article
calendar icon
جولای 17, 2022

ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد

امروزه با توجه به رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی مشاغل جدیدی در فضای مجازی بوجود آمده است. بلاگری یکی از این مشاغل محسوب می‌شود که انواع مختلفی دارد. یکی از انواع  آن بیوتی بلاگری است که توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام به خصوص بانوان را به خود جلب می‌کند.

بیوتی بلاگری بر خلاف تفکر عام کاری ساده و آسان نیست. این شغل همانند سایر مشاغل به ویژگی‌ها و توانایی‌هایی نیاز دارد. در واقع لازم است که شما با راهنمای جامع بلاگری در ابتدای کار آشنا شوید و سپس به صورت تخصصی به بیوتی بلاگری بپردازید.

با این حال قصد داریم برای آشنایی شما با این شغل به بررسی ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد بپردازیم. اگر شما نیز قصد داریم در آینده‌ای نزدیگ بیوتی بلاگر شوید ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

بیوتی بلاگر کیست؟

بیوتی بلاگرها در اینستاگرام، یوتیوب، وبلاگ و … به تولید محتوا در خصوص هر آنچه که به زیبایی مربوط می شود، می‌پردازند. به عنوان مثال آموزش انواع خودآرایی، پیرایش مو، روش‌های مراقبت از پوست و مو و … را در سایت یا صفحه خود قرار می‌دهند.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

بیوتی بلاگرها تنها به بانوان محدود نمی‌شوند. جالب است بدانید که بزرگ‌ترین بیوتی بلاگرها در سطح دنیا آقایان هستند. مخاطب این دسته از بلاگرها را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

بیوتی-بلاگری-نوعی-از-بلاگری-است

بیوتی بلاگری نوعی از بلاگری است.

آیا ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد را می‌دانید؟

بیوتی بلاگری موفق می‌شود که ویژگی‌های زیر را داشته باشد. از این رو با مطالعه موارد زیر و تمرین آنها به یک بیوتی بلاگر موفق، محبوب، تاثیرگذار و مشهور تبدیل شوید.

ویژگی اول: توانایی در آرایشگری

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد توانایی و استعداد در آرایشگری است. او باید به متدهای  به روز آرایشگری تسلط داشته باشد و مهم‌تر از همه بتواند آن‌ها را به خوبی انجام دهد. 

شرکت در مستر کلاس‌های معتبر که توسط شخصیت‌های برجسته در سطح دنیا به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می‌شود علاوه بر افزایش توانایی و به روز شدن شما به نحوه آرایشتان نیز اعتبار می‌بخشد. مدرک این مستر کلاس‌های آرایشگری منجر به اعتماد فالوورهایتان به شما و سبک آرایشی‌تان می‌شود.

توانایی در آرایشگری از جمله ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد محسوب می‌شود.

توانایی در آرایشگری از جمله ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد محسوب می‌شود.

ویژگی دوم: توانایی در آموزش 

مطمئناٌ همه ما تجربه و خاطره‌ای مشابه  در خصوص معلم‌هایی با میزان علم بالا ولی که در انتقال مطالب توانا نبوده‌اند، داشته‌ایم. مشخص است که چنین اشخاصی در جهت انتقال مطالب هیج تلاشی نمی‌کنند و به همین دلیل نباید در جایگاه تدریس قرار گیرند. این مسئله در خصوص بیوتی بلاگری نیز صدق می‌کند.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

این را بدانید که بسیاری از فالوورها تنها جهت آموزش مطلبی جدید پیج شما را فالوو می‌کنند. در صورتی که شما استعداد بالایی در این زمینه داشته باشید ولی قادر به انتقال آن نباشید بخش عظیمی از مخاطبان خود را از دست می‌دهید. 

از این رو لازم است که با تمرین و در نظر گرفتن نکات آموزش صحیح در جهت انتقال مفاهیم کوشا باشید. فالوور ایرانی فالووری باهوش است که متوجه تلاش شما برای انتقال مفاهیم می‌شود و به پاس قدردانی از زحماتتان پیج شما را دنبال می‌کند.

بیوتی بلاگر توانایی بالایی در انتقال مطالب باید داشته باشد.

بیوتی بلاگر توانایی بالایی در انتقال مطالب باید داشته باشد.

ویژگی سوم: توانایی در جذب فالوور 

بزرگترین مشکل برای افزایش بازدید جذب فالوور در ابتدای کار است. متاسفانه در هفته‌ها و ماه‌های اول که تعداد فالوورهای شما تنها به دوستان و آشنایان محدود می‌شود دیده شدن حتی با تولید محتوای خلاقانه و با کیفیت نیز کاری سخت است. از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدای کار با خرید لایک فوری و ارزان یا فالوور فعال میزان بازدیدتان را افزایش دهید. 

دقت داشته باشید که لایک‌ها یا فالوور واقعی و فعال بخرید. از این طریق نه تنها حساسیت اینستاگرام را برانگیخته نکرده‌اید بلکه صفحه کاریتان را در مدت زما  کوتاهی به شهرت رسانده‌اید.

ویژگی چهارم: خلاقیت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد، خلاقیت است. این حقیقت را بپذیرید که تعداد رقبای شما در این زمان بسیار زیاد شده. رقبایی که بسیاری از آن‌ها چندین سال پیش وارد این عرصه شده‌اند و مخاطبان خاص و فراوانی دارند. اضافه کردن چاشنی خلاقیت در محتوای تولید شده تنها راه موفقیت در رقابت با با سایر بیوتی بلاگرها است. فاکتوری که بسیار از بلاگرها پس از جذب میلیونی فالوور آن را از یاد برده‌اند.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

به عنوان مثال غالب بلاگرها به وسیله خودآرایی آموزش می‌دهند که برای خلاقیت بیشتر می‌توانید از افراد دیگر با فرم‌های مختلف صورت کمک بگیرید. با این کار شما سطح توانایی خود در آرایش کردن فرم‌های مختلف را به رخ همگان می‌کشید. در این صورت تعداد فالوور ایرانی و بازدیدهایتان در مدت زمان کمی افزایش پیدا خواهد کرد. البته خرید فالوور نیز در ابتدای کار نقش پررنگی در موفقیت یک بلاگر ایفا می‌کند.

بنابراین سعی کنید که چهره‌های متنوعی که نقص‌های مختلفی را در چهره دارند را آرایش کنید. آرایش چهره بی نقص که عمل‌های زیبایی فراوانی روی آن انجام شده استعداد محسوب نمی‌شود. این موضوعی است که تمامی کاربران به آن اشراف دارند.

یکی از ویژگی‌هایی که یک بلاگر باید داشته باشد، خلاقیت است.

یکی از ویژگی‌هایی که یک بلاگر باید داشته باشد، خلاقیت است.

ویژگی پنجم: نشان دادن سبک زندگی

پیرایش مو، مراقبت‌های پوستی و موهایتان را جزئی از سبک زندگی خود کنید و چگونه زیبا زندگی کردنتان را در معرض نمایش کاربران و مخاطبان خود نیز قرار دهید.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

مهم‌ترین معقوله این است که کاربر احساس کند در وهله اول خود شما به تمامی موارد مراقبتی که در قالب پست‌ها یا استوری‌های متعدد بیان می‌کنید پایبند هستید.

آیا ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد را می‌دانید؟

آیا ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد را می‌دانید؟

ویژگی ششم: توانایی در تبلیغ 

بیوتی بلاگرها توسط تبلیغ محصولات مراقبتی، بهداشتی و آرایشی برای برندهای مختلف کسب درآمد می‌کنند، ولی نحوه صحیح تبلیغ در میزان درآمد آن‌ها از این طریق بسیار مهم و موثر است. اولین قدم برای تبلیغی موفق ایجاد حس نیاز در کاربر است. برای این کار شما باید طیف مخاطبان و دغدغه اصلی آن‌ها را بشناسید.

سپس طوری وانمود کنید که محصول پیش رو برطرف کننده دغدغه اصلی شما است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که صداقت را در این کار رعایت کنید. 

برای تبلیغ یک محصول تنها به سود و درآمد آن نباید دقت کرد. در صورتی که تبلیغ شما صحت نداشته باشد پس از مدت زمانی مخاطبین متوجه این مسئله خواهند شد و به این ترتیب صفحه شما به فراموشی سپرده می‌شود.

توانایی در تبلیغ از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد محسوب می‌شود.

توانایی در تبلیغ از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد محسوب می‌شود.

ویژگی هفتم: تمامی امکانات یک بیوتی بلاگر را فراهم کنید

از دیگر ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشد امکانات و تجهیزات مربوط به آن است. تجهیزات مرتبط با بیوتی بلاگری به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. وسایل و تجهیزات مرتبط با زیبایی و تجهیزات مرتبط با فیلم برداری و تولید محتوا دو دسته مهم از امکاناتی است که شما در وهله اول باید تهیه کنید.

تجهیزات مرتبط با زیبایی

این تجهیزات همانند قلم و کاغذ برای یک نویسنده، چاقو برای یک قصاب، قیچی برای یک پیرایشگر برای بیوتی بلاگری لازم و ضروری است. در واقع این تجهیزات پایه و اساس کار شما محسوب شده که به طور کلی لوازم آرایش، محصولات بهداشت پوست و همچنین محصولات مراقبتی مو را شامل می‌شوند.

در ابتدای کار تنها با لوازم آرایشی که برای یک آرایش روتین مورد نیاز است کار خود را آغاز کنید. در ادامه با بزرگ شدن پیج با برندهای مختلف جهت تامین محصولات آرایشی به توافق برسید. در واقع شما تنها در ابتدای کار برای تهیه وسایل آرایشی باید هزینه کنید و مابقی محصولات مورد نیازتان تامین می شود. خرید فالوور ایرانی نیز در ابتدای کار همانند محصولات آرایشی که پایه یک آرایش محسوب می‌شوند لازم و ضروری است. 

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

شما در ابتدای کار با خرید فالوور فیک ضمن بالا بردن میزان بازدید صفحه کاری، اعتماد سایر کاربرانی که برای اولین بار صفحه یا پست شما را دیده‌اند جذب می‌کنید. علاوه بر این هنگامی که اقدام به خرید لایک می‌کنید تعداد بازدید پست شما بالا می‌رود و اینستاگرام پستتان را در اکسپلو قرار می‌دهد.

آیا تجهیزاتی که یک بیوتی بلاگر نیاز دارد را می‌شناسید؟

آیا تجهیزاتی که یک بیوتی بلاگر نیاز دارد را می‌شناسید؟

در ابتدای کار نیازی به تهیه انواع برندهای مختلف لوازم آرایش نیست ولی سعی کنید که تمامی محصولات آرایشی برای آرایش صورت از قبیل کرم پودر، پنکیک، براش‌های سایه و رژگونه، پالت سایه، پالت کانتور، پالت کانسیلر، پالت رژ و … را باکیفیت مناسب تهیه کنید.

پس از آنکه کار شما رونق گرفت و در اینستاگرام توسط فالوور ایرانی دیده شدید با کمپانی‌های بزرگ آرایشی همکاری خواهید کرد. این نکته را در نظر داشته باشید که حداقل در ابتدای کار کاملاً صادقانه در خصوص یک محصول تبلیغ کنید و از این طریق اعتماد کاربران را به خود جذب کنید.

در ادامه فعالیت خود بعد از جذب اسپانسر به معرفی روش‌های مراقبت پوستی بپردازید. برای این کار محصولات بهداشتی مرتبط با روتین روزانه مراقبت پوستی را از طریق شرکت‌های آرایشی و بهداشتی تهیه کنید. مراقبت‌های مو نیز از جمله دغدغه‌های بانوان است که با پرداختن به آن در بین رقبای خود متمایز خواهید شد.

تجهیزات مرتبط با تولید محتوا

دومین دسته از تجهیزات مورد استفاده بیوتی بلاگرها که دسته‌ای وسیع با پراکندگی بالایی محسوب می‌شود تجهیزات مرتبط با تولید محتوا است. این تجهیزات شامل رینگ لایت‌ها، دوربین فیلم برداری، ملزومات وابسته به آن، نورپزدازها و نرم‌افزارهای ادیت فیلم و عکس است.

دوربین‌ها و رینگ لایت‌های متنوعی وجود دارند که با توجه به نوع فعالیت و بودجه‌تان آن‌ها را تهیه کنید. در خصوص تهیه دوربین این نکته را در نظر بگیرید که کیفیت بالا نشان دهنده میزان توجه شما به کاربرانتان است. آرایشگری هنر ظریفی محسوب می‌شود که جزئیات آن نیاز به فیلم برداری دقیق و در نتیجه کیفیت بالای فیلم‌برداری دارد. 

رینگ لایت‌ها نیز از جمله تجهیزات ضروری برای فیلم برداری و تولید محتوا در فضای مجازی محسوب می‌شوند. رینگ لایت‌ها در واقع نوعی نورپرداز هستند که نور لازم برای فیلم‌برداری را محیا می‌کنند. این وسیله در نوع و رنگ های مختلفی در بازار موجود هستند. 

میکروفون‌ها نیز کیفیت صدای شما را برای ویدئوهایتان تضمین می‌کنند. گوشی هوشمند با کیفیت بالای فیلمبرداری که حافظه بالایی نیز دارد از جمله وسایل ضروری است که در ابتدای کار باید نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنید.

بهتر است که یکی از اتاق‌های منزلتان را برای فیلم برداری و تولید محتوا در نظر بگیرید. با استفاده از پرده‌های فیلم برداری پیش زمینه‌ای ساده برای ویدئوهایتان ایجاد کنید.

تجهیزات لازم و ضروری بیوتی بلاگری

تجهیزات لازم و ضروری بیوتی بلاگری

برنامه‌های متنوعی برای ادیت فیلم و عکس چه در  سیستم عامل ویندوز و مک و چه برای گوشی های هوشمند وجود دارد. همان طور که مشخص است برای ادیت فیلم‌ها با کیفیت بالا که توسط دوربین حرفه ای صورت گرفته به سیستم احتیاج دارید. برنامه‌های ادیت فیلم برای سیستم شامل موارد زیر می‌شود:

 • IMOVIE
 • MPEG Streamclip
 • Avidemux
 • AVS Video Editor
 • Ffmpeg

برنامه‌های ادیت فیلم درگوشی های هوشمند نیز شامل موارد زیر می شوند.

 • Quik
 • Adobe Premier
 • FilmoraGo
 • Clips
 • PowerDirector
 • و VivaVideo از جمله برنامه‌های کاربردی است که هر بیوتی بلاگر به آن تلسط داشته باشد. البته آموزش تمامی برنامه‌های ادیت معرفی شده در متن بالا در سایت‌های مختلفی از جمله آپارات و یوتیوب موجود است.

فروشگاه‌های مختلفی با قیمت‌های مناسب تجهیزات نامبرده را به فروش می‌رسانند. همچنین برای خرید فالوور خارجی، فالوور ایرانی، فالوور فعال و … سایت‌های معتبری وجود دارند که با پایین‌ترین قیمت فالوور واقعی که در اینستاگرام فعالیت دارد را به فروش می‌رسانند.

کلام آخر

بیوتی بلاگری شغلی پردرآمد با طیف بالایی از مخاطبین استکه از جمله پردرآمدترین بلاگرها محسوب می شوند. با توجه به تعداد افرادی که قصد دارند وارد این شغل شوند و تعداد افرادی که در این شغل مشغول به کار هستند لازم است که در ابتدا با ویژگی‌هایی که یک بلاگر باید داشته باشد آشنا باشید که در متن بالا برای آشنایی شما به طور کامل به مهمترین ویژگی‌ها پرداخته‌ایم.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک