article
calendar icon
نوامبر 3, 2023

تماشای استوری بدون سین در اندروید و iOS (با ۷ روش ساده)

برای تماشای استوری بدون سین خوردن

چنانچه می خواهید استوری های اینستاگرام شخصی را بدون اینکه متوجه شود مشاهده کنید و سین نخورید، این مقاله در مورد نحوه مشاهده استوری با اندروید و iOS را از دست ندهید.

تقریباً همه ما این را تجربه کرده‌ایم که بخواهیم استوری کسی را ببینیم بدون اینکه متوجه باشیم. اما چون ابزار نداشتیم یا راه را بلد نبودیم نتوانستیم این کار را بکنیم. خبر خوب این است که با خواندن این مقاله با ابزارهای مشاهده استوری ها بدون فاش کردن آنها و نحوه استفاده از آنها آشنا می شوید. سپس می‌توانید با خیال راحت استوری‌های دیگران را بدون سین خوردن مشاهده کنید و آن شخص در مورد افراد دیگر یاد می‌گیرد. استوری های عمومی و حتی خصوصی.نگاه کنید.

اگر قول می دهید از ابزارها و ترفندهای این مقاله فقط برای دیدن استوری های افراد خاص استفاده کنید و استوری های همه را نبینید، به سراغ معرفی ابزارها و نحوه استفاده از آن ها می رویم.

راه هایی برای مشاهده استوری های دیگران یا مشاهده استوری های عمومی یا خصوصی دیگران بدون اطلاع آن‌ ها

همانطور که قول داده بودیم یک سری ابزار ارائه خواهیم کرد تا بتوانید استوری های طرف مقابل را بدون سانسور ببینید. بی اغراق باید بگوییم که ما ۷ ترفند برای شما داریم که همه وب سایت ها نمی توانند آن ها را انجام دهند.

ما سایت هایی را برای مشاهده تاریخچه بدون اطلاع طرف مقابل معرفی می کنیم

ما برای شما نرم افزار رایگان آورده ایم. حال ببینیم آیا راه و ابزار های دیگری وجود دارند که در این زمینه کارا باشند یا خیر؟ ما این موارد را معرفی و مقایسه می کنیم، فقط زحمت انتخاب کردن با شماست!

بله، برای آن که کسانی که آیفون دارند هم بتوانند از این مطلب استفاده کنند، ما به دنبال ابزارهای مفید برای کاربران iOS نیز هستیم.می توانید استوری ها را در این ابزار دانلود کنید. دو مورد از بهترین وب سایت هایی که می توانید برای تماشای استوری بدون سین خوردن استفاده کنید storydownloader و Stories IG هستند.

حالت شبح در اینستاگرام غیر رسمی

به لطف وجود یکی از محبوب ترین شبکه های پیام رسان رسانه ای در فضای مجازی، تقریباً همه ما با حالت روح (Ghost Mode) آشنا هستیم. مدتی است که اینستاگرام های غیررسمی روی پلتفرم اینستاگرام کار می کنند و ویژگی های کاربردی جدیدی را به نسخه اصلی این اپلیکیشن اضافه کرده اند. در برخی از نسخه های اینستاگرام غیر رسمی، با استفاده از حالت روح، می توانید استوری های دیگران را بدون اطلاع آن‌ ها مشاهده کنید.

مشکل این نسخه‌های غیررسمی اینستاگرام این است که تیم هایی که آنها را ایجاد کرده اند خیلی دیر آن ها را آپدیت می کنند؛ بنابراین باید مدت طولانی منتظر به روزرسانی آنها باشیم. البته این را هم بگوییم که کسانی که از از گوشی های آیفون استفاده می کنند، نمی توانند از این نسخه ها استفاده کنند، زیرا نسخه های اینستاگرام غیر رسمی برای سیستم عامل iOS وجود ندارد. .

اپلیکیشن InstaRoyal را دانلود کنید

برنامه هایی برای مشاهده استوری های اینستاگرام دیگران بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود

برنامه نویسان اپلیکیشن های اجتماعی می دانند که چگونه برای کاربران رسانه های اجتماعی کار کنند و می دانند که گاهی اوقات کاربران بدشان نمی آید از کار یکدیگر سر در بیاورند. به همین دلیل آنها مجموعه ای از برنامه ها را توسعه دادند که فقط برای مشاهده مخفیانه استوری های اینستاگرام دیگران استفاده می شود. ما هم از زحمات این عزیزان قدردانی می کنیم. بنابراین ما دو تا از این برنامه ها را به شما پیشنهاد می کنیم. خوشبختانه، توسعه دهندگان iOS نیز چند اپلیکیشن برای کار ایجاد کرده اند.

Hiddengram یک افزونه برای گوگل کروم

پنجمین ابزاری که در اینجا ارائه می کنیم کمی با سایر ابزارها متفاوت است. اما برای تماشای استوری بدون سین خوردن بسیار مفید است. اگر گوشی در دست ندارید یا به هر دلیلی از مرورگر دسکتاپ با اینستاگرام استفاده می کنید، می توانید Hiddengram را به مرورگر گوگل کروم خود اضافه کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

برای دیدن استوری اینستاگرام شخص دیگری بدون اطلاع او، موارد زیر را انجام دهید:

  1. روی این پیوند کلیک کنید: افزونه Hiddengram برای Google Chrome
  2. برای افزودن این افزونه به مرورگر گوگل کروم، گزینه افزودن به کروم را انتخاب کنید.
  3. اکنون Hiddengram را با نماد افزونه ها در بالای صفحه فعال کنید.
  4. وارد اینستاگرام شوید. حالا اگر به استوری های دیگران نگاه کنید، سین نمیخورید و طرف مقابل متوجه نمی شود.

برای مشاهده ناشناس استوری های اینستاگرام دیگران، اینترنت را خاموش کنید.

این دو ترفند آخر ساده تر از ترفندهای قبلی هستند، اما کمتر مفید و کارآمد هستند. یکی از قدیمی ترین ترفندها قطع ارتباط با اینترنت و تماشای استوری است. راهش این است که وارد اینستاگرام شوید، صفحه را رفرش کنید تا کاملا لود شود، سپس اینترنت تلفن همراهتان را قطع کنید و استوری صفحه مورد نظرتان را ببینید. به این ترتیب، نام شما در لیست افرادی که استوری را مشاهده کرده اند ظاهر نمی شود. اما این روش تا زمانی که گوشی شما به اینترنت متصل نیست قابل استفاده است.

دیدن استوری افراد و بلاک کردن آن ها

خب! به آخرین و عجیب ترین راه رسیدیم. به این روش شما می توانید با تماشای استوری دیگران آن ها را سریعا بلاک کنید. وقتی پیجی را مسدود می کنید، نام شما دیگر در لیست افرادی که می توانند استوری خود را مشاهده کنند ظاهر نمی شود. اما مشکل اینجاست که دیگر نمی توانید پست ها و استوری های دیگر آن فرد را ببینید. اگر صفحه او خصوصی است، باید دوباره درخواست کنید که او را فالو کنید. خوب اگر صفحه خصوصی است باید بگوییم که بهتر است بدون نگرانی از شیوه های دیگر استفاده کنید.

سوال متداول

آیا امکان مشاهده استوری های یک پیج بدون سین خوردن وجود دارد؟

بله، با استفاده از سایت های Storydownloader و Stories IG می‌توانید استوری های دیگران را بدون اطلاع آنها مشاهده کنید.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا بهترین ابزارها و سایت ها را برای مشاهده استوری سایر پیج ها، بدون سین خوردن را به شما معرفی کنیم. با هم، روش هایی را که برای انجام این کار وجود دارد، بررسی کردیم. وب سایت ها، برنامه ها و پلاگین های مختلف این ویژگی را ارائه می دهند. ما دو ترفند برای موقعیت های خاص را به شما آموزش داده ایم. حتماً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

درست است که ما تعدادی ابزار و ترفند را به شما ارائه کرده ایم، اما موضوع به همین جا ختم نمی شود و ابزارهای دیگری نیز برای این کار وجود دارد. اگر روش های دیگری را می شناسید، لطفاً در قسمت نظرات به ما و دیگران بگویید. با تشکر از شما بابت همراهی تان.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک