article
calendar icon
مرداد 1, 1402

7 نکته‌ای که یک بلاگر روزمرگی باید رعایت کنید

بلاگری با دنیای وسیع و رنگارنگی که دارد در سال‌های اخیر مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است. به طوری که امروزه جز ده شغل پردرآمد در سطح دنیا محسوب می‌شود. بلاگرها در گذشته در وب سایت‌های شخصی خود محتوا تولید می‌کردند و از این طریق مشغول به فعالیت بودند تا زمانی که برنامه محبوب اینستاگرام  طراحی شد. پس از آن بلاگرها به طور گسترده‌تری فعالیت خود را ادامه دادند.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

اینستاگرام مخاطبین بالا و ابزارهای جذابی دارد که در موفقیت بلاگرها نقش مهمی را ایفا می‌کند. بلاگرها در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارند. یکی از انواع بلاگری که در ایران نیز به وفور یافت می‌شود، بلاگر روزمرگی است. بلاگر روزمرگی با توجه به زمینه وسیع فعالیتشان برای موفقیت باید نکاتی را رعایت کنند.

اگر شما نیز تمایل به این شغل دارید ما را تا پایان این متن همراهی کنید که با بلاگر روزمرگی و نکاتی در این خصوص آشنا شوید.

بلاگر روزمرگی به چه معناست؟

یکی از انواع بلاگری، بلاگر روزمرگی است. این بلاگرها اتفاقات جالب روزانه خود را با فالوو ایسنتاگرام به اشتراک می‌گذارند. از مسافرت‌ها یا اتفاقات مهم زندگیشان ولاگ می‌سازند، تجربه‌های شیرین و تلخشان را بیان می‌کنند و شاید به طور روزانه ایده‌های جالب خانه‌داری یا ساخت کار دستی را به فالوورهایشان آموزش دهند.

اکثر بلاگرهای روزمرگی را در ایران بانوان تشکیل می‌دهند، اما این به معنی عدم ورود یا موفقیت آقایان در این زمینه نیست. در واقع می‌توان گفت که بلاگرهای روزمرگی با نقطعه ضعف فالوورهایشان یعنی کنجکاوی بیش از حد آن‌ها کسب درآمد می‌کنند.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

البته بهره گیری از حس کنجکاوی مخاطبین همانند راه رفتن روی یک بند نازک می‌ماند و سوء استفاده بیش از آن نه تنها فالوورها را افزایش نمی‌دهد بلکه ممکن است ترد شدن صفحه کاریتان توسط فالوورها را منجر شود. از این رو بلاگر روزمرگی همانند سایر بلاگرها در اینستاگرام به آموزش و راهنمای جامع بلاگری نیاز دارد که با کمک آن در مدت زمان کوتاهی به موفقیت بالایی بتوان رسید.

بلاگر روزمرگی یکی از انواع بلاگری است.

7 نکته طلایی که هر بلاگر روزمرگی باید بداند

با توجه به تعداد بالای بلاگر روزمره در ایران رعایت نکات مهمی ضروری است. در واقع با یادگیری و تمرین نکات مطرح شده در متن زیر موفقیت را در این عرصه کسب خواهید کرد.

استمرار در استوری

مهم‌ترین نکته‌ای که به حیات شما به عنوان یک بلاگر در اینستاگرام کمک می‌کند استوری‌های روزانه و مستمر است. در ابتدا این مسئله را به عنوان اصلی مهم جدی بگیرید که شما شاغل هستید و شغل شما بلاگری است. پس باید همانند مشاغل ساعاتی در روز را به آن اختصاص دهید. مزیت این شغل نسبت به سایر مشاغل این است که ساعات کار را خودتان تعیین می‌کنید، اما این بدین معنی نیست که شما به صورت نامنظم بتوانید کار کنید و توقع موفقیت را نیز داشته باشید.

در وهله دوم خانواده و اطرافیان را در خصوص ساعات کاری که برای بلاگری در نظر گرفته‌اید مجاب کنید و از آن‌ها بخواهید که شما را در این کار همراهی کرده و شرایط را مساعد کنند. در نهایت به صورت مستمر و منظم استوری بگذارید.

سعی کنید که استوری‌های تکراری و تقلیدی از دیگر بلاگرها را در صفحه اینستاگرام خود قرار ندهید. به عنوان یک بلاگر روزمرگی گاهاً از صبح‌ها بعد از خواب تا پایان روز با عناوین متعددی استوری بگذارید. در ادامه نمونه‌هایی را به عنوان ایده برای شما مطرح خواهیم کرد.

  • طرز تهیه صبحانه‌ای جذاب و جدید را در قالب استوری قرار دهید.
  • خریدهایی که در آن روز انجام می‌دهید را به اشتراک بگذارید.
  • کتاب یا فیلمی را که در حال خواندن یا تماشای آن هستید را قرار دهید.
  • مشکلات کاری خود را با مخاطبین مطرح کنید و از آن‌ها در این زمینه کمک بخواهید.

موارد متعدد دیگری نیز وجود دارد که در طول روز با آن مواجه هستید. مسائلی که علاوه بر جنبه سرگرمی برای فالوور ایرانی که پیج شما را دنبال می‌کند آموزنده و جذاب است.

یکی دیگر از نکاتی که به موفقیت شما در ابتدای کار کمک می‌کند خرید فالوور واقعی است. فالورو واقعی با فالوور فیکی که منجر به بسته شدن صفحه اینستاگرام شما می‌شود تفاوت بسیاری دارد. در واقع فالوور فعال فالوور واقعی است که به طور روزانه در اینستاگرام فعالیت دارد و به صورت تدریجی به صفحه شما افزوده می‌شود.

از این رو اینستاگرام متوجه خرید فالوور فیک توسط شما نمی‌شود و نه تنها صفحه کاری شما را نمی‌بندد بلکه به دلیل فعالیت و تعامل بالای آن با مخاطبین پیج شما را در اکسپلوور قرار می‌دهد.

بلاگری روزمرگی با دنیایی رنگارنگ و متنوع است.

دوری از تجمل‌گرایی

به عنوان یک بلاگر روزمرگی سعی کنید که خود را در جبهه فالوورها قرار دهید. این نکته رمز موفقیت شما در اینستاگرام است. اگر کمی در اکسپلوور خود گشتی بزنید تعداد بالایی از بلاگرهای روزمرگی را خواهید یافت که زندگی تجمل‌گرایانه و مصرف‌گرایانه خود را با فخر و مباهات به اشتراک می‌گذارند.

شاید در سال‌های قبل چنین پست‌هایی موجب موفقیت یک بلاگر می‌شد ولی امروزه با آگاهی مردم نه تنها این صفحه‌ها مورد استقبال قرار نمی‌گیرند بلکه ترد و یا حتی بلاک می‌شوند. برای اینکه یک بلاگر روزمرگی شوید به خانه چند میلیاردی، خریدهای آن چنانی یا سفرهای خارجی متعدد نیاز نیست.

بسیاری از مواقع مخاطبین و فالوور ایرانی اینستا بلاگرهای روزمرگی را به دلیل حس مشترکی که با او دارد دنبال می‌کند. از این رو با عدم اشتراک پست‌های لاکچری و تجمل‌گرایانه ضمن جذب مخاطبین و متمایز کردن خود از سایر بلاگرها حسرت مخاطبینی که در اوضاع بد اقتصادی به سر می‌برند را برانگیخته نمی‌کنید.

به مخاطبین خود بیاموزید که زندگی دور از تجملات چه فوایدی دارد و انرژی مثبت خود را به آن‌ها تقدیم کنید. لازم است بدانید که به تازگی در اینستاگرام کمپینی با موضوع بلاک و آنفالو کردن بلاگرهای روزمره تجمل‌گرا راه اندازی شده است؛ بنابراین خودتان را از چنین لیستی با هوشمندی تمام خارج کنید.

بلاگری روزمرگی به دور از تجمل‌گرایی بسیار آموزنده‌تر و جذاب‌تر می‌شود.

عدم رویا پردازی

نکته مهم دیگری که بسیاری از بلاگرها با انجام آن حیات پیج اینستاگرام خود را به خطر می‌اندازند، نمایش زندگی رویایی است. به عنوان یک اینفلوئنسر و بلاگر روزمره به مخاطبان خود ثابت کنید که زندگی شما همانند آن‌ها است و بسیاری از مشکلاتی که آن‌ها دارند را شما نیز دارید ولی دقت کرده که در نمایش مشکلات خود زیاده‌روی نکنید.

به عنوان مثال نشان دهید که همسر شما نیز همانند سایر آقایان ایرانی ممکن است که بسیاری از مناسبت‌ها را به دلیل مشغله زیاد فراموش کند. البته این اصل را به عنوان یک اصل غیر قابل تغییر نشان ندهید و روش برخورد درست خود با این مشکل و نحوه حل آن را نیز نمایش دهید.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

مطمئن باشید با رعایت این نکته شما به یک بلاگر روزمره محبوب و مشهور در مدت زمان کمی تبدیل می‌شوید. در صورتی که در ابتدای کار با تعداد لایک پایین روبرو شدید به هیچ وجه ناامید نشوید. بسیاری از بلاگرها تمامی این مراحل ناامید کننده شما را پشت سر گذاشته‌اند اما به روش صحیح آن را حل کرده و مشکلات را با موفقیت طی کرده‌اند.

تحقیقات ما در این زمینه نشان می‌دهد که سایر بلاگرها با خرید فالوور با کیفیت از فروشگاه‌های معتبر بازدید خود را بالا برده‌اند و از این طریق اسپانسرهای بسیاری را جذب کرده اند. از این رو ما نیز به شما پیشنهاد می‌کنید که فالوور واقعی که در اینستاگرام فعالیت دارد را بخرید و از این طریق به رشد و ارتقای صفحه کاری خود کمک کنید.

بلاگر روزمرگی به عنوان یک فعال فرهنگی در جامعه ایفای نقش می‌کند.

رعایت حقوق سایرین

از دیگر نکات مهمی که یک بلاگر روزمرگی باید رعایت کند رعایت حقوق سایرین است، اما رعایت حقوق سایرین شامل چه کسانی و چه حقی از آن‌ها می‌شود؟

تولید محتوا در اینستاگرام مستلزم رعایت قوانینی است که متاسفانه در کشور ما این قوانین تبیین نشده است. در ابتدا باید این نکته را بدانید که شما تنها مجاز هستید که تصاویر اشخاصی را به اشتراک بگذارید که رضایت کامل دارند.

از این رو بهتر است که چهره فرزند خردسال خود را منتشر نکنید. بلاگر و مشهور شدن انتخاب شما است. قرار بر این نیست که کودک شما قربانی انتخابتان شود. شاید در آینده او علاقه‌ای به مشهور شدن و اشتراک لحظات خود را با دیگران نداشته باشد پس بهتر این است که تا بلوغ فرزندتان تصویری از او منتشر نکنید و بعد از آن درصورتی که کودک شما تمایل داشت تصاویر او را به اشتراک بگذارید.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

ساخت دابسمش از جمله محتواهای جذاب و دیدنی برای فالوور ایرانی و همچنین فالوور خارجی است. در ساخت این چنین محتواهایی حقوق کسانی که از صدای آن‌ها استفاده می‌کنید را در نظر بگیرید. شاید این ویدئو برای شما تنها جنبه شوخی و طنز داشته باشد، اما ممکن است آسیب‌های اجتماعی متعددی به زندگی آن فرد وارد کند. استفاده از دیالوگ‌های جالب فیلم‌ها گزینه‌ای مطلوب‌تر برای ساخت دابسمش است که به زندگی هیچ فردی آسیب وارد نخواهد کرد.

 

حقوق اطرافیانتان را در بلاگری روزمرگی رعایت کنید.

رسانه باشید

شما به عنوان یک بلاگر روزمرگی باید از رسانه‌ای که در دست دارید در جهت مثبت استفاده کنید. مشکلاتی که هم‌وطنان و هم‌نوعان شما در سراسر دنیا با آن روربرو هستند را مطرح کنید و نشان دهید که مسئولیت شما در اینستاگرام تنها به تصویر کشیدن زندگی‌تان نیست. حتی می‌توانید نسبت به محیط زیست و حفظ آن نیز محتوا تولید کنید.

همان طور که در متن بالا نیز توضیح دادیم سعی کرده که در این کار زیاده روی نکنید، اما نسبت به اتفاق‌های اطرافتان نیز بی‌تفاوت نباشید. در واقع باید به گونه‌ای رفتار کنید که هم مخاطبینی که تمایل دارند شما را شریک مشکلات خود بدانند را جذب کنید، هم مخاطبینی که تنها برای سرگرم شدن و لحظه‌ای فارغ شدن از مشکلاتشان به شما پناه می‌آورند را راضی نگه دارید.

همچنین برای دیده شدن و ارتقا بهتر است که حداقل 50K مخاطب داشته باشید. بسیاری از اسپانسرها با تعداد کمتر از این فالوور با بلاگرها همکاری نمی‌کنند. از این رو با خرید فالوور ارزان و آشنایی با نحوه کسب در آمد در اینستاگرام با اسپانسرهای مختلف همکاری کنید.

آیا با نکاتی که موجب موفقیت شما به عنوان یک بلاگر روزمرگی می‌شود آشنا هستید؟

ساخت ولاگ را فراموش نکنید

از مهم‌ترین و موثرترین ابزاری که به موفقیت هر بلاگر روزمرگی کمک می‌کند ساخت ولاگ است. در واقع شما در قالب ولاگ اتفاق جالب و روزمره خود را ضبط و سپس نشر می‌دهید. ولاگ‌ها موضوعات متنوعی دارند که در خارج از کشور ساخت چنین محتواهایی رایج‌تر است.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

به عنوان مثال از سفرهایی که به سراسر ایران یا دنیا دارید یا از تجربیات جالبی که ممکن است برای افراد زیادی رخ دهد ولاگ تهیه کنید. ولاگ عمل بینی، پیکر تراشی، سفر به آفریقا، مهاجرت به کانادا، یک روز معمولی من، تور اتاق گردی و … از جمله نمونه‌های‌جالب و پرمخاطب برای ولاگ است.

این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای بلاگری در ابتدا به یک شتاب دهنده نیاز دارید. شتاب دهنده‌ای که به موجب آن پیج شما به همگان معرفی گردد. شاید بتوان گفت که بدون این شتاب دهنده سال‌ها زمان می‌برد تا شما به دنیای مجازی اینستاگرام معرفی شوید.

این شتاب دهنده در واقع فالوور فعال و فالوور واقعی است که به راحتی در فروشگاه‌های مختلف می‌توانید اقدام به خرید فالوور باکیفیت کنید و به ارتقا صفحه خود سرعت ببخشید.

با مخاطبین خود تعامل داشته باشید

سعی کنید از طرق مختلف تعامل خود با فالوور ایرانی را حفظ کنید. در استوری‌هایتان از سوالات چند گزینه‌ای یا باکس سوال و نظر سنجی استفاده کنید. همچنین چالش‌ها،قرعه کشی و اهدای جایزه را از یاد نبرید.

هر چه تعامل مخاطبین با شما و میزان فعالیت صفحه بالا باشد، احتمال قرارگیری آن در اکسپلور نیز افزایش پیدا می‌کند.

کلام آخر

بلاگر روزمرگی به معنای اشتراک لحظات شیرین، تلخ، شکست‌ها، پیروزی‌ها و تجربه‌های متنوعی است که در زندگی محتمل می‌شوید. برای آن که علاوه بر کسب درآمد به عنوان یک بلاگر تاثیرگذار در جامعه فعالیت داشته باشید باید نکاتی را رعایت کنید.

نکاتی که به شما کمک می‌کند که پیج خود را ارتقا دهید و محبوبیتتان در جامعه افزایش پیدا کند. از این رو در متن بالا به طور کامل نکاتی را که کمتر کسی به شما یادآور می شود را به طور مفصل توضیح داده‌ایم. شاید عجیب باشد ولی تمامی این نکات به صورت کاملا رایگان تنها جهت موفقیت شما در این زمینه نوشته شده است. امیدواریم که متن بالا سهم عظیمی در موفقیت روزافزون شما داشته باشد

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها