article
calendar icon
12 مرداد 1400

بهترین ربات اینستاگرام رایگان | معرفی 4 ربات برتر اینستا

بهترین ربات رایگان اینستاگرام

امروزه که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام در کنار بقیه شبکه های اجتماعی پیام رسان محور و تصویر محور جولان می دهند شاید سوال شما هم این باشد که بهترین ربات اینستاگرام چیست ، ربات اینستاگرام به جهت کمک به ادمین و دارندگان پیج ها طراحی و ساخته می شوند و به کمک شما در مدیریت پیج اینستاگرامتان می آیند. در ادامه این مقاله در سایت خدمات خرید فالوور فالونیک به بررسی 4 ربات از بهترین ربات های اینستاگرام که استفاده می شوند می پردازیم. به شما ربات لایک کامنت، لایک بگیر، همه کاره و فالو انفالو اینستاگرام معرفی می کنیم.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

شبکه اجتماعی اینستاگرام و نیاز به ربات های اینستاگرامی

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است، شبکه های اجتماعی تصویر محور معمولا با حجم بسیار بالایی تعامل کاربران طرف هستند. از لایک و کامنت های کاربران تا پیام ها و سوالات کاربران در مورد پست ها و سایر مدیا های منتشر یافته. شبکه های اجتماعی تصویر محور مانند Instagram ابتدا از فیسبوک شروع شدند.

این شبکه اجتماعی نیز پس از مدتها با افت قابل توجهی با توجه به بروز نبودنش و قدیمی شدنش مواجه شد، در آن زمان اینستاگرام را از مالکان شخصی اش خرید و با ارتباط بین این دو شبکه اجتماعی تصویر محور به رشد شبکه های اجتماعی تصویر محور در دنیا کمک بسزایی کرد.

چرا ما به ربات اینستاگرام نیاز پیدا می کنیم؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از پیج های بزرگ اینستاگرام با استفاده از ربات های اینستاگرام مدیریت می شوند.

فکرش را کنید که پیجی داشته باشید با 10 میلیون فالوور ، حداقل مقدار لایک زیر هر پست شما 100 هزار تا 500 هزار لایک خواهد بود و مقداری به تقریب 2 تا 50 هزار کامنت در زیر هست پست شما ارسال خواهد شد و بسیاری از کامنت ها سوالات مشتریان یا طرفداران شما هستند که در بین باقی کامنت ها بیهوده گم می شوند.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

در این وضعیت چگونه میخواهید کامنت های مهم را پاسخ بدهید؟ کامنت هایی که بیشترین لایک و پاسخ را خورده اند و از نظر مخاطبان شما موضوع مهمی را مطرح کرده اند.

یا فرض بگیرید که در همین پیج خود روزانه 10 هزار دایرکت از مشتریان خود داشته باشید که نیازمند پاسخ و پشتیبانی شما هستند. چگونه میتوان با داشتن منابع انسانی محدود این تعداد بسیار زیاد از مخاطبان خود را رهبری و هدایت کنید؟

ربات های اینستاگرام، گلادیاتور های اتوماسیون وارد می شوند!

در بخش قبلی این مقاله برایتان توضیح دادیم که چرا ما به ربات های اینستاگرام نیاز پیدا می کنیم، ربات های اینستاگرامی بخش بسیاری از نیاز های اتوماتیک کردن کارهای پیجمان را انجام می دهند و یک دسیار اتوماتیک و هوشمند قدرتمند هستند.

همزمان با پیشرفت های بسیاری که اینستاگرام داشت برنامه نویسان به نیاز ادمین ها و پیج ها برای اتوماتیک کردن برخی عملکرد پیج هایشان آگاه شدند و اینگونه بود که بعد از گذشت مدتی تعداد بسیار زیادی ربات اینستاگرام رایگان و غیررایگان منتشر شد.

اتوماسیون پیج خود با استفاده از بهترین ربات اینستاگرام باعث می شود که شما بتوانید به کارهای خود بیشتر برسید و کمتر درگیر سوالات تکراری یا متعدد کاربران و مخاطبان خود شوید.

شاید باورتان نشود ولی بسیاری از ربات های اینستاگرام به جهت جذب فالوور برای پیج شما فعالیت می کنند، بنابراین در این مقاله به بررسی بهترین ربات فالوور اینستاگرام هم میپردازیم.

بهترین ربات همه کاره اینستاگرام چه شاخصه هایی دارد؟

شاخصه ها و معیار های انتخاب ربات اینستاگرام

پس از مدتها گذشتن از رونق پیدا کردن ربات اینستاگرام در این شبکه اجتماعی ما شاهد این بودیم که بین ربات های اینستاگرامی رایگان و غیررایگان و رقابت بسیاری شکل گرفت.

امکاناتی یکی پس از دیگری به ربات های اینستاگرامی اضافه شدند، قابلیت فالوو و آنفالو اتوماتیک، قابلیت لایک اتوماتیک و پاسخ به دایرکت ها ، قابلیت ارسال دایرکت اتوماتیک به دنبال کنندگان جدید و یا کسانی که شما جدیدان دنبالشان کرده اید و بسیاری دیگر از قابلیت ها که یکی پس از دیگری به عنوان ویژگی های جدید این ربات های اینستاگرامی اضافه شدند.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

ما در این بخش از مقاله به 3 شاخصه اصلی انتخاب ربات اینستاگرام اشاره می کنیم پس با ما در سرویس خرید فالوور و لایک فالونیک همراه باشید.

امنیت سطح بالا

بر همگان مشخص است که یکی از مهمترین شاخصه و معیار های انتخاب ربات اینستاگرام امنیت بالای آن ربات و سرویس دهنده آن است. سعی کنید تا میتوانید از امنیت بالا و اعتبار سایت و رباتی که از آن اکانت ربات اینستاگرام تهیه می کنید اطمینان حاصل کنید.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

امنیت بالا را سرسری نگیرید! دقت کنید که وقتی شما ربات اینستاگرامی تهیه می کنید باید در اکانت اینستاگرام خود لاگین شوید و به ان دسترسی کامل بدهید تا بتواند به فعالیت پردازید، پس کافی است به یک سایت و ربات نامعتبر اینستاگرام دسترسی پیج خود را داده باشید. به راحتی می توانند پیج را از دست شما خارج کنند و یا به صفحه تان آسیب های جبران ناپذیر مالی و اعتباری وارد کنند.

پشتیبانی فوری و آنی

پشتیبانی آنی و فوری یکی دیگر از مهمترین شاخصه های انتخاب یک ربات اینستا می تونه باشه، شما که نمیخواهید از رباتی استفاده کنید که هر سوال و مشکلی داشتید فقط خودتان باشید و خودتان و هیچکس به شما نتواند کمک کند؟ جواب خب منفی است. پس به دنبال ربات ای باشید که از اعتبار بالایی برخوردار باشد و برای شما احترام قائل باشد و برایتان پشتیبانی آنلاین یا تیکت سریع و یا پشتیبانی سریع از راه های دیگری گذاشته باشد که به سوالات شما سریع پاسخ دهد.

تعرفه و قیمت مناسب

مورد سوم از شاخصه های اصلی انتخاب ربات اینستاگرام توجه به قیمت و تعرفه ربات هست. بسیاری از ربات های اینستاگرام رایگان هستند. میتوانید اگر شاخصه های امنیت و پشتیبانی سریع را داشتند به آنها اعتماد کنید و خریداری کنید

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

4 ربات از بهترین ربات های اینستاگرام را بشناسید

در این بخش از مقاله میخوایم حالا چهار ربات از بهترین ربات های اینستاگرام که رایگان هم در مواردی هستند معرفی داشته باشیم، این لیست از بهترین ربات های اینستاگرام میتونه به شما در انتخاب خوب و مناسب برای پیج اینستاگرامتون کمک بسیار زیادی داشته باشه. دقت داشته باشید که فالونیک تنها به معرفی این ربات ها می پردازید و از اعتبار کامل آنها اطلاعی دارد و درصورت هرگونه مشکل مسئولیت به عهده خودتان هست پس اگر خواستین بهتره تحقیق عمیق تری در مورد هرکدوم رو داشته باشید.

اینستا ساز | InstaSaz

ربات اینستاگرام اینستا ساز

اینستا ساز یکی از بهترین و معتبر ترین ربات های اینستاگرام از ابتدای شروع این شبکه اجتماعی بوده است. به گفته سازنده آن شما میتوانید از خدمات 3 روز استفاده رایگان این ربات اینستاگرام رایگان استفاده کنید. پس از گذشت این 3 روز میتوانید یکی از پلن های به صرفه این ربات را خریداری کنید و از اون به راحتی استفاده کنید.

فراموش نکنید که دیدن آموزش های استفاده از این ربات حتما نیازتون میشه و حتما ببینید بعد اقدام به استفاده کنید تا خدای نکرده مشکلی برای پیجتون پیش نیاد.

امکانات ربات اینستا ساز:
 • زمان بندی انتشار پست ها
 • قابلیت پست کردن از پیج های دیگر
 • تست رایگان 3 روزه
 • قابلیت ارسال پیام انبوه در دایرکت
 • قابلیت لایک کامنت ها
 • جذب فالوور هوشمند بر اساس هدف داده شده

ایران سوشیال | IranSocial

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ایران سوشال هم یکی از خدمات دهندگان ربات اینستاگرام هست که سابقه زیادی داره. از امکانات مهم این ربات اینستاگرام میتوان به جذب فالوور بر اساس محدوده جغرافیایی ، دنبال کردن هشتگ ها و جذب فالوور و ارسال پست های زمان بندی شده اشاره کرد. امکانات کامل تر رو در لیست زیر براتون به اشتراک میذاریم.

از لحاظ اعتبار ایران سوشیال با توجه به اینکه به شرکت های بزرگ تری از جمله آکادمی دیجیتال مارکتینگ مرتبط هست و این آکادمی اعتبار بسیار بالاتری دارد می توان به این ربات بیشتر اعتماد داشت.

امکانات ربات ایران سوشال:
 • نمایش آمار به صورت لایو و پیشرفته
 • ارسال کامنت تبلیغاتی انبوه
 • ارسال پست های زمان بندی شده
 • دنبال کردن هشتگ ها و جذب فالوور
 • کارهای گاهی آموزشی رایگان کار با ربات ایران سوشال
 • رابط کاربری و تجربه کاربری عالی

ربات های فالوور | HighFollower

ربات اینستاگرام های فالوور

ربات های فالوور یکی دیگه از ربات های قدرتمند و هوشمند برای اینستاگرام هست که میخوایم در این بخش براتون معرفی کنیم. این ربات در تست های انجام شده کارشناسان اینستاگرام سرافراز بیرون اومده و بسیاری دیگه بهش اعتماد میکنن و از خدماتش استفاده میکنن. یکی از ویژگی های جدید که ربات اینستاگرام های فالوور معرفی کرده قابلیت ارسال اتوماتیک پست و استوری اینستا هست.

اگر شما هنوز هم به دنبال یک ربات اینستاگرام رایگان هستید از این ربات هم میتونید استفاده کنید. در های فالوور به محض ثبت نام اکانت رایگان شما هم فعال میشه و میتونید ازش استفاده کنید.

امکانات ربات های فالوور:
 • پشتیبانی خوب
 • جذب فالوور بر اساس منطقه
 • مشاهده آمار پیشرفته لایو و لحظه ای
 • ارسال اتوماتیک پیام در دایرکت
 • قابلیت لایک پست و کامنت پست
 • ارسال کامنت اتوماتیک
 • هدف گذاری دلخواه برای جذب فالوور

ربات روبوکلیک | RoboClick

ربات اینستاگرام روبوکلیک

یکی دیگه از ربات های خوب و محبوب اینستاگرام ربات روبوکلیک هست. در استفاده از روبوکلیک متوجه خواهید شد که این ربات رابط و تجربه کاربری بسیار خوبی داره، روبوکلیک هم جزو ربات های با سابقه اینستاگرام هست که تا الان مشتریای زیادی پیاده کرده.

امکانات ربات روبوکلیک شبیه به اکثر ربات های دیگر هست. در روبوکلیک میتونید از ربات اینستاگرام رایگان برا ی سه روز استفاده کنید و لذت ببرید. از امکانات جدیدی که روبوکلیک داره میشه به قابلیت شناسایی پیج های هرزه، و قابلیت انسان نما اشاره داشت.

امکانات ربات روبوکلیک:
 • تجربه و رابط کاربری زیبا و خوب
 • جذب فالوور از بصورت منطقه ای
 • جذب فالوور از هشتگ ها
 • قابلیت جذب فالوور با تفکیک جنسیتی
 • قابلیت انسان نما
 • قابلیت تحلیل های پیشرفته فعالیت ها و نتایج ربات و پیج اینستا
 • شناسایی کردن پیج های هرزه و اسپم

جمع بندی

در این مقاله در سایت فالونیک به بررسی 4 تا از بهترین ربات اینستاگرام رایگان پرداختیم و امیدوارم این پست توانسته باشد به شما کمک درخور و شایانی کرده باشد. ربات همه کاره، لایک کامنت، لایک بگیر، فالو انفالو اینستاگرام کمک زیادی به ادمین ها در مدیریت پیج ها می کند.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد 🔥😎 همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن! 👇

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇