[logoshowcase cat_id=”102″ arrows=”false” dots=”false”]

لطفا مطالعه نمایید !


 • فالوورهای ترکیه‌ای صددرصد ارگانیک و فعال
 • منطبق با آخرین الگوریتم‌های هوشمند سایت و نرم افزار اینستاگرام 2021
 • دارای اسامی، تصاویر و بیوگرافی به زبان ترکی استانبولی
 • اغلب اکانت‌ها دارای پروفایلی کامل، حقیقی و فعال هستند.
 • وجود تناسب در جنسیت فالوورها (60% فالوور زن و 40% فالوور مرد)
 • مناسب برای افرادی که کسب و کاری در ترکیه دارند.
 • مناسب برای کسانی که محصولات ترکیه را در ایران به فروش می‌رسانند.
 • مناسب برای صفحاتی که بازار هدف و مشتریان‌شان ترکیه است.
 • بهترین نوع فالوورها در مارکت جهانی دنیای مجازی
 • تضمین بهترین کیفیت و قیمت
 • وجود احتمال فالو شدن توسط افراد مشهور و دارای فالوور بالای k50

برای سفارش فالوور واقعی ترکی اینستاگرام ، در فرمی که برایتان در پایین صفحه قرار دادیم گزینه “فالوور واقعی (از کشور ترکیه)” را  از “دسته بندی سرویس ها” انتخاب نمایید !

سرویس افزایش فالوور واقعی ترکیه ای اینستاگرام !


تعداد : 5000 عدد

قیمت : 900 هزار تومان – شامل تخفیف ویژه !

 • زمان تکمیل : 3 الی 5 روز .
 • گارانتی ریزش : خیر !
 • بهترین نوع فالوورها در مارکت جهانی دنیای مجازی
 • فالوور های ارگانیک ، حقیقی و فعال اینستاگرام از کشور ترکیه !
سفارش

تعداد : 3000 عدد

قیمت : 600 هزار تومان

 • زمان تکمیل : 3 الی 5 روز .
 • گارانتی ریزش : خیر !
 • بهترین نوع فالوورها در مارکت جهانی دنیای مجازی
 • فالوور های ارگانیک ، حقیقی و فعال اینستاگرام از کشور ترکیه !
سفارش

تعداد : 1000 عدد

قیمت : 200 هزار تومان

 • زمان تکمیل : 3 الی 5 روز .
 • گارانتی ریزش : خیر !
 • بهترین نوع فالوورها در مارکت جهانی دنیای مجازی
 • فالوور های ارگانیک ، حقیقی و فعال اینستاگرام از کشور ترکیه !
سفارش

آمار و ارقام مربوط به سرویس افزایش فالوور واقعی ترکیه ای اینستاگرام !


تعداد تیکت مربوط به سرویس افزایش فالوور واقعی ترکیه ای اینستاگرام

60+

تعداد فالوور واقعی ترکیه ای اینستاگرام ، خریداری شده از فالونیک 

8900000+

تعداد مشتریان سرویس افزایش فالوور واقعی ترکیه ای اینستاگرام 

700+

سرویس های مکمل (به منظور نتیجه گیری بیشتر) !


✍? سفارش خود را ثبت نمایید !


در رابطه با "سرویس فالوور واقعی ترکیه ای " اینستاگرام بگوییم :


خرید فالوور ارگانیک و هدفمند

امروزه بسیاری از افراد فعال در شبکه‌های اجتماعی برای تسریع در رشد صفحه و موفقیت هر چه سریع‌تر اقدام به خرید فالوور می‌کنند و برای این کار می‌توانند از سرویس‌های متعدد موجود از جمله خرید فالوور واقعی ترکیه ای بهره مند شوند. اما در میان تمامی این سرویس‌ها و بین تمامی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام، سرویس خرید فالوور ارگانیک فالونیک یکی از بهترین گزینه‌های موجود به شمار می‌رود. این سرویس به شما امکان می‌دهد که فالوورهای کاملاً ارگانیکی را برای صفحه خود سفارش دهید که اغلب آن‌ها صفحاتی دارای عکس پروفایل، بیوگرافی، پست و حتی فعالیت جاری هستند. این فالوورها منطبق با آخرین آپدیت‌های اینستاگرام در سال 2021 جذب می‌شوند و با افزودن آن‌ها به صفحه، تفاوت چندانی در اینگیجمنت صفحه ایجاد نخواهد شد. در نظر داشته باشید که فالوور ارگانیک یعنی صفحه‌ای حقیقی که به انتخاب خود (و با معرفی ما) اقدام به فالوی صفحه شما نموده و مانند سایر فالوورهای شما پست‌های شما را می‌بیند. همچنین در صورت پسندیدن پست شما ممکن است که اقدام به لایک آن نیز بکند که این موضوع بستگی به کیفیت محتوای شما دارد؛ اما حداقل همین نمایش پست نیز باعث افزایش impression و Reach پست شما خواهد شد.

همچنین سرویس فالوور ارگانیک به شما کمک می‌کند تا با اتکا بر همین فالوورهای فعال سفارش شده، اقدام به جذب فالوورهای بیشتر کرده و فالوورهای بازار هدف خود را به سوی خود بکشانید. به خاطر داشته باشید که فالوور فالوور می‌آورد و این یعنی هر چه مخاطبان بیشتری داشته باشید، سرعت رشد صفحه شما نیز افزایش خواهد یافت. سفارش فالوورهای ارگانیک امکانات متعددی دارد که به شما در اقدام هوشمندانه کمک خواهد کرد. این موضوع را هم اکنون بررسی خواهیم کرد.

مسئله هدفمندی در سفارش فالوور یا خرید فالوور واقعی ترکیه ای از آنجایی مهم می‌شود که می‌بینیم بسیاری از صفحاتی که اقدام به خرید فالوور می‌کنند، متاسفانه بدون توجه به بازار هدف خود این کار را می‌کنند و در نهایت از نتیجه ناراضی هستند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که هدف از خرید فالوور تنها این نیست که افراد تعداد فالوور در صفحه اصلی شما را ببینند. شاید زمانی این موضوع به تنهایی کافی بود اما امروزه دیگر کفایت نمی‌کند. امروزه تمامی پروفایل‌هایی که در فهرست فالوورهای شما قرار می‌گیرند، دارای اهمیت هستند. اگر به قسمت اینسایت صفحه خود رجوع کرده باشید (مخصوص صفحات بیزنس) می‌بینید که اینستاگرام افراد را با توجه به جنسیت، سال تولد، لوکشین (موقعیت مکانی) و… آنالیز می‌کند و در کنار گزارشاتی که به شما ارائه می‌کند، از همین قسم دسته بندی‌ها برای افزایش نرخ تبادل شما نیز بهره خواهد گرفت.

به عنوان مثال وقتی اغلب فالوورهای شما ایرانی هستند، پست‌های شما بیشتر در اکسپلور ایرانی‌ها به نمایش در خواهد آمد و یا برای لیست فالوینگ‌های افرادی که شما را لایک کرده‌اند ارسال خواهد شد. البته این موضوع نسبت به هشتگ نویسی در کپشن، از اولویت کمتری برخوردار است؛ اما همچنان حائز اهمیت است. نوع تبادل شما با مخاطبان نیز در این موضوع تاثیرگذار است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که فالوورهای شما باید از بازار هدف شما باشند تا شما را به اهداف‌تان نزدیک‌تر کنند. به همین خاطر است که بهتر است به صورت هوشمندانه‌ای اقدام به خرید فالوور ارگانیک کنید و به عنوان مثال اگر بازار هدف شما ترکیه است، حتماً به فکر خرید فالوور واقعی ترکیه ای باشید.

خرید فالوور واقعی ترکیه ایخرید فالوور واقعی ترکیه ای

ترکیه یکی از مهم‌ترین کشورهای همسایه ایران است که هم دروازه آسیا به اروپا محسوب می‌شود و هم بیشترین مراودات سیاسی و اقتصادی را با ایران دارد. همین مسائل باعث شده تا بسیاری از افراد در کسب و کارهای مختلف اعم از فروش املاک در ترکیه، مهاجرت، آنلاین شاپ، خدمات مشاوره‌ای، صادرات و واردات و… به صورت برون مرزی در ایران و ترکیه مشغول فعالیت شوند. امروزه می‌بینیم که صفحاتی با هدف کار کردن در هر دوی این کشورها در حال افزایش هستند و برای چنین صفحاتی بسیار مهم است که مخاطبینی از هر دو کشور داشته باشند. این موضوع با توجه به دلایلی که درباره هدفمند بودن خرید فالوور ارگانیک مطرح کردیم، از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل ما نیز برای تمامی این کسب و کارها و صفحات اینستاگرامی، سرویس خرید فالوور ترکیه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم.

وجود مخاطبینی از بازار هدف، به معنای دسترسی سریع‌تر به تمام بازار هدف خواهد بود. شما با خرید فالوور واقعی ترکیه ای می‌توانید سریع‌تر و بهتر به جامعه اینستاگرامی ترکیه نزدیک شوید و پست‌های شما برای آنان نیز ارسال خواهد شد. همچنین تبادل با فالوورهای خارجی به نوعی نشان از اعتبار صفحه، کسب و کار یا برند شما خواهد بود. لایک و کامنت افراد از کشورهای مختلف نشان دهنده گستره فعالیت‌های برون مرزی شما است که به همین روش شما می‌توانید علاوه بر افزایش گستره جغرافیایی کسب و کار خود، به بالاتر رفتن اعتبار صفحه تان نیز کمک کنید.

 

ویژگی‌ها و مزایای خرید فالوور واقعی ترکیه ای

از ویژگی‌های این سرویس این است که به شما مخاطبینی واقعی و فعال از کشور ترکیه خواهد داد. مخاطبینی که دارای عکس پروفایل، پست، فالوور و فالووینگ منطقی، بیوگرافی و سایر موارد طبیعی دیگر هستند و مانند دیگر مخاطبان شما با شما تبادل خواهند داشت. این سرویس به طور کلی ویژگی‌های زیر را با در خود دارد:

 • نوع فالوور و کیفیت:

نوع فالوور در این سرویس واقعی و فعال است و موقعیت مکانی تمامی آن‌ها نیز ترکیه خواهد بود.

 • محدودیت‌های این سرویس:

کاربر حداقل تا 30 روز پس از سفارش مجدد می‌تواند سفارش خود را ثبت نماید.

 • سرعت ارسال فالوور‌ها (تکمیل سفارش) :

پس از ثبت سفارش در مدت 3 الی 5 روز صفحه و محتوای شما به قدری برای کاربران ترکیه‌ای ارسال می‌شود تا تعداد فالوورهای جذب شده شما به حد نصاب سفارش برسد و سفارش تکمیل شود.

 • زمان شروع سفارش:

طبیعتاً آنالیز سفارش و محتوای صفحه شما مدتی زمان خواهد برد. اما این تضمین وجود دارد که 24 الی 72 ساعت پس از ثبت سفارش، فرایند جذب فالوور آغاز خواهد شد و طی مدت 3 الی 5 روز نیز به پایان خواهد رسید.

 • میزان ریزش:

از آن‌جایی که فالوور‌ها ربات نیستند امکان ریزش ناگهانی یا زیاد وجود ندارد؛ اما به دلیل واقعی بودن فالوورهای ارسالی همواره این احتمال وجود دارد که تعدادی از آن‌ها پس از مدتی شما را آنفالو کنند. این موضوع امری طبیعی است و میزان آن تا حد زیادی بستگی به کیفیت محتوای صفحه شما خواهد داشت. در هر صورت نمی‌توان همواره همه مخاطبان را راضی نگه داشت و تمام افراد فعال در مارکت اینستاگرام به خوبی می‌دانند که ریزش در اینستاگرام امری طبیعی و غیر قابل اجتناب است.

 • گارانتی در رابطه با باز ثبت:

ندارد.

اما پس از بررسی ویژگی‌های خرید فالوور واقعی ترکیه ای، بیایید کمی نیز درباره مزایای این سرویس صحبت نماییم. در تمام طول این مطلب، به صورت پراکنده درباره مزایای این کار صحبت شد؛ اما در این جا به عنوان یک جمع بندی، تمامی این مزایا را با هم مرور خواهیم نمود:

 • افزایش اعتبار صفحه با افزایش فالوور:

همه ما به خوبی می‌دانیم که هر چه تعداد مخاطبین یک صفحه بیشتر باشد، اعتبار آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین زمانی که افراد برای دیدن صفحه شما بر روی آیدی شما می‌زنند، اولین چیزی که به چشم آن‌ها می‌آید، تعداد فالوورهای شما خواهد بود. بنابراین خرید فالوور همیشه باعث افزایش اعتبار صفحه و افزایش فالوورهای واقعی است.

 • افزایش اعتبار برند و کسب و کار:

با خرید فالوور واقعی ترکیه ای و تبادل با آن‌ها، اعتبار کسب و کار شما به عنوان یک صفحه دارای مخاطبان برون مرزی افزایش خواهد یافت.

 • دسترسی ساده‌تر به بازار هدف:

با خرید فالوورهایی از کشور ترکیه، به اینستاگرام این اجازه را خواهید داد که شما را به کاربران ترکیه‌ای بیشتری معرفی کند و هر چه در این امر جلوتر می‌روید، به بازار هدف خود نزدیک و نزدیک‌تر خواهید شد. به این ترتیب، شما می‌توانید به مرور زمان فالوورهای بیشتری از کشور ترکیه جذب نمایید.

 • تسریع در رشد صفحه:

خرید فالوور باعث تسریع در رشد صفحه شما خواهد شد. چرا که افزایش مخاطب باعث افزایش اعتبار صفحه می‌شود و افراد جدید را سریع‌تر به صفحه شما جذب خواهد کرد. رسیدن به 1000 فالوور ترکیه‌ای شاید برای یک فرد عادی یک یا دو سال طول بکشد و این کاری است که ما در 3 الی 5 روز برای شما انجام خواهیم داد.

 • با کیفیت، ارزان و بصرفه:

خرید فالوور واقعی ترکیه ای از ما با بهترین کیفیت، بالاترین نرخ تبادل و بهترین قیمت، یک سفارش اقتصادی و تصمیم صحیح در جهت رشد صفحه شما خواهد بود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کرده و به مخاطبین جذب شده خود، خوش آمد بگویید.

? سوالات متداول قبل از خرید !


زمان انجام سفارش فالوور ایرانی اینستاگرام به چه صورت است ؟

3 الی 5 روز !

باید پیجم پابلیک باشه حتما ؟

بله . حتما قبل از سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان Pv به حالت عمومی یا همان public در بیاورید و تا پایان انجام سفارش آنرا تغییر ندهید . در غیر این صورت سفارش شما انجام نخواهد شد و باید از طریق تیکت به پشتیبانی فالونیک اطلاع دهید و پیگیری کنید .

آیا این سرویس هم مانند باقی سرویس ها گارانتی داره ؟

گارانتی انجام سفارش دارد . گارانتی ریزش ندارد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
مشترک شدن نویسنده
مرا باخبر کن از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments