article
calendar icon
30 تیر 1402

10 ترفند معروف شدن در اینستاگرام

با زل زدن به پوسترای بازیگرا و تصور کردن خودت جای اون‌ها هیچی حل نمیشه. اگه واقعا علاقه داری مثل سلبریتی‌ها به شهرت برسی، این مقاله رو بخون که با ترفندهای معروف شدن در اینستاگرام آشنا بشی. با خوندن این مقاله با یه تیر دوتا نشون می‌زنی. هم معروف می‌شی هم پولدار!

می‌دونستی که تعداد مخاطبای اینستاگرام حتی از تعداد بیننده‌های جومونگ هم بیشتره؟ پس برای معروف شدن نیازی به پوشیدن لباس رزم و سر و کله زدن با تسو نداری. می‌تونی به راحتی با چند تا ترفند ساده در اینستاگرام معروف بشی.

مزیت‌های معروف شدن در اینستاگرام

همیشه همه سلبریتی‌ها از معروفیت می‌نالیدن و ما هم با خودمون می‌گفتیم که آخی چه قدر این طفلی‌ها زندگی سختی دارند. حالا درسته که معروفیت محدودیت میاره، ولی در کنارش کلی مزیت هم داره.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

برای کسب درآمد میلیونی در اینستاگرام و قرار گرفتن در صدر سرچ‌ها شما نیاز به معروف شدن دارید. به عنوان مثال وقتی کلمه ram را سرچ می‌کنی، اولین پیج پیشنهادی پیج رامبد جوانه. همین صدر نشینی به دیده شدن و درآمدزایی بیشتر منجر می‌شه.

معروفیت در اینستاگرام به معنی بازدید و تعداد فالوور بیشتره که برندهای بیشتر را برای همکاری جذب می‌کنه. به همین دلیل اگر علاقه به بلاگری یا اینفلوئنسری دارید، ترفندهای معرفی شده در این متن را بخونید که در اینستاگرام معروف و مشهور بشید.

با معروف شدن در اینستاگرام به درآمدهای باورنکردنی برسید.

14 ترفندی معروف شدن در اینستاگرام

برای معروف شدن در اینستاگرام ترفندها و تکنیک‌های مختلفی وجود دارد. این تکنیک‌ها در کمال سادگی کاربردی هستند و به معروف شدن شما در اینستا کمک فراوانی می‌کنند.

اسمت را جار بزن

همیشه برای معروف شدن باید دو تا چیز را تکرار کنید که ملکه ذهن فالوور اینستاگرام بشید. یکی اسم و دیگری چهره خودتان. برای این که منظورمون را بهتر برسونیم باز میخوایم دست به دامن رامبد جوان بشیم😊 رامبد جوان از جمله افرادیه که با هوشمندی تمام خودش را در مدت زمان کمی معروف کرد و از قبل اون به درآمدهای آنچنانی رسید.

مطمئناً همه شما برای یکبار هم که شده برنامه خندوانه رو دیدید. اولین جمله‌ای که مجری در ابتدا برنامه می‌گفت رو یادتونه؟ ” من رامبد جوان هستم، اینجا خندوانه است.” هر روز ما چهره خاص و منحصر به فرد این آقا را می‌دیدیم و اسمش توی گوشمون می‌پیچید. خب نتیجه‌اش چی شد؟

📢 یک خرید لذت بخش و پایدار ؛ با خرید فالوور بدون ریزش از فالونیک !

در نهایت بیان هر روزه اسمش باعث شد که بچه‌ها قبل از یادگیری اسم خودشون اسم رامبد جوان را بشناسند! و این طوری شد که در یک زمان کم آقای جوان به یکی از معروف‌ترین چهره‌ها تبدیل شد و از قبل همین معروفیت فیلم‌های سینمایی‌اش با فروش میلیاری روبه رو می‌شد و تعداد فالوورهاش در اینستاگرام نزدیک به 12 میلیون رسید. عددی که خیلی از به ظاهر سوپر استارهای ایرانی بهش نرسیدند.

برای معروف شدن در اینستاگرام اسمت را جار بزن.

کاری که تو باید بکنی…

حالا شما برای محبوبیت باید چی کار کنید؟ باید در ابتدا هر ویدئو خودتون را معرفی کنید. با چه عنوانی؟ دقیقا با اسم صفحه کاریتون باید خودتون را مطرح کنید. به عنوان مثال کمتر کسی فامیلی صدف بیوتی را می‌دونه.

خب الان از این نکته یه نکته دیگه هم متوجه شدید. این که اسم خودتون را برای پیجتون بگذارید. مثلا اگر اسمت ساراعه، اسم پیجت رو نگذار تنها عقاب تک پر😐. راستی برای آشنایی با قوانین و نکته‌های انتخاب اسم خارق‌العاده می‌تونی به مقاله ” راهنمای جامع بلاگری” سر بزنی. تو این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که چطوری یه اسم حرفه‌ای و مناسب انتخاب کنید.

چهره‌ات را نمایان کن

یه سوال می‌پرسم ببینم کی خوب نکته برداشته. به جز اسم چی برای معروف شدن در اینستاگرام لازم بود؟

_ آفرین تصویر، یعنی چهره ماه‌تون. برای این کار باید دو تا نکته را رعایت کنید:

  1. برای پروفایل از تصویر خودتون استفاده کنید. پروفایل چیزیه که همیشه به چشم فالوور ایرانی میاد. هر وقت که استوری بگذارید، چهره ماه شما را در صفحه فید فالوورهاتون مشخص می‌شه. از این طریق به راحتی تصویرتون را توی ذهن مخاطباتون ثبت می‌کنید.
  2. در پست‌ها و استوری‌ها چهره خودتون را نمایش بدید. مطئناً خودتون هم متوجه این مسئله شدید که هر وقت عکس و تصویر خودتان را نشر می‌دید، تعداد بیشتری لایک و بازدید دارید.

📢 راهکاری مطمئن و ارزان برای افزایش فالوور اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان !

راستی برای افزایش بازدید راه‌کارهای مطمئن دیگه‌ای هم وجود داره. یکی از این راه‌کارها خرید فالوور واقعیه. فالوور واقعی در اینستاگرام فعالیت داره و از این طریق به دیده شدن صفحه شما توسط سایر فالوورها کمک می‌کنه.

برای معروف شدن در اینستاگرام چهره ماهت را نمایش بده.

پروفایلت را آپدیت کن

برای معروف شدن در اینستاگرام لازمه که هر چند وقت یکبار عکس پروفایلت را عوض کنی. با این کار نظر فالوورهایی که شما را از یاد برده‌‌اند را دوباره به خودتون جذب می‌کنید. برای آشنایی با نکات انتخاب عکس پروفایل سری به مقاله “راهنمای جامع بلاگری” بزنید و طبق آن مثل یه حرفه‌ای برا ی پروفایلتون عکس انتخاب کنید.

برای معروف شدن در اینستاگرام هر از چند گاهی عکس پروفایلتون را عوض کنید.

برای موضوعاتی محتوا تولید کنید که درباره آن تخصص دارید

به جای اینکه محتوای زرد و جنجال انگیز تولید کنید، محتوای مفیدی که در آن تخصص دارید را نشر بدید. درسته که جنجال سازی تو یه مدت کمی شما را معروف می‌کنه، ولی از قدیم گفتند که باد آورده را باد می‌بره. یعنی مطمئن باشید که این معروفیت تاریخ انقضای کمی داره.

علاوه بر این برای حفظ فالوور اینستاگرام باید به طور مداوم جنجال جدید بسازید، ولی تولید محتوای با کیفیت و مفیدی که در حیطه تخصص شما است به معروف شدن در اینستاگرام منجر می‌شه. در اینستاگرام موضوعات با محتواهای متنوعی را در قالب بلاگری می‌توان تولید کرد.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

به عنوان مثال آموزش آرایش، مراقبت‌های پوستی، ارزهای دیجیتالی، بورس، زبان انگلیسی و … از جمله محبوب‌ترین محتواهایی است که در اینستاگرام طرفدارهای زیادی دارند. صدف بیوتی با آموزش آرایشگری، میسا با آموزش زبان با عنوان فرازبان، نواب ابراهیمی با اموزش آشپزی و بسیاری دیگر از بلاگرها با نشر محتوای آموزشی به شهرت و ثروت بالایی رسیدند.

برای معروف شدن در اینستاگرام در زمینه‌هایی که تخصص دارید محتوا تولید کنید.

چالش‌های جذاب در نظر بگیرید

یکی از راه‌های معروف شدن در اینستاگرام خلق چالش‌های جدید و جذابه. چالش‌ها باعث تعامل فالوور ایرانی با شما می‌شه. بعضی از چالش‌ها به قدری جذاب و خنده‌دار هستند که بعد از مدت‌ها به نوعی به یه خاطره مشترک برای همه فالوورهایتان تبدیل می شوند. خاطره‌ای که تا مدت‌ها یاد شما را برای آن‌ها زنده می‌کند.

شما به دو روش می‌تونید چالش برگزار کنید:

  1. از فالوورهایتان بخواهید فیلم‌های مرتبط با چالش را برای شما بفرستند و شما آن‌ها را استوری کنید.
  2. از فالوورها بخواهید که چالش را اجرا و عکس یا فیلم آن را استوری و شما را در همون استوری تگ کنند.

هر دو این روش‌ها به معروف شدن و شناخته شدن نام شما در اینستاگرام منجر می‌‌شه. در کل چالش را فراموش نکنید و از این ترفند خارق‌العاده برای معروف شدن کمال استفاده را ببرید.

مثل ملوان زبل از نیروزا استفاده کن

یکی از روش‌های مفید و مطمئنی که اکثر بلاگرها و اینفلوئنسرهای معروف از آن استفاده کردند، مصرف نیرو زاعه. وایسا وایسا. داری میری نیرو زا بخری؟ عزیزم مگه شش ماهه به دنیا اومدی؟ یه چند لحظه صبر کن که جمله من تموم شه.

اینستاگران نیرو زا مخصوص به خودش را داره که به شما کمک می‌کنه در زمان کمی تعداد فالوورهاتون افزایش پیدا کنه. خرید فالوور واقعی همون نیرو زاییه که به شما کمک می‌کند ره صد ساله را یک شبه برید. وقتی که فالورو فعال می‌خرید، میزان بازدید صفحه‌تون بالا می‌ره و از این طریق به راحتی در اینستاگرام معروف و مشهور می‌شید.

فقط حواستون باشه که ما گفتیم فالوور واقعی بخرید نه فیک. چه فرقی داره؟ این دوتا مثل زمین و آسمون می‌مونند و از ریشه با همدیگه فرق دارند. فالوور فیک چند تا اکانته بدون فعالیت که یه شبه همه تلاش‌هاتون را بر باد می‌ده و حتی ممکنه باعث بسته شدن صفحه شما هم بشه.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

ولی فالوور واقعی فالوور فعالیه که به مرور به پیج شما اضافه میشه. فعالیت و تزریق تدریجی این فالوور حساسیت اینستاگرام را به دنبال نداره و در نهایت به رشد پیجتون کمک می‌کنه.

 

با مصرف نیرو زا در اینستاگرام یه شبه معروف شو.

با سایر هم صنف‌هات همکاری داشته باش

یکی از راه‌های معروف شدن در اینستاگرام همکاری با سایر کساییه که در زمینه و حوزه شما فعالیت دارند. چنین محتواهایی به دیده و مشهور شدن شما بیشتر کمک می‌کنند. این که علاوه بر صفحه خودتون در چند صفحه دیگر هم دیده شوید، باعث می‌شه که تعداد بیشتری فالوور اینستاگرام با شما آشنا شوند.

کامنت را فراموش نکن

یکی از پیج‌های مورد علاقه من در اینستاگرام صفحه Soriland که انیمیش‌های بامزه پرویز و پونه را نشر می‌ده. از اون جایی که منم مثل سایر ایرانی‌ها به کامنت‌ها بیشتر از محتوا علاقه دارم، بعد از دیدن فیلم‌ها یه نگاهی به کامنت‌ها می‌انداختم.

همیشه اولین کامنت مربوط به Itsoheil بود. بعد از یه مدت بالاخره به حس کنجکاویم جواب مثبت دادم و یه نگاهی به پیجش انداختم. پس از این بود که من جز فالوورهای پر و پا قرص سهیل شدم. این رو مطمئن باشید که من تنها فردی نبودم که از این طریق با این پیج آشنا شدم.

رو همین حساب به شما هم توصیه می‌کنم که هر از چندگاهی زیر پست‌های پر بازدید که محتوا خاک بر سری ندارند، کامنت بگذارید؛ کامنت‌های بامزه و خلاقانه که فالوورهای را ترغیب به سر زدن به پیجتون می‌کنه.

 

برای معروف شدن در اینستاگرام کامنت را فراموش نکنید.

دغدغه مردم را مطرح کن

یکی از راه‌های معروفیت در اینستاگرام مطرح کردن درد و دغدغه مردم است. شما به عنوان یک رسانه باید از موقعیت خود در جهت مثبت استفاده کنید. مشکلات عمده و بزرگ مردم را مطرح و نشان بدید که درد آن‌ها چه قدر برای شما اهمیت دارد. البته حواستون باشه که در این قضیه خیلی افراط نکنید.

فوت آخر معروف شدن در اینستاگرام

مهم‌ترین ترفند برای معروف شدن در اینستاگرام خلاقیت است. تولید محتوایی خلاقانه فاکتوریه که موجب معروف شدن شما می‌شه. همه ایده‌هاتون را توی یک صفحه بنویسید. برای این کار محتواهای تولید شده در سایر پیج‌ها رو بررسی کنید. در نهایت ایده‌هایی که توسط کسی پیاده نشده را انتخاب و مبتنی بر آن محتواهای خلاقانه بسازید.

Emel  یکی از بیوتی بلاگرهایی است که به خاطر خلاقیت در محتواهاش در مدت زمان کمی معروف شد. شاید باورتون نشه، ولی در کمتر از 1 ماه نزدیک به نیم میلیون فالوورهای امل افزایش پیدا کرد. حتی ویدئوهای امل تا چندین میلیون بازدید خورد. بازدیدی که خیلی از بیوتی بلاگرهای قدیمی تا به حال باهاش مواجه نشدند.

در ضمن برای استارت کار و دیده شدن هنر و استعداد خار‌ق‌العادت خرید فالوور باکیفیت و خرید لایک ارزان را امتحان کن. این دو تا فاکتور به تو کمک می‌کنند که پست‌هات در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیره. برای آشنایی با سایر روش‌های وارد شدن به اکسپلور هم می‌تونی یه سری به مقاله چطور به اکسپلور اینستاگرام برم بزنی.

شنا

مهم‌ترین فاکتور برای معروف شدن در اینستاگرام خلاقیت است.

کلام آخر

معروف شدن در اینستاگرام فقط لذت شهرت را به همراه ندارد، بلکه ثروت و درآمدزایی بالایی را هم منجر می‌شه، چون درآمد اینستاگرام فقط به تعداد فالوور و میزان شهرت بستگی دارد. با خوندن دقیق متن بالا شما با 10 ترفند کاربردی برای معروف شدن در اینستاگرام آشنا شدید. ترفندهایی که رویاهای شهرت را به حقیقت تبدیل می‌کنند

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک