article
calendar icon
9 مرداد 1402

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام

در هر سایت و صفحه اینستاگرامی که سری بزنید، اثری از پیشنهاد تبلیغات در اینستاگرام برای افزایش درآمد می‌بینید، ولی چقدر این پیشنهاد، توصیه‌ای پدرانه و مفیده؟ اول از همه بگم که بله تبلیغات واقعا روش موثری برای افزایش تعداد فالوور و درآمد حاصل از اینستاگرام است، اما تبلیغاتی مفیده که شرایط و ضوابطی را رعایت کند.

یکی از آن شرایط‌ها زمان استفاده از آن است. اگر دوست داری با بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام آشنا بشی، تا پایان این متن همراه ما باشید. بدانید و اگاه باشید که بعد از خواندن این متن با چشم‌های بسته هم بهترین زمان تبلیغات را متوجه خواهید شد.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

چه زمانی هایی برای تبلیغات در اینستاگرام مناسب هستند؟

انقدر راحت از این متن نگذرید. شاید باورتون نشه، ولی این متن حاصل ساعت‌ها تلاش بعد از بررسی میلیون‌ها پست اینستاگرام است. در واقع ما کلی پست و حساب اینستاگرامی را بررسی کردیم که نهایتا بهترین زمان برای تبلیغات را محاسبه و اکنون در اختیار شما قرار می‌دهیم. جالبه بدانید که در این متن ما به همه سوال‌های زیر پاسخ  دادیم:

  • چه زمانی اینستاگرام شلوغ پلوغه؟
  • بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است؟
  • بهترین زمان برای استوری تبلیغاتی کی است؟
  • بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام چه زمانی است؟
  • و …

مهم نیست که پیج کاری شما در چه زمینه‌ای فعالیت دارد. در هر صورت شما برای نشان دادن خودتان به سایر فالوورهای اینستاگرام به تبلیغات احتیاج دارید. البته یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در تبلیغات موفق تاثیر دارد، سفارش آن به بهترین و مناسب‌ترین پیج است.

اما تبلیغات تنها راه‌کار برای افزایش تعداد فالوور و درآمد از اینستاگرام نیست! خرید فالوور واقعی ترفند مطئنیه که به بودجه بالایی هم نیاز ندارد. یعنی شما می‌توانید با هزینه‌ای خیلی کمتر از تبلیغات در اینستاگرام فالوور واقعی بخرید و شانس قرار گرفتن خودتان در اکسپلور را افزایش بدهید. خرید فالوور و این همه مزیت! داریم مگه؟

آیا از بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام اطلاعی دارید؟

چه زمانی باید پیج‌ اینستاگرامی خودتان را تبلیغ کنید؟

قبل از این که بهترین زمان تبلیغات در اینستاگرام را توضیح بدهیم، بیاید در مورد این که چه زمانی باید به فکر تبلیغات افتاد صحبت کنیم. جونم براتون بگه که هر کاری اصول خودش را دارد. تبلیغات هم از این قاعده مستثنی نیست.

روزهای اولی که تعداد فالوورها و پست‌هاتون خیلی کمه به هیچ وجه سراغ تبلیغات نرید. اول از هر چیزی سعی کنید به طور مرتب پست بگذارید و فعالیت داشته باشید. بعد از مدتی که تعداد پست‌هاتون به 10 یا بیش‌تر از آن رسید، به فکر تبلیغات باشید.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

درسته که تبلیغات برای افزایش تعداد فالوور انجام می‌شه، ولی اگر تعداد فالوورهاتون کم باشه احتمال فالو شما توسط فالوورها جدید کم است. رو همین حساب به شما توصیه می‌کنیم که در ابتدا اقدام به خرید فالوور با کیفیت کنید و در وهله بعد تبلیغات پیج خودتان را به بهترین بلاگرها و صفحه‌های اینستاگرامی بسپارید.

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام برای اینفلوئنسرها و افراد مشهور

اینفلونسرها و افراد معروف تعداد بازدید و فالوورهای بالایی دارند، از این رو بهترین گزینه برای سفارش تبلیغات به شمار می‌آیند. تحقیقات سری ما ثابت کرده که در زمان‌های زیر استوری و پست‌های این پیج‌ها بیشترین بازدید را دارند

  • چهارشنبه ها ساعت 7
  • جمعه‌ها ساعت 5 عصر بهترین زمان برای انتشار پست‌های سرگرم کننده

پس اگر تبلیغات دارید، از اینفلوئنسر مد نظرتان بخواهید که محتوای شما را در این ساعات و روزها تبلیغ کند. البته تبلیغ‌ها به دو شکل استوری و پست امکان پذیر است. به طور معمول تبلیغ در استوری هزینه کمتری نسبت به تبلیغ در پست دارد، ولی تبلیغ در پست بازخورد و بازدید بالاتری خواهد داشت.

بهترین زمان برای تبلیغات در ایسنتاگرام بر اساس زمینه کاری شما معین می‌شود.

زمان مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام از طریق انتشار پست­های آموزشی

یکی از راه‌های موثر تبلیغات انتشار پست‌های آموزشیه. در واقع تبلیغات همیشه به معنای سفارش آن به سایر پیج‌های اینستاگرامی نیست. شما برای فروش یک کالا در وهله اول بهتر است که آموزشی را به فالوورهای خود تقدیم کنید و در انتها به آن‌ها پیشنهاد بدهید که برای استفاده و بهره‌وری از این آموزش از محصولات شما استفاده کنند.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی ⭐

شاید جالب باشه که بدانید نایک که یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده لوازم ورزشی است، اپلیکیشنی در این راستا تولید کرده. بهترین مربی‌ها در سطح دنیا به صورت کاملا رایگان در زمینه‌های مختلفی ورزشی ویدئوهایی را تولید کرده‌اند. در کنار این ویدئوها نایک لوازم ورزشی خودش را معرفی و به فروش می‌رساند.

به هر حال این دست از پست‌ها در روزهای زیر بهتر است که نشر دهید:

  • شنبه‌ها ساعت 12 شب
  • جمعه‌ها ساعت 13 بهترین زمان برای انتشار پست‌های سرگرم کننده است.

تعداد هشتگ برای چنین پست‌هایی بین 0 تا 3 یا 6 تا 10 باشد. طول محتوای متنی شما حداقل حاوی 300 کلمه بوده و کاور فیلم‌هایتان را با عناوین جذاب مزین کنید. این پست‌ها به عنوان یک قلاب یا تله برای فالوور ایرانی است. بسیاری از فالوورهای ایرانی توسط همین پست‌ها با پیج شما آشنا می‌شوند.

همچنین به شما توصیه می‌کنیم که با خرید فالوور واقعی اعتماد تازه واردهای پیج خود را جلب کنید. بله تعداد فالوور یکی از فاکتورهایی است که در جلب اعتماد فالوورها تاثیر می‌گذارد.

چه زمانی اینستاگرام شلوغ پلوغه؟

این که اینستاگرام چه زمانی‌هایی شلوغ پلوغه، بستگی به زمینه کاری شما داره. یعنی زمانی که اینستاگرام برای یک پیج فروش دستگاه‌های CNC شلوغه برای یک پیج فروش لوازم ارایش الزاما شلوغ نیست! برای این که به زمان شلوغی اینستاگرام پی ببرید، اول از همه باید پرسونای مخاطب خودتان را تشخیص بدهید.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

یعنی متوجه بشید که بیشتر مخاطب‌های شما چه کسانی هستند، شغلشون چیه؟، چند سالشونه و … . این طوری به هم نگاه کنید، باور کنید که پرسونا شناسی کار سختی نیست. بگذارید با یک مثال ساده منظور خودم را توضیح بدهم.

فرض رو بر این می‌گیریم که شما پیج فروش پرده دارید. خب حالا چه کسایی مخاطب و فالوور شما هستند؟ آقایان یا خانم‌ها؟ بیشتر فالوورهای شما خانم مجرد هستند یا متاهل؟ یک خانم متاهل یا در شرف ازدواج چه ساعتی از روز به اینستاگرام مراجعه می‌کند؟

به همین راحتی با جواب به این سوال‌ها پرسونای فالوورهای خود را تشخیص دهید و مطابق با آن بهترین زمان برای نشر پست و تبلیغات خود را مشخص کنید. با این حال در ادامه به طور خلاصه بهترین زمان برای تبلیغات برخی از پیج‌ها را توضیح داده‌ایم.

تبلیغات در اینستاگرام بهترین راه برای معرفی خود به دنیای بزرگ اینستاگرام است.

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام برای محصولات مرتبط با کالاهای خانگی

در صورتی که در حوزه کالاهای خانگی فعالیت دارید، بهتره تبلیغات خود را به پیج‌های روزمرگی بسپارید. غالب فالوورهای این پیج بانوان هستند. با توجه به اینکه بیشتر خانم‌ها در طول روز به کار، تحصیل یا کار خانه مشغول هستند، بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام در چنین پیج‌هایی چهارشنبه‌ها ساعت 9 شبه.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

سعی کنید در پیج کاری خودتان محتواهای مرتبط و در عین حال سرگرم کننده‌ به اشتراک بگذارید. این نکته را به خاطر داشته باشید که اینستاگرام در وهله اول ابزاری برای سرگرمی فالوور ایرانی محسوب می‌شه. پس همیشه در تولید محتواهای بازاریابی خود این فاکتور را در نظر داشته باشید.

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام محصولات آرایشی

محصولات آرایشی بر خلاف کالاهای خانگی، بازه سنی بیشتری از بانوان را شامل می‌شود. با این حال با توجه به اینکه دختران جوان به آرایش کردن و خرید لوازم آرایش بیشتر علاقه دارند، به شما توصیه می‌کنیم که دختران جوان را هدف تبلیغات خود قرار دهید و با توجه به سلیقه آن‌ها پست‌های تبلیغاتی جذاب تولید کنید.

حواستون باشه که آموزش یک ترفند فوق‌العاده برای افزایش فروشه. پس از پست‌های آموزش آرایش یا نحوه مراقبت از پوست و مو غافل نشوید. بهترین زمان برای تبلیغات محصولات آرایشی شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 9 است. همین طور ساعت 13 تا 14 که زمان استراحت کارمندا و دانشجوها هست را می‌توانید برای تبلیغ در نظر بگیرید.

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام پوشاک

پوشاک دنیای بزرگ و وسیعی دارد که شامل پوشاک بانوان، آقایان و نوزادان می‌شود. حالا هر کدام از این‌ها خودش شامل دسته‌هایی مثل لباس خانگی، مجلسی، اداری و … می‌شود. به هر حال اگر به طور متمرکز تنها در زمینه پوشاک بانوان فعالیت دارید به شما توصیه می کنیم که آخر شب در حدود ساعت 8 تا 9 را برای تبلیغات و پست گذاری در نظر بگیرید. البته این ساعت برای پوشاک کودکان هم مناسبه. چون این مامانا هستن که همیشه دغدغه خرید لباس برای کودکانشون را دارند.

ولی اگر در زمینه پوشاک اقایان فعال هستید، بهترین زمان برای تبلیغات و پست ساعت 11 تا 12 است. به هیچ وجه این زمان طلایی را برای معرفی پیج خودتان به آقایان ایرانی از دست ندهید.

با رعایت فاکتورهایی تبلیغات موثری را در اینستاگرام تجربه کنید.

نکته طلایی

در نهایت اگر هنوز برای سپردن تبلیغات به بلاگرها و اینفلوئنسرها مردد هستید، به شما پیشنهاد می‌کنم که با پرداخت هزینه کمتری خرید فالوور فعال را برای افزایش بازدید خود امتحان کنید. فالوور فعال فالوورهای واقعی هستند که مثل سایر فالوورها در اینستاگرام فعالیت می‌کنند.

کلام آخر

تبلیغات در اینستاگرام یک روش عالی برای معرفی خودتان به فالوورهای اینستاگرام است. راه‌کاری که به افزایش بازدید و فالوور به شما کمک می‌کند، ولی این راه‌کار عالی تنها زمانی کارساز می‌شود که فاکتورهای را در نظر داشته باشید.

یکی از این فاکتورها زمان مناسب برای تبلیغات است که در متن بالا به طور کامل به ان پرداخته شد. امیدواریم مطالب فوق مورد استفاده شما قرار گیرد.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک