article
calendar icon
20 خرداد 1400

آموزش 11 ترفند استوری اینستاگرام | پیج خود را متحول کنید

شاید زمانی پست های اینستاگرام یکی از جذاب ترین محتوا های این شبکه اجتماعی تصویر محور بود، اما با آمدن استوری به اینستاگرام و افزایش امکانات این بخش اینستاگرام، رفته رفته استوری جای پست ها و تایم لاین اینستاگرام را نیز پر کرده است. امروزه دیگر چه بخواهیم و چه نخواهیم دیگر استوری های اینستاگرام جای تایم لاین را گرفته اند.

دیگر بسیاری از کاربران اینستاگرام برای اینکه درگیر تمام محتوا های منتشر شده در اینستاگرام نباشند تنها به دیدن استوری ها اکتفا می کنند. ما در فالونیک در این مقاله به بررسی و آموزش 11 ترفند استوری اینستاگرام می پردازیم که با آنها می توانید پیج خود را متحول کنید، پس با ما در ادامه همراه باشید.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

آموزش ترفند های استوری اینستاگرام | شروع یک تحول

در این مقاله در سایت خرید فالوور و لایک اینستاگرام فالونیک میخواهیم به آموزش چندین ترفند برای استوری اینستاگرام بپردازیم که با استفاده از آنها می توانید به راحتی به پیج اینستاگرام خود جذابیت بی بدیلی بدهید و مخاطبان خود را راضی نگه دارید.

1- روایت گری را فراموش نکنید!

ترفند های استوری اینستاگرام

شاید شما هم تابحال با پیج هایی روبرو شده باشید که در استوری های خود روایت گری رویداد های روز خود را می کنند. از شروع یک صبح زیبای بهاری یا پائیزی تا تماشای غروب آفتاب در کنار دریا ، شاید داستان شما متفاوت باشد، روایتش کنید.

 

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

شروع یک روز از روز های کاری خود در یک گالری هنری، شرکت برنامه نویسی یا یک شرکت تجاری و استارت آپی، داستان ها و تجربیات خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و بگذارید دنبال کنند.

از گذاشتن تصاویر پشت سرهم یا متن های پشت سرهم خودداری کنید. سعی کنید روایت گری تان ترکیبی جذاب از روایت متنی و تصویری باشد. تصویر یک خانه زیبای تاریخی در مرکز شهر که دیگران از آن غافل بوده اند ، بلافاصله کمی توضیح درمورد گذشته آن و سرگذشت اکنون آن خانه تاریخی بگویید.

2- معجزه استیکرهای اینستا را دست کم نگیرید.

استیکرهای اینستاگرام

یکی از برگ برنده های بخش استوری اینستاگرام استیکر های ان است، در پست های اینستاگرام به سختی می شود یک استیکر گذاشت و این کار را هم باید با نرم افزار های جانبی دیگر کرد و نمیشود در اینستاگرام همین کار را انجام داد. اما استوری اینستا از این مشکل رنج نمی برد و با اضافه کردن دوره ای استیکر های جدید و جذابیت بخش به استوری های مردم به محبوب تر شدن این بخش همیشه کمک کرده است.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

استیکر های مناسبتی یکی دیگر از امکانات خوب بخش استیکر های استوری اینستاگرام است. اگر دقت کرده باشید Instagram برای کاربران هر منطقه ای بر حسب ملیت و دین و علایقات اقدام به اضافه کردن استیکر های شخصی سازی شده می کند. استیکر های عید نوروز و استیکر های شب یلدا یکی از این اقدامات اینستاگرام است که این چند وقت گذشته با آنها کاربران ایرانی اش را هیجان زده کرده است.

3- استیکر های خاص ، شما را خاص می کند.

استیکر و گیف اینستاگرام

برای دادن جذابیت بیشتر به استوری های خود در اینستاگرام استیکر های خاص مناسبتی ، موقعیت مکانی ، گیف هایی که در قالب استیکر هستند و استیکر های هشتگ دار اضافه کنید. مخاطبان شما از تنوع پیج شما باید به جذابیت برند شما پی ببرند.
از گذاشتن بیش از حد استیکر های سبک و یا جلف برای پیج هایی با موضوع سنگین یا رسمی خودداری کنید. برای هر پیجی متناسب با موضوع آن پیج به گذاشتن استیکر ها مبادرت کنید.

4- نظرسنجی ، حلقه مفقوده استوری های جذاب

از فالوور های خود سوال بپرسید

شاید ندانید اما بسیاری از مردم خوششان می آید که در پیج شما مشارکت بیشتری از نظردادن یا لایک کردن داشته باشند! مستبد پیج خود را اداره نکنید، گاهی به کاربران خود فرصت شرکت در نظرسنجی و انتخاب موضوع فعالیت های آن روز را دهید.
گذاشتن نظرسنجی در مورد نظر کاربران در مورد لوگوی جدید پیج، قالب و تم یا فیلتر جدیدی که برای پست های خود انتخاب کرده اید می تواند به مشارکت بیشتر فالوور های شما در پیجتان کمک بسیاری کند.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

5- گذاشتن تاریخ رویداد ها در استوری

گذاشتن تاریخ رویدادی که از آن صحبت می کنید یا از آن عکس منتشر کرده اید میتواند گاهی به شما کمک کند. این کار را جزو کارهای عمومی خود نگذارید و تنها گاهی از آن برای دادن تنوع در استوری های خود استفاده کنید.

6- پس زمینه شفاف بسازید

برای دادن جذابیت بیشتر به استوری های خود می توانید با پس زمینه استوری های خود نیز بازی کنید. شفاف کردن پس زمینه استوری ها و نوشتن در روی این پس زمینه شفاف می تواند به شما کمک کند که فضایی خاص را در استوری های خود داشته باشید و فالوور ها را بیشتر میخکوب کنید!

برای ساخت یک پس زمینه شفاف می توانید با انتخاب براش ماژیک و انتخاب یکی از رنگ های خود و کم کردن مقدار شدت رنگ آن و سپس گذاشتن انگشت تان روی صفحه و نگه داشتن آن تا 3 ثانیه به عکس پس زمینه خود شفافیت بدهید.

7- از سایر پیج ها ایده بگیرید

از پیج های رقیب ایده بگیرید

ایده گرفتن را از دست ندهید. هیچ وقت به خود اجازه ندهید که خود را در گرفتن ایده محدود به چند ایده قدیمی کنید. ایده های جدید را پیدا کنید. یکی از این بهترین راه ها دنبال کردن استوری پیج های حرفه ای است که مشخص است روی محتوا و جذابیت خود کار میکنند. پیج های خارجی هم میتواند به یاد گرفتن ترفند ها و ایده های جدید در استوری گذاشتن اینستاگرام کمک کند.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

اگر چیز جدیدی دیدید با ادمین پیج ارتباط بگیرید و راحت و ساده بپرسید که چگونه این کار را انجام داده است. تعداد بسیاری ترفند های جدید را یاد بگیرید بنویسید و از آن به ترتیب یا بصورت تصادفی استفاده کنید. استفاده تصادفی از ترفند های مختلف استوری اینستاگرام به شما کمک می کند که یک پیج یکنواخت نداشته باشید و همیشه محتوایی بروز ، تازه و جذاب خلق کنید.

8- از فالوور های خود ایده جذب کنید

ایده گرفتن از فالوور ها و یاد گرفتن ترفند هایی از دنبال کنندگان هم می تواند برای شما مفید باشد، مسابقه اینستاگرام برگزار کنید. قرعه کشی در یکی از پست ها یا استوری های خود انجام دهید و از ایده های برتر داده شده تقدیر کنید.

می توانید با گذاشتن چندی از ایده های برتر برای پیج خود که کاربران به شما داده اند و گذاشتن نظرسنجی موافق یا مخالف کاربران دیگر را هم مشارکت دهید، مشارکت کاربران شما با پیج هرچقدر بیشتر باشد، هم اینستاگرام متوجه این موضوع می شود و به شما در الگوریتم های خود یک امتیاز می دهد. هم اینکه خود کاربران را به پیج وابسته کرده اید.

9- زوم بازی در استوری

زوم کردن سریع و برگشت در استوری های ویدئویی یکی از ترفند های تقریبا فراموش شده است، مردم از ترفند های قدیمی اما فراموش شده که دوباره استفاده شوند خوششان می آید، از آنها استفاده کنید. برای این کار کافی هست زمانی که انگشتان خود را روی دکمه ضبط ویدئویی استوری نگه داشتید، کمی به سمت بالا و پایین صفحه انگشت خود را بکشید تا زوم کم و زیاد شود. زوم کردن می تواند به شما در فوکوس کردن و تمرکز روی یک کار و موضوع یا اشیاء مشخص کمک کند و جذاب باشد. از ویژگی زوم خود اینستاگرام هم میتوانید برای ایجاد این نوع استوری ها استفاده کنید.

10- هایلایت انباری استوری ها نیست، کتابخانه جذاب خود را بسازید!

تریک های استوری اینستاگرام

استفاده از بخش هایلایت اینستاگرام برای برخی چیزی شبیه به انباری کردن تعدادی استوری نامرتبط و ترکیبی با هم در آن است. شما اینکار را نکنید، بصورت مرتب و منظم استوری های مربوط را در هایلایت های خاص خود ذخیره کنید و کاربران را به آنها ارجاء دهید. با استفاده از هایلایت استوری ها یک کتابخانه مرتبط و کاربردی بسازید نه یک انباری استوری!

برای پیج های آموزشی بشدت توصیه می شود با توجه به اینکه تنها راه نگه داشتن استوری های آموزش در اینستاگرام گذاشتن در هایلایت است از آن استفاده کنند. تمام استوری های آموزشی خاص خود را در هایلایت ها سیو کنید و هریک را دسته بندی کنید تا کاربران بتوانند استفاده کنند.

11- با کیبورد گوگل عکس به استوری اضافه کنید

یکی از قابلیت های فوق العاده Gboard یا همان کیبورد اختصاصی گوگل جستجوی مستقیم تصاویر از گوگل است. درصورتی که از کیبورد های پیشفرض اندروید های نسخه پایین استفاده می کنید امکان استفاده از این کیبورد را ندارید، اما میتوانید با نصب جداگانه و پیشفرض کردن این کیبورد از این ویژگی فوق العاده آن استفاده کنید. در کنار گذاشتن تصاویر از گوگل در استوری های خود می توانید از گیف های موجود در گوگل هم با این ترفند استفاده کنید.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک