دقیقه بعد از اجرای لایو شما می باشد ، لذا تا این زمان در لایو بمانید (حداکثر تا ۵ دقیقه در Live حضور داشته باشید و منتظر بمانید تا بازدید ها اعمال شود)
  • بازدید کننده ها فقط بر روی یک لایو شما اعمال می شوند و تا پایان لایو شما در آن باقی خواهند ماند.
  • به محض شروع لایو توسط شما ، به صورت اتوماتیک و سیستمی بازدیدکننده ها وارد لایو شما می شوند . لذا درصورت قطع شدن لایو سفارش شما کنسل می شود و در صورت شروع مجدد انجام نخواهد شد.
  • با ورود به تاپ لایو اینستاگرام به طور چشمگیری فالوور های شما افزایش پیدا میکند.

بازدید لایو (25 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

20000 تومان

بازدید لایو (50 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

40000 تومان

بازدید لایو (100 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

80000 تومان

بازدید لایو (200 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

150000 تومان

بازدید لایو (500 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

350000 تومان

1000 بازدید لایو (پخش زنده)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: خیلی سریع
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

620000 تومان

معرفی سرویس

لایو یکی از قدرتمندترین امکاناتی است که اینستاگرام برای تعامل با مخاطبان فراهم کرده است. بسیاری از اوقات تعداد ویو لایو نشان‌دهنده این است که پیج شما تا چه اندازه‌ای کاربردی است و مخاطبان را قانع می‌کند که لایو را مشاهده کنند. به همین دلیل خرید ویو لایو اینستاگرام یکی از انتخاب‌های کسانی است که در این زمینه به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

لایو به فالوورهای شما اجازه می‌دهد که به صورت زنده در جریان اتفاقاتی که شما می‌خواهید قرار بگیریند. از روزی که این ویژگی معرفی شده تا به امروز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است که این نشان می‌دهد تا چه حدی اهمیت دارد.

تقریبا اکثر کاربران اینستاگرام حداقل یکبار از این ویژگی استفاده کرده‌اند. این ویژگی با ساخت اکانت برای همه فعالی می‌شود و مهم نیست که پروفایل تجاری باشد یا شخصی. شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید مخاطبان خود را به‌روز نگه دارید و با آن‌ها تعامل خوبی داشته باشید.

چرا خرید بازدید لایو اینستاگرام مهم است؟

هر کسب‌وکاری برای رشد خود استراتژی را مشخص می‌کند که لایو‌های کاربردی یکی از مهم‌ترین بخش‌های این استراتژی هستند. عموما از این بخش برای معرفی محصولات یا خدمات جدید، آموزش‌های کاربردی و غره استفاده می‌شود. البته اینفلوئنسرها عموما از این قسمت برای افزایش ارتباط با فالوورهای خود استفاده می‌کنند. به هرحال مهم نیست که به چه نیتی از این امکان استفاده شود، مهم این است که استفاده به‌گونه‌ای باشید که اعتماد سازی را انجام دهد.

خرید بازدید لایو اینستا

هیچ‌ چیزی بدتر از آن نیست که وارد لایو شوید و هیچ کسی بیننده شما نباشد. به همین دلیل در ابتدای کار بهترین کار این است که خرید بازدید لایو اینستاگرام را در اولویت خود قرار دهید. همچنین لایو فرصتی را برای شما فراهم می‌کند که با مخاطبان خود از طریق باکس پرسش و پاسخ و کامنت‌ها ارتباط بگیرید.

ورود به اکسپلور به راحتی آب خوردن

اگر قصد دارید که در اکسپلور پست‌های شما به مخاطبین نمایش داده شود، باید اینستاگرام به این نتیجه برسد که لایو برگزار شده ارزشمند بوده است. برای این اطمینان اینستاگرام میزان تعامل، تعداد بازدید لایو و غیره را مدنظر قرار می‌دهد. در نتیجه شما با خرید بازدید لایو اینستاگرام فرصتی استثنائی را برای خود فراهم می‌کند که دیده شوید.

یکی از تاثیرگذارترین روش‌ها برای حضور در اکسپلور یا بخش جستجو اینستا تاثیرگذاری لایوهایی است که برگزار کرده‌اید.

همانطور که می‌دانید حضور در اکسپلور به نوبه خود مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. در واقع حضور یک لایو شما در این بخش سبب جذب فالوورهای رایگانی می‌شود که برای خرید فالوورهای به‌دست آمده باید هزینه می‌کردید. همچنین بازدید لایو بیشتر می‌شود و این نشان می‌دهد که پخش زنده شما به اندازه کافی تاثیرگذار بوده است.

به همین دلیل ممکن است دست به دست بچرخد و این یعنی به اشتراک‌گذاری مفید که در نهایت شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند. شما با حضور در این بخش با کاربرانی ارتباط خواهید گرفت که پیش از این ممکن بود هیچ‌گاه شما را نبینند.

نکاتی که پیش از لایو باید درنظر داشته باشید

اگر قصد خرید پکیج بازدید لایو اینستاگرام را دارید، باید بدانید که پیش از خرید اگر پیج شما خصوصی است، باید به حالت عمومی در بیاید. پس از انجام اینکار می‌توانید ثبت سفارش را انجام دهید. همچنین برای افزایش بازدید نیاز نیست که شما کاری را انجام دهید.

خرید ویو لایو اینستاگرام

صرفا خرید بازدید برای رشد شما کافی نیست و باید کیفیت و محتوای لایو را از پیش به خوبی برنامه ریزی کرده باشید. اینکه محتوایی بی کیفیت ارائه دهید و انتظار داشته باشید که با پرداخت مبلغی پیشرفت کنید، انتظار به‌جایی نیست. شما باید تمامی موارد را برای پیشرفت خود در نظر بگیرید. یکی از این موارد تنها خرید بازدید لایو اینستاگرام است که آن هم باید با برنامه‌ریزی و براساس تعداد فالوورهایتان باشد.

مطمئن باشید که کاربران واقعی بازدید غیرطبیعی را به سرعت می‌فهمند و در صورت استفاده از این بسته‌ها باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که مخاطب احساس کند، همه چیز طبیعی است. شما حتی اگر محتوای باکیفیتی ارائه دهید، اما مخاطب به شما بی‌اعتماد شود، باخته‌اید.

خدمات فروش بازدید لایو فالونیک

ما در فالونیک به کمک شما آمده‌ایم که بتوانید هر تعدادی بازدید لایو نیاز دارید را تهیه کنید. مهم نیست چه زمانی از شبانه‌روز قرار است لایو را برگزار کنید، ما بلافاصله خدمات خود را به شما ارائه می‌دهیم. البته برای ثبت سفارش باید از گزینه پشتیبانی استفاده کنید و بعد از تایید سفارش خدمات به‌ شما ارائه می‌شود.

ویو لایو ارزان - فالونیک

خرید بازدید لایو اینستاگرام به شما نوید این را می‌دهد که دیگر نیاز نیست منتظر بمانید که تعداد مشخصی از فالوورها برای اعتماد سازی حضور پیدا کنند. شما هر زمان که بخواهید می‌توانید شروع کنید و با تعداد بازدید خود اعتماد را برای خود بخرید.

قیمت خرید بازدید لایو اینستاگرام چگونه است؟

این قیمت براساس تعداد بازدیدهای حقیقی یا فیکی (بازدیدی که توسط ربات انجام می‌شود) مشخص خواهد شد. حتی اگر توان پرداخت تعداد بازدید لایو بیشتری را دارید، اما پیج شما هنوز به تعداد فالوور واقعی مناسب نرسیده‌ است، بسته ارزان‌تری را انتخاب کنید. همه چیز باید طبیعی باشد و شما مسئول این اتفاق هستید. رشد همواره آهسته و پیوسته اتفاق میفتد و ابزارها تنها کمی شتاب به رشد خواهند داد. درک این موضوع اهمیت بسیاری دارد.

در آخر خرید بازدید لایو اینستاگرام را در اولویت قرار دهید

با رشد شبکه‌های اجتماعی بسیاری از کسب‌وکارها برای بقای خود به اینستاگرام وابسته شده‌اند. این پلتفرم سن و سال نمی‌شناسد و مهم‌ نیست که چه کسب و کاری در آن فعالیت کند. برای همه جای پیشرفت است و این یعنی قدرتی نامحدود که دنیای دیجیتال در اختیار ما قرار داده است که به موفقیت دلخواه خود دسترسی پیدا کنیم.

همچنین مراقب خرید بازدید لایو اینستاگرام ارزان قیمت باشید، هر خدمات واقعی قیمت خود را دارد و قیمت پایین عموما به معنای خدمات فیک و بی‌کیفیت است. برای اطمینان از اعتبار فالونیک کافیست که با کاربرانی که پیش از این از خدمات ما استفاده کرده‌اند، صحبت کنید.

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک