article
calendar icon
11 آبان 1402

محاسبه درآمد یوتیوب از هر 1000 ویو

درآمد یوتیوب از هر 1000 بازدید، به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از سوالات متداول سازندگان یوتیوب این است که یوتیوب بدون حمایت مالی یا تبلیغات، برای هر ویو در یوتیوب چند دلار می‌پردازد و درآمد هر 1000 ویو در یوتیوب چقدر خواهد بود. محبوبیت این پلتفرم باعث شده بسیاری از سازندگان، با ایجاد کانال‌هایی برای اشتراک‌گذاری محتواهای خود، به‌طور بالقوه درآمد کسب کنند. با‌این‌حال، سیستم پرداخت می‎تواند پیچیده باشد و بسیاری از سازندگان اغلب در مورد میزان درآمد یوتیوب مطمئن نیستند. برای این‌که بدانید هر بازدید در یوتیوب چند دلار است، در ادامه به قیمت هر ویو در یوتیوب و نحوه محاسبه درآمد یوتیوب می‌پردازیم.

هر هزار ویو در یوتیوب چند دلار است؟

درآمد یوتیوب به ازای هر ویو بین 0.1 تا 0.3 دلار است؛ به این ترتیب درآمد هر 1000 ویو در یوتیوب بین 1 تا 3 دلار خواهد بود. کسب درآمد از یوتیوب تعرفه ثابتی ندارد و بر اساس فاکتورهای مختلف، متفاوت هستند. سازندگان برای پیوستن به این برنامه و کسب ویو یوتیوب درآمد باید قوانین یوتیوب برای کسب درآمد را رعایت کرده باشند، داشتن بیش‌از 1000 مشترک و 4000 ساعت تماشا در 12 ماه گذشته، از قوانین لازم برای کسب درآمد از یوتیوب است.

یوتیوب به ازای چند ویو پول می‌دهد؟

یوتیوب بر اساس تعداد بازدیدهایی که ویدیوهایشان دریافت و نوع تبلیغات در محتوایشان، به سازندگان پول پرداخت می‌کند. میانگین درآمد هر هزار ویو در یوتیوب حدود 1 تا 3 دلار است. یوتیوب به سازندگان بدون حمایت مالی یا تبلیغات پولی پرداخت نمی‌کند. تنها راهی که سازندگان می‌توانند در این پلتفرم کسب درآمد کنند، تبلیغات یا حمایت مالی خواهد بود. عوامل متعددی می‌تواند بر میزان درآمد از یوتیوب تأثیر بگذارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

1. قالب آگهی

برای محاسبه درآمد از یوتیوب باید بدانید که فرمت‌های تبلیغاتی مختلف هزینه متفاوتی دارند. به عنوان مثال، تبلیغات قابل ردشدن بیشتر از تبلیغات غیر قابل رد‌شدن هزینه دارند. بنابراین قالب محتوا، بر درآمد یوتیوب از هر 1000 بازدید موثر است.

2. طول ویدئو

ویدیوهای طولانی‌تر در مقایسه با ویدیوهای کوتاه‌تر درآمد بیشتری کسب می‌کنند؛ زیرا فضای تبلیغاتی بیشتری دارند. استفاده از ویدیوهای طولانی به افزایش درآمد هر کا ویو در یوتیوب کمک می‌کند.

3. جمعیت شناسی مخاطب

جمعیت‌شناسی مخاطبان یک سازنده، می‌تواند بر قیمت هر ویو در یوتیوب تأثیر بگذارد. ممکن است تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به اطلاعات جمعیتی خاص، هزینه بیشتری بپردازند و در افزایش درآمد ویو یوتیوب موثر واقع شوند.

4. محتوای کانال

درآمد هر کا ویو در یوتیوب در برخی از کانال‌ها بیشتر از سایرین است. به‌عنوان مثال، ویدیوهای مرتبط با امور مالی و فناوری نسبت به ویدیوهای مربوط به بازی یا سرگرمی درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

5. نرخ تعامل

مخاطبان درگیر در مقایسه با کسانی که کمتر در یوتیوب وقت می‌گذرانند، تمایل بیشتری به کسب درآمد دارند. نرخ تعامل بالاتر می‌تواند منجر به عملکرد بهتر تبلیغات و بودجه بیشتر تبلیغ‌کننده شود و به افزایش درآمد یوتیوب از هر 1000 بازدید بی‌انجامد.

ویوی یوتیوب درآمد

 

نکاتی برای افزایش درآمد ویو یوتیوب

برای این‌که بتوانید با ساخت اکانت یوتیوب برای کسب درآمد، در افزایش ویو یوتیوب درآمد موثر شوید، می‌توانید از یک سایت معتبر به خرید سابسکرایب یوتیوب اقدام نماید. همچنین به نکاتی در این مورد توجه کنید.

1. ویدیوها را برای سئو بهینه کنید

برای افزایش هر یک میلیون ویو در یوتیوب و جذب بازدیدهای بیشتر، بهینه‌سازی ویدیوها برای سئو ضروری است. برچسب‌های ویروسی، نقش بسیار خوبی در افزایش بازدید ویدیو برای مخاطبان گسترده‌تر ایفا می‌کنند. به این ترتیب بهینه‌کردن ویدیوها به افزایش درآمد ویو در یوتیوب می‌انجامد.

2. ویدیوها را در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنید

تبلیغ ویدیوهای خود در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و به طور بالقوه بازدیدهای بیشتری را برای محتوای خود جذب کنید. بنابراین به این صورت، درآمد از ویو یوتیوب نیز، افزایش می‌یابد.

3. با دیگر سازندگان همکاری کنید

همکاری با سایر سازندگان می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید و به‌طور بالقوه بازدیدها و مشترکین بیشتری را به سمت کانال خود بکشانید. این همکاری بر میزان درآمد یوتیوب، تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

4. محتوای جذاب ایجاد کنید

ایجاد محتوای جذاب برای علاقه‌مند نگه‎داشتن مخاطبان و درگیر نگه‌داشتن آن‎ها یک نکته کلیدی در افزایش درآمد یوتیوب از هر 1000 بازدید محسوب می‌شود. هرچه مخاطبان شما بیشتر درگیر شوند، عملکرد تبلیغات و درآمد بالقوه شما بهتر خواهد بود. با رعایت این نکته می‌توانید بر درآمد ویو یوتیوب تاثیر مستقیم بگذارید.

5. محتوای باکیفیت آپلود کنید

آپلود مداوم محتوای باکیفیت می‌تواند به شما کمک کند مخاطبی وفادار داشته باشید و به‎طور بالقوه بازدیدها و مشترکین بیشتری را برای کانال خود جذب کنید. شما با ارائه محتوای باکیفیت می‌توانید برای ایجاد درآمد از ویو یوتیوب، اقدام نمایید.

نحوه محاسبه درآمد یوتیوب

اگر برای شما این سوال پیش می‌آید که یوتیوب به ازای چند ویو پول می‌دهد، می‌توانید از ابزار محاسبه کمک بگیرید. ابزار محاسبه درآمد ویو در یوتیوب، یک ابزار مناسب برای افرادی است که به تجارت و کسب درآمد از این پلتفرم علاقه دارند. شما می‌توانید برای محاسبه درآمد از یوتیوب، RPM و تعداد بازدید ویدیوها خود را در ماشین‌حساب قرار دهید، نتیجه به‌دست آمده، تخمین درآمدی است که می‌توانید کسب کنید. این ماشین حساب نشان می‌دهد هر بازدید در یوتیوب چند دلار است.

1. CPM در مقابل CPC

CPM یا (Cost Per Mille) مقدار پولی است که یک تبلیغ‌کننده به ازای هر یک میلیون ویو در یوتیوب از تبلیغ خود به شما می‌پردازد.

2. درآمد تخمینی به ازای هر مشترک

ویدیوهای یوتیوب امروزه برای تشویق شما به لایک‌کردن، عضویت در کانال و افزایش درآمد یوتیوب از هر 1000 بازدید ویرایش می‌شوند. هرچه تعداد مشترکین بیشتری داشته باشید، می‌توانید به افزایش میزان درآمد از یوتیوب دست پیدا کنید.

3. واریانس تخمینی بر اساس تعامل ویدیویی

حتی اگر مشترکین کافی برای کسب درآمد قابل توجهی از ویدیوهای خود ندارید، کافی است محتوای ویدیوی شما بازدید زیادی داشته باشد، به این صورت می‌توانید از درآمد یوتیوب به ازای هر ویو بهره ببرید.

درآمد یوتیوب به ازای هر ویو

 

آیا می‌دانید پول یوتیوب به ازای هر ویو چقدر است؟

شاید برای شما سوال باشد که قیمت هر هزار ویو در یوتیوب چند دلار است؟ همان‌طور که فالونیک در این مطلب به آن اشاره کرده است درآمد هر هزار ویو در یوتیوب برابر با 1 تا 3 دلار خواهد بود؛ بنابراین پول یوتیوب به ازای هر ویو 0.1 تا 0.1 دلار محاسبه می‌شود. فالونیک همچنین توضیح می‌دهد که هر ویو در یوتیوب چند دلار محاسبه می‌شود و عوامل موثر بر آن را نیز تشریح کرده است.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک