تعداد بازدید 467

احتمالاً شما نیز در خصوص درآمد بالای بلاگرها مطالبی را شنیده یا دیده‌اید. بلاگرها با تولید محتوا در زمینه تخصصی‌شان یا به تصویر کشیدن زندگی روزمره خود فالوور و مخاطبینی را جمع کرده و از این طریق درآمدهای بالایی را کسب می‌کنند.

شاید شما هم با خود فکر کرده باشید که من هم می‌توانم این کار را انجام دهم، اما آیا شما با نحوه بلاگری و راهنمای کامل آن آشنا هستید؟ آیا نحوه کسب درآمد بلاگرها را می‌دانید؟

در ادامه قصد داریم به صورت کاملاً تخصصی به نحوه کسب درآمد بلاگرها در اینستاگرام، تعداد فالوور لازم برای کسب درآمد، میزان درآمد آن‌ها و همچنین به معرفی پردرآمدترین‌های اینستاگرام از این طریق بپردازیم.

تعداد فالوورهای لازم برای کسب درآمد در اینستاگرام

اگر شما در ابتدا به تعداد فالوورهای لازم برای کسب درآمد از طریق بلاگری فکر کرده‌اید، لازم به توضیح است که تعداد فالوورهای لازم در آن حدی که شما فکر می‌کنید نیاز نیست. با این حال جذب فالوور در ابتدای کار مشکل و سخت است.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

بلاگرهای بزرگ و به نامی که امروزه درآمد چند صد میلیونی دارند نیز در ابتدای کار با این چالش روبه رو بوده‌اند. آن‌ها از طریق خرید فالوور باکیفیت و فالوور واقعی که به طور روزانه در اینستاگرام فعالیت دارد از این چالش گذشتند و بعد از آن در سراشیبی جذب فالوور قرار گرفتند.

در وهله اول بلاگری باید نوع زمینه کاری‌تان را مشخص کنید و سپس با هشتک گذاری‌های ترند آن را به طور مستقیم به یک گروه گره بزنید. از محبوب‌ترین‌های هشتگ‌های برتر اینستاگرام مد، غذا، زیبایی و تناسب اندام است.

تعداد فالوورهای شما از مهم‌ترین ارکان برای کسب در آمد بالا محسوب می‌شود. شما باید سعی کنید که در مدت زمان مناسبی پس از راه اندازی صفحه کاری از راه‌های مختلف مانند خرید فالوور ایرانی، خرید لایک فوری و ارزان یا با کمک ایده‌های جالب برای بلاگری تعداد مخاطبین خود را به 50K برسانید. البته با فالوورهای کمتر از این مقدار نیز می‌توان درآمد داشت ولی این تعدادی است که به درآمدزایی میلیونی شما منجر می‌شود.

آیا با نحوه کسب درآمد بلاگرها در اینستاگرام آشنا هستید؟

نحوه کسب درآمد بلاگرها در اینستاگرام

با توجه به نوع بلاگری که در اینستاگرام انجام می‌دهید، تعداد فالوور اینستاگرام و همچنین میزان تعهدتان به یکی از روش‌های زیر می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

نکته جالب این است که پیگیری هر یک از روش‌های گفته شده به معنای عدم ورود شما به سایر زمینه‌ها نیست. در واقع شما امکان کسب درآمد با چند یا تمامی روش‌های گفته شده به طور هم‌زمان را دارید.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

در ادامه قصد داریم که با متداول‌ترین نحوه کسب درآمد بلاگرها در اینستاگرام یعنی مشارکت با برندها بپردازیم.

بلاگری یکی از مشاغل پردرآمد در سطح دنیا محسوب می‌شود.

نحوه همکاری بلاگرها با برندها

بلاگرها در واقع نوعی سازندگان سلیقه، طراحان پروژه و کارشناس‌های معتبری هستند که نظرات آنان در مورد موضوعات خاصی مورد احترام است. در واقع نظر آن‌ها در بسیاری از موارد برای کاربران اینستاگرام مهم است.

بلاگرها می‌توانند سبک و سلیقه خاصی را تولید کنند، محصولی را برای زندگی روزمره طیفی از جامعه واجب کنند یا حتی استفاده از محصول، کالا یا خدماتی را غیر ضروری بدانند. در واقع بسیاری از مارک‌ها و برندها با وجود سال‌ها فعالیت قادر به رقابت با بلاگرها با این حد از تأثیرگذاری نیستند ؛ بنابراین با اسپانسر شدن آنها سعی در همکاری و شراکت دارند.

در این بین تنها تعداد فالوورها و سال‌های فعالیت شما در اینستاگرام مطرح نیست، بلکه میزان تأثیرگذاری ، تعامل و اعتماد فالوورها به شما به عنوان یک بلاگر نیز مطرح می‌شود. صداقت، تعداد لایک و میزان بازدید در صفحه شما فاکتورهای مهمی هستند که در جلب اعتماد فالوورها نقش پررنگی دارند.

در برخی از موارد خرید لایک یا خرید فالوور واقعی چاره ساز می‌شود. در واقع شما با خرید فالوور ایرانی که فعالیت دارد یا خرید لایک بازدید صفحه خود را افزایش می‌دهید. کاربران جدیدی که برای اولین بار با صفحه شما روبه رو می‌شوند بنا به تعداد بالای فالوورهایتان به شما اعتماد خواهند کرد.

همچنین خرید فالوور و لایک برابر است با قرارگیری صفحه شما در اکسپلور و قرار گیری صفحه کاری‌تان در اکسپلور به معنای بازدید و اعتماد بیشتر کاربران به شما و نوع فعالیتی که انجام می‌دهید، است.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

در تبلیغ‌ها و آموزش‌هایی که قرار می‌دهید صادق باشید. صداقت مهم‌ترین فاکتور برای افزایش تعامل کاربران و همچنین اعتماد آن‌ها به شما است.

درآمد بلاگرها از طریق همکاری با برندهای مختلف حاصل می‌شود.

بلاگرها به چه طرقی تبلیغ می‌کنند؟

معمولاً نحوه کسب درآمد بلاگرها از طریق تبلیغ با انتشار یک پست، ویدئو یا استوری در اینستاگرام است. در برخی از موارد نیز بلاگر اجازه استفاده از محتواهایش یا نامش را در قالب تبلیغات به برندها می‌دهد.

این که از چه طریقی تبلیغات صورت بگیرد قابل مذاکره است. تبلیغات در قالب یک پست، استوری یا ایجاد کمپین در مقابل دریافت هزینه، کالای رایگان، خدمات، هدیه یا ترکیبی از موارد ذکر شده توسط بلاگرها صورت می‌گیرد.

به عنوان یک بلاگر مهم است که مخاطبین خود را در وهله اول بشناسید. سپس دریابید که کدام یک از روش‌های تبلیغ بیشترین تأثیر را روی آن‌ها خواهد داشت. به عنوان مثال یک بیوتی بلاگر برای فروش محصولات مراقبتی با ایجاد چالش سی روزه بهبود سلامت پوست به معرفی و فروش محصولات پوستی با برند مد نظر خود می‌پردازد. در واقع از مهمترین ویژگی‌های یک بیوتی بلاگر هوشمندی او در نحوه تبلیغ محصولات است.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

یا در مثال دیگر فود بلاگری را در نظر بگیرید که یک با راه اندازی چالش وعده‌های غذایی سالم به معرفی یک برند دمنوش در بین کاربران خود می‌پردازد. در واقع او دغدغه سالم ماندن فالوورهایش را درک کرده و سپس با راه اندازی یک چالش که حل کننده دغدغه آن‌ها است ضمن همراهی فالوورهایش با خود، برند مد نظرش را نیز تبلیغ می‌کند.

جالب است بدانید که طبق آخرین نظر سنجی انجام شده در کشور آمریکا حدود 42 درصد از بلاگرها با جامعه آماری 5000 نفر اقرار کرده‌اند که برای هر پست در اینستاگرام در حدود 200 تا 400 دلار هزینه برای تبلیغ می‌گیرند.

میزان درآمد بلاگرها ارتباط مستقیمی با تعداد فالوورهایشان و میزان اعتماد آن‌ها به او دارد.

چگونه می‌توانم برندهایی برای کار در بلاگری پیدا کنم؟

با خرید فالوور ایرانی یا حتی خرید فالوور خارجی به بزرگ شدن و دیده شدن خود توسط برندهای بزرگ کمک کنید. در واقع زمانی که شما به تعداد مناسبی فالوور داشته باشید، خواه‌ناخواه شرکت‌ها و برندها را به سوی خود جذب می‌کنید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید با برندها و مارک‌هایی که از نظر شخصیتی به شما نزدیک هستند، وارد همکاری شوید. مخاطبان با توجه به شناختی که نسبت به شما دارند متوجه نخواهند شد که شما کالا یا خدماتی را به آن‌ها فروخته‌اید. آن‌ها تنها متصور می‌شوند که شما یکی از دغدغه‌های خود را با استفاده از خرید آن محصول برطرف کرده‌اید.

برای این کار می‌توانید به طور مستقیم با آن‌ برندها تماس بگیرید و پیشنهاد وسوسه‌انگیزتان را با آنها مطرح کنید. همچنین به کمک فعالیت در یوتیوب درصد کشف خود توسط آن‌ها را بالا ببرید. یوتیوب به زودی در بین کاربران ایرانی به برنامه‌ای محبوب تبدیل خواهد شد. جالب است بدانید که در حال حاضر به صورت روزانه کاربران ایرانی زیادی را به خود جذب می‌کند.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

در خصوص محصولات ایرانی با اشاره به حمایت از تولید داخلی و افزایش کسب و کار به‌صورت هشتک گذاری یا اشاره مستقیم در ویدئوها کاربرانتان را مجاب به خرید کالا یا استفاده از خدمات برند مدنظرتان کنید.

با بلاگری در اینستاگرام به درآمد میلیونی برسید.

بهترین راه کسب درآمد بلاگرها

بهترین راه کسب درآمد بلاگرها ایجاد یک سایت یا در واقع فروشگاه اینترنتی است. شما بعد از مدت زمانی به پشتوانه فالوورها و تعاملشان می‌توانید فروشگاهی اینترنتی برای فروش یک محصول فیزیکی، دوره آموزشی، خدمات و کالای دیجیتال راه اندازی کنید.

میزان درآمد بلاگرها

بلاگرهای ایرانی و خارجی هر یک با توجه به نوع فعالیت و همچنین تعداد فالوورهایشان مبلغی را برای تبلیغ کالا یا خدمات در قالب پست یا استوری تعیین می کنند. طبق آخرین تحقیقات بلاگرهای ایرانی که زیر 1 میلیون نفر فالوور دارند برای هر استوری در حدود 2 تا 5 میلیون تومان و برای هر پست در حدود 10 میلیون تومان هزینه می‌گیرند. این در حالی است که اگر بلاگر برای تیلیغ یک برند ویدئویی بسازد در حدود 20 میلیون تومان هزینه می‌خواهد. به طبع هرچه تعداد بلاگرها افزایش پیدا کند، میزان درآمد آن‌ها نیز زیاد می‌شود.

در خصوص بلاگرهای خارجی این هزینه به شرح زیر است.

مبالغ گفته شده برای پست‌هایی ذکر شده که تنها شامل عکس می‌شوند. پست‌های تبلیغاتی که از طریق ساخت ویدئو صورت می‌گیرند هزینه‌ای به مراتب بالاتر دارند.

آیا درآمد بلاگرها در داخل و خارج از ایران را می‌دانید؟

سودآورترین  نوع بلاگری

طبق آمارها و تحقیقات انجام شده سودآورترین بلاگری‌ها در اینستاگرام به شرح زیر هستند.

آیا با سودآورترین نوع بلاگری آشنا هستید؟

سخن آخر

بسیاری از کسانی که امروزه به عنوان یک بلاگر موفق در سطح کشور شناخته می‌شوند. در ابتدا شاید تنها برای سرگرمی پیج خود را راه اندازی کرده‌اند ولی بعد از گذر زمان با درآمدهای میلیونی روبرو شده‌اند.

با این وجود در ابتدای کار با توجه به تعداد بالای رقبا در این زمینه هدف خود را تعیین کنید و با خلاقیت، استمرار، صبر به راه خود ادامه دهید. بلاگرهای معروف با درآمدهایی بالا که امروز می‌شناسید دقیقاً از جایی که شما امروز در آن قرار دارید شروع به کار کردند. تنها علت موفقیت آن‌ها باور توانایی‌ها و استواری در آن بود.

 

منبع: https://www.shopify.in/blog/make-money-on-instagram

https://www.dummies.com/business/marketing/influence-marketing/how-much-money-do-bloggers-and-social-media-influencers-make/

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک