image-448

ایمپرشن «Impressions»

ایمپرشن ارزان + مانی بک 💸
سرویس ایمپرشن پست اینستاگرام (نوع معمولی) . چنانچه قصد استفاده از ایمپرشن پیشرفته تر را دارید کلیک نمایید: سوپر ایمپرشن اینستاگرام
 • سرویس افزایش ایمپرشن – Impression پست اینستاگرام ، از جمله خدمات اکسپلور اینستاگرام می باشد
 • با بسته های افزایش ایمپرشن پست اینستاگرام آمار Impression یک پست را افزایش دهید
 • برای استفاده از این سرویس ، پروفایل اکانت اینستاگرام شما حتما باید به حالت بیزینس باشد تا آمار Impressions پست مورد نظر را بتوانید مشاهده نمایید
 • سرویس انحصاری افزایش ایمپرشن پست اینستاگرام ، با کیفیت ارزان و پرسرعت به همراه گارانتی عودت وجه در صورت نارضایتی مشتری
 • استفاده از این سرویس اعتبار بخشی 100 درصدی را برای پست شما دارد

ایمپرشن پست (1000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

3000 تومان

ایمپرشن پست (2000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

6000 تومان

ایمپرشن پست (5000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

15000 تومان

ایمپرشن پست (10000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

29000 تومان

ایمپرشن پست (50000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

145000 تومان

ایمپرشن پست (100000 عدد)


speed meter
مدت زمان : آنی
star
سرعت: شاتل فالونیک
tick-square
بدون گارانتی
profile-tick
اکانت های وریفای شده و بسیار باکیفیت

279000 تومان

معرفی سرویس

طبق آمارهای موجود، ۲۵میلیون اکانت بیزینس در بستر instagram فعال هستند و بیش از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده از این صفحات وجود دارند. هرچه بازدید بیشتری از صفحه شما صورت گیرد، فرصت بیشتری برای ارائه محصول یا خدمات خود دارید. در این مقاله سعی داریم به سوالات شما در زمینه خرید ایمپرشن پست اینستاگرام، پاسخ دهیم. همچنین نکاتی که درباره ایمپرشن وجود دارد را برای شما بازگو خواهیم کرد، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انتخاب بلاگر ها : خرید فالوور اینستاگرام

ایمپرشن پست اینستاگرام چیست؟

به تعداد دفعاتی که پست شما به کاربران اینستاگرام نمایش داده می‌شود، ایمپرشن پست گفته می‌شود. یا به زبان ساده‌تر هربار که شما به‌عنوان یک مخاطب یک پست را در اینستاگرام مشاهده می‌کنید، impressions محسوب می‌شود.

حتی اگر این تعداد را در مقایسه با تعداد ریچ در پست خود قرار دهید، خواهید دید که اگر تعداد ایمپرشن بیشتر باشد، مخاطبانتان تعداد دفعات بیشتری از پست شما بازدید کرده‌اند.

اینستاگرام بستری را به وجود آورده تا شما به‌عنوان صاحبان بیزینس بزرگ یا کوچک، با به‌اشتراک‌گذاری عکس یا ویدیو های متناسب با زمینه فعالیت خود، می‌توانیدارتباط موثر با مخاطبان خود برقرار کنید. در واقع impressions نشان‌دهنده میزان علاقه‌مندی مخاطب به پست شما است.

اهمیت ایمپرشن اینستاگرام؟

ایمپرشن زمانی اهمیت پیدا می‌کند که در حال برنامه‌ریزی یا تجزیه‌وتحلیل روند صفحه اینستاگرام خود هستید. ایمپرشن می‌تواند به‌عنوان یک ابزار به شما کمک کند تا به نکاتی درباره مخاطب خود پی ببرید:

●      میزان تاثیرگذاری؛ درک موضوعات مورد پسند مخاطب

 هر چه ایمپرشن شما بالاتر باشد یعنی توانسته‌اید در سرگرمی یا پاسخ به نیازهای مخاطبان موفق‌تر باشید.

●      جذب مخاطب؛ افزایش بازدید و فالوور

 ایمپرشن پست شما می‌تواند باعث جذب تعداد مخاطب بیشتری برای شما شود؛ زیرا پست‌های شما را به تعداد افراد بیشتری نمایش می‌دهد.

●      جذب حمایت مخاطب؛ تعامل در پست ها

 ایمپرشن پست شما نشان‌دهنده محبوبیت پست شما در بین مخاطبان باشند که این امر باعث ایجاد فعالیت‌هایی چون کامنت، لایک و گاهی اوقات خرید، در مخاطبین شما می‌شود.

به‌طورکلی ایمپرشن در تعیین استراتژی محتوا برای صفحه شما به‌شدت مفید خواهد بود زیرا؛ با توجه قراردادن به این ابزار مخاطب‌های بیشتری را به صفحه‌های خود هدایت می‌کنید.

چرا باید خرید ایمپرشن پست را انجام دهیم؟

وقتی شما به‌تازگی صفحه خود را در اینستاگرام باز کرده‌اید، بیش از هر چیزی نیاز به دیده‌شدن دارید. همان‌طور که گفته شد imperssions نشان‌دهنده تعداد دفعاتی است که پست شما به دیگران نمایش داده می‌شود و در واقع شما با خرید ایمپرشن پست، بازدید از پست‌های خود را بالا می‌برید که این امر می‌تواند به‌علت محبوبیت بین مخاطبان در قسمت اکسپلور هم به نمایش درآید که این روش به‌تنهایی می‌تواند جایگزین تبلیغ برای جذب مشتری باشد.

در زمان خرید ایمپرشن پست اینستاگرام به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خرید ایمپرشن پست نکاتی وجود دارد که با توجه قراردادن به آن‌ها می‌توانید میزان‌ اثربخشی بودن آن را برای خود تضمین کنید.

1.    چه تعداد کاربری از پست شما دیدن خواهند کرد؟

اولین چیزی که در خرید ایمپرشن پست اینستاگرام اهمیت دارد، تعداد آن است. همان‌طور که  گفته‌شد، تعداد دفعات دیده‌شدن پست شما توسط کاربران ایمپرشن گفته می‌شود. برای خرید ایمپرشن پست لازم است بدانید چه تعداد بازدیدکننده برای پست خود می‌خواهید یا تعداد بازدیدی که باعث می‌شود پست شما در اینستاگرام نمایش داده شود را خریداری کنید.

2.     چقدر زمان می‌برد تا ایمپرشن خریداری شده در پست مربوطه بنشیند؟

بعد از تعداد، دومین نکته که حائز اهمیت بسیار است، مدت زمانی‌ است که طول می‌کشد تا این ایمپرشن در پست شما شکل بگیرد. اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که شما یک پست منتشر کرده‌اید و بازدید به شکل دلخواه شما نبوده و قبل از اینکه مدت‌زمان اولیه پست که به‌شدت تعیین‌کننده است، بگذرد نیاز دارید تا پست شما بیشتر دیده شود. همچنین  می‌خواهید یک پست به اشتراک بگذارید و می‌خواهید میزان بازدید خود را تضمین کنید.

3.    سرعت؛ مکمل زمان

 سرعت و مدت‌زمان دو شاخص مرتبط با یکدیگر هستند که تأثیر مستقیم روی‌هم خواهند گذاشت. هرچه سرعت این روند بیشتر باشد، در مدت‌زمان کمتری ایمپرشن دلخواه خود را به دست می‌آورید  یا برعکس؛ هر چقدر سرعت پایین‌تر باشد مدت‌زمان بیشتری صرف این امر می‌شود و ممکن است بعضی از فرصت‌های خود برای جذب مخاطب بیشتر را از دست بدهید.

4.     چه نوع اکانت‌هایی از پست شما بازدید می‌کنند؟

 چهارمین نکته مهم در خرید ایمپرشن پست، نوع اکانت‌هایی است که در افزایش آن نقش دارند. اگر اکانت‌هایی که در این امر به کار گرفته می‌شوند، فیک و تقلبی باشند توسط اینستاگرام شناسایی شده و ایمپرشن شما لحاظ نمی‌شود یا کمتر می‌شود و حتی اعتبار صفحه شما را به‌شدت پایین می‌آورد.

5.     میزان اعتباربخشی از طریق اکانت‌های بازدیدکننده

 میزان اعتبار و نوع اکانت هم دو شاخص مرتبط هستند؛ زیرا هر چقدر اکانت‌های واقعی در بالا بردن ایمپرشن پست شما نقش داشته باشند، میزان اعتباربخشی پست شما هم بالاتر خواهد رفت.

با توجه قراردادن به این نکات می‌توانید یک حرکت مفید برای بالابردن صفحه خود در اینستاگرام و جذب مخاطب بیشتر، داشته باشید.

آیا خرید ایمپرشن پست اینستاگرام خطرناک است؟

خطرناک بودن یا نبودن خرید ایمپرشن یک امر کاملاً نسبی است. اگر شما از یک سایت یا تیم معتبر، خرید ایمپرشن پست را انجام دهید، نه‌تنها هیچ خطری صفحه شما را تهدید نمی‌کند، بلکه می‌تواند باعث تسریع روند پیشرفت شما و تأثیر مثبت در آن شود. اگر برای اولین‌بار این کار را انجام دهید، رعایت نکاتی که در زمینه خرید ایمپرشن گفته شده را جدی بگیرید.

نکاتی برای تاثیرگذاری بیشتر خرید ایمپرشن پست اینستاگرام

برای تاثیرگذاری بیشتر خرید خود رعایت یک‌سری نکات مربوط به اینستاگرام می‌تواند کمک‌کننده باشد که به هر کدام به‌اختصار اشاره می‌کنیم.

 • استفاده از هشتگ‌های مناسب و مرتبط
 • فالو کردن پیج‌هایی که در زمینه مرتبط با پیج شما فعالیت دارند
 • تدوین عکس یا ویدیو جذاب از نظر مخاطب
 • برای افزایش بازدید در ساعت‌های اولیه، پست خود را در قسمت استوری‌ها نیز به اشتراک بگذارید

با استفاده از نکات گفته شده می‌توانید در کنار ایمپرشنی که خریداری کرده‌اید، بازدید و ایمپرشن واقعی هم جذب کنید و اعتبار پست خود را بالاتر ببرید.

خرید ایمپرشن اینستاگرام در فالونیک چگونه انجام می‌شود؟

برای خرید impressions اینستاگرام در فالونیک می‌توانید از مراحل زیر پیروی کنید.

 1. وارد سایت فالونیک شوید.
 2. ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید.
 3. وارد صفحه اصلی سایت شوید و در قسمت راست آیکون اینستاگرام را انتخاب کنید.
 4. از بین لیست نمایش‌داده‌شده، گزینه آمار پست (insight) را انتخاب کنید.
 5. سپس دومین گزینه از بالا که ایمپرشن (impressions) است را انتخاب کنید که شما را به صفحه محصولات مرتبط هدایت می‌کند.
 6. از بین سرویس‌های پیشنهادی، تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه خرید آنی را فعال کنید.
 7. در کادر سفید، لینک پستی که می‌خواهید تعداد انتخابی ایمپرشن شما روی آن اعمال شود، قرار دهید.
 8. با انتخاب گزینه ادامه و ثبت سفارش، وارد درگاه پرداخت می‌شوید و با پرداخت هزینه، سفارش شما ثبت خواهد شد.

نکته مهم: در صفحه سرویس‌ محصولات ایمپرشن، تمام اطلاعات مورد نیاز مثل مدت زمانی که طول می‌کشد تا خرید شما اعمال شود، قرار گرفته است. پس در هنگام خرید به نکاتی که در زیر هر سرویس نوشته شده است، دقت کنید.

خرید ایمپرشن

چرا به فالونیک برای خرید ایمپرشن اینستا اعتماد کنیم؟

فالونیک بستری فراهم کرده‌است تا بتوانید به خرید ایمپرشن ارزان و واقعی بپردازید. شما با خیال راحت می‌توانید از فالونیک به خرید ایمپرشن پست بپردازید؛ زیرا قدیمی‌ترین و معتبر‌ترین فروشگاه در زمینه فعالیت‌های مربوط به سوشال مدیا در انواع مختلف آن مثل؛ اینستاگرام، توییتر، آپارات و غیره است. همچنین تمام سرویس‌های مرتبط با اینستاگرام و اپلیکیشن‌های دیگر را پوشش می‌دهد.

در اکثر سرویس‌های فروشگاه‌ فالونیک، از جمله اینستاگرام impression خرید، گارانتی مانی‌بک یا برگشت پول به چشم می‌خورد که این عامل نشان‌دهنده تأثیرگذاری سرویس‌ها برای این فروشگاه است  و تمام نکات که لازم است در خرید ایمپرشن به آن توجه کنید، در اطلاعات نمایش داده در هر سرویس قابل‌مشاهده است.این عوامل باعث می‌شود تا خرید آسان و مورداعتمادی داشته باشید.

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک