article
calendar icon
مرداد 12, 1400

چگونه در استوری اینستاگرام لینک بزاریم؟

ترفند گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

امروزه سوال خیلی از افراد این است که چگونه در استوری اینستاگرام لینک بزاریم؛ در این مطلب از سایت فالونیک قصد داریم تا شما را با گذاشتن لینک پست در استوری اینستاگرام آشنا کنیم. با افزودن لینک به استوری اینستاگرام می توانید بازدیدکننده های وب سایت خود را چندین برابر کنید.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

به طور کلی شما در بیو و استوری اینستا قادر هستید که لینک مورد نظر خود را اضافه کنید. در قسمت بیو فقط می توانید یک لینک بگذارید اما در استوری می توانید چندین Link را معرفی کنید. افزودن لینک به استوری کار راحتی است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با گذاشتن لینگ پست در استوری اینستاگرام با فالوور کم و در استوری بکشیم بالا آشنا کنیم.

مشکل گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در ابتدای این امر این قابلیت برای حساب های تجاری با تیک آبی تایید شده فعال شد؛ اما از سال 2017 این قابلیت گسترده تر شد و در اختیار دیگر کاربران نیز قرار گرفت. به طور کلیLink های قابل کلیک در حال حاضر برای حساب های کاربری تجاری که حداقل 10 هزار فالوور دارند، فعال می باشند و گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام با فالوور کم امکان پذیر نیست.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

 در ضمن این قابلیت دارای محدودیت جغرافیایی نیست و همه کاربران با داشتن ده هزار فالوور می توانند از آن استفاده کنند. البته لازم به ذکر است که اگر شما این مقدار از فالوور را ندارید می توانید از طریق سایت فالونیک اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام کنید.

ترفند گذاشتن لینک در استوری
بکش بالا در استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

آیا تا به حال برای شما این سوال پیش آمده است که نحوه گذاشتن see more در استوری چگونه است یا این که لینک بکش بالا در استوری را چگونه بگذاریم. این موارد همگی جز لینک های Instagram است که یکی از مهم ترین و اساسی ترین روش های است که تاثیر چندین برابری برای رونق کسب و کار شما دارد.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

شما از طریق اضافه کردن Link به استوری اینستاگرام خود می توانید مخاطبان خود را به سایت یا دیگر شبکه های اجتماعی متعلق به خودتان بفرستید و از این طریق مخاطبان را از رویدادها و خدمات خود مطلع سازید. گذاشتن لینک واتساپ در استوری اینستاگرام یا گذاشتن لینک آپارات در استوری اینستاگرام همواره تاثیر شگفت انگیز داشته است. در ادامه به شما آموزش می دهیم که چگونه در استوری اینستاگرام لینک بزاریم.

آغاز کردن و افزودن عکس یا ویدیو به استوری اینستاگرام

اپلیکیشن اینستا قابلیت این را دارد که شما توسط آن عکس یا ویدیو خود را بگیرید و همچنین می توانید از طریق بالا کشیدن صفحه استوری از عکس و فیلم های که در 24 ساعت گذشته گرفته اید، استفاده می کنید.

افزودن لینک به استوری اینستاگرام

در بالای صفحه گزینه افزودن لینک که به صورت سنجاق است را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه پنجره جدیدی باز خواهد شد که ابتدا گزینه Web Link را انتخاب می کنید و آدرس مورد نظر را وارد می کنید. بعد از وارد کردن آدرس کامل گزینه سبز رنگ در گوشی های اندروید و یا گزینه انجام شد در ios را کلیک کنید تا لینک مورد نظر شما ذخیره شود.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

اگر می خواهید مطمئن شوید که موفق شدید آدرس اینترنتی مورد نظر خود را به استوری متصل کرده اید، آیکون زنجیره در بالای استوری تان نشان داده می شود که گویای این است که استوری حاوی یک Link است. بقیه فرایند بارگذاری مانند گذاشتن استوری ساده است که می توانید فیلتر و انواع استیکر و نوشته را به آن اضافه کنید و آن را بارگذاری کنید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام با فالوور کم

مزایای استفاده از افزودن لینک در استوری اینستاگرام

شما از این طریق می توانید خیلی بهتر با کاربران خود ارتباط داشته باشید و تعامل کنید. امروزه خیلی از کسب و کارها با گذاشتن لینک خرید محصول در استوری پیچ خود، عمل خرید را برای مشتریان خود خیلی راحت تر می کنند. شما از این می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید و درآمد خود را از این بستر بیشتر می کنیم.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

همچنین می توان به معرفی یک پیج در استوری پرداخت یا این که با گذاشتن لینک پست در استوری اینستاگرام بازدید آن را بیشتر کنید. در ضمن شما برای بازدید استوری خود می توانید اقدام به خرید ویو استوری اینستاگرام از فالونیک کنید. بسیار متشکریم که تا پایان مقاله چگونه در استوری اینستاگرام لینک بزاریم از سایت فالونیک ما را همراهی کردید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇