article
calendar icon
خرداد 25, 1400

معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور برای اینستاگرام

شبکه های اجتماعی دیگه امروزه به بخشی از زندگی ما تبدیل شدن. ما در شبکه های اجتماعی با دوستان ، آشنایان و حتی خانواده خود ارتباط گسترده و زیادی داریم. این فضا دیگه باعث شده ما بسیار بیشتر از چیزی که باید به جلب علاقه و جذب مخاطبان بیشتر توجه داشتیم باشید. جذب فالوور با توجه به این قضیه دیگه برای بسیاری از ما ها تبدیل شده به یک نیاز روزانه و قطعی، بسیاری از دارندگان پیج های اینستاگرام دغدغه روزانه شون جذب فالوور یا افت فالوور هاشون هست.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

بازار کار برنامه نویسی با توجه به این نیاز مردم هم سعی در توسعه و ساخت اپلیکیشن و برنامه هایی برای افزایش فالوور دارند. حال با توجه به این موارد بسیاری از پیج ها نیز با هزینه و بدون هزینه به دنبال برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام هستند. ما در این مقاله در سایت خرید فالوور اینستا فالونیک به معرفی 5 برنامه از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم.

بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام | معرفی 5 برنامه برتر

بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام | معرفی 5 برنامه برای افزایش فالوور در اینستاگرام

در این بخش از این مقاله در فالونیک ما میخواهیم به معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور در اینستا بپردازیم و برایتان 5 برنامه که بهترین هستند را معرفی کنیم.

دقت داشته باشید که روش های افزایش فالوور اینستاگرام بسیار زیاد می باشند و تنها به استفاده از برنامه های افزایش فالوور ختم نمی شوند. ما در سایت خرید فالوور ، لایک و کامنت اینستاگرام فالونیک تمام سعی خود را بر این داشته ایم که برای شما خدماتی درخور شأن مهیا کنیم و به کاربران خود سرویس دهیم، بنابر این فراموش نکنید که درصورتی که تمایل به استفاده از برنامه های افزایش فالوور ندارید می توانید از خدمات خرید فالوور فیک ، خرید فالوور ارگانیک و سایر خدمات سایت فالونیک استفاده نمایید.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

1-برنامه فالور و لایک اینستاگرام | تاپ فالور

بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام | معرفی 5 برنامه برای افزایش فالوور در اینستاگرام

تاپ فالوئر یکی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام است که در این بخش از این مقاله به بررسی امکانات و ویژگی های این برنامه فالوور بگیر اینستاگرام می پردازیم.
تاپ فالوور همانند بسیاری از برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام دیگه از امکاناتی همچون افزایش فالور ، افزایش لایک و افزایش کامنت بهره می برد. این برنامه با قابلیت دریافت سکه رایگان از راه های مختلف می تواند به شما کمک بسیاری داشته باشد.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

یکی از ویژگی های دیگر این برنامه امکان انجام سفارشات بصورت آنی و سریع است. فراموش نکنید که با استفاده از کد هدیه می توانید دریافت سکه رایگان هم داخل تاپ فالوئر داشته باشید. به گفته توسعه دهنده این برنامه شما می توانید به صورت رایگان و برای استفاده های مختلف شخصی ، تجاری برای پیج های شخصی یا تجاری اینستاگرام خود از این برنامه افزایش فالور استفاده کنید.

دانلود برنامه از کافه بازار: برنامه فالور و لایک اینستاگرام تاپ فالور

2-برنامه افزایش فالور | پی روید

برنامه افزایش فالوور فالوئرگیر

برنامه افزایش فالور که توسعه دهنده آن پی روید است هم یکی دیگر از این بهترین برنامه ها با بیش از 10 هزار نصب در کافه بازار است که در این بخش از مقاله برایتان معرفی و توضیح میدهیم.

این برنامه هم مثل برنامه های دیگه یک سری امکانات پایه ای رو داره و به اضافه امکانات پایه یک سری امکانات خاصی هم داره. امکاناتی مثل افزایش فالوور ، افزایش لایک اینستا و افزایش کامنت از امکانات پایه این برنامه و اپلیکیشن هستن. از امکانات دیگر این برنامه می توان به امکان تبدیل سکه لایک به فالوور و بلعکس، امکان ثبت سفارش بصورت مستقیم برای خود و دیگر پیج ها و امکان انتقال سکه به دیگران و دیگر اکانت های خود اشاره کرد.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

طبق توضیحی که توسعه دهنده این برنامه یعنی پی روید داده است. این برنامه با فالوور های واقعی و ایرانی کار می کند. همچنین این توسعه دهنده گفته است که برای افزایش فالوور اینستا فقط از API اینستاگرام برای لاگین استفاده می کند و هیچ اطلاعاتی از کاربران خود را ذخیره واستفاده نمی کند.

دانلود برنامه از کافه بازار: برنامه افزایش فالور پی روید

3-برنامه فالوور بگیر اینستا | اندرومدا

برنامه فالوئر بگیر اندرومدا

تیم توسعه دهنده اندرومدا در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام یکی از بهترین برنامه ها را توسعه داده است که در این بخش از مقاله به معرفی این برنامه محبوب که بیش از 50 هزار نصب در مارکت کافه فالوور دارد می پردازیم.

این برنامه فالوئر بگیر یا افزایش فالوور اینستاگرام به جرئت می توان گفت یکی از محبوب ترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام هست که بیشتر از پنجاه هزار نصب داره. برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا یک سری امکانات اصلی و یک سری امکانات جزئی یا اختصاصی دارن که درمورد این برنامه هم همینطور هست و در ادامه به معرفی این ویژگی و امکانات این برنامه می پردازیم.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

توسعه دهنده این برنامه یعنی اندرومدا در توضیحات این برنامه افزایش فالوور خود نوشته:

اطلاعات کاربران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو كردن آنها سكه بدست مياريد و با استفاده از همون سكه‌ها شما هم می‌تونيد پروفایلتونو به معرض نمایش بگذارید و درخواست فالوور بديد.

دانلود برنامه از کافه بازار: برنامه فالوور بگیر اینستا | اندرومدا

4-برنامه فالوورگیر اینستاگرام | MicroKS

فالوئر گیر اینستاگرام

یکی دیگه از اون برنامه هایی که میتونه در افزایش فالوور اینستاگرام به شما کمک خوبی کنه برنامه فالوورگیر اینستاگرام از گروه توسعه دهنده MicroKS در کافه بازار هست. این برنامه بیش از 20 هزار نصب فعال داره و با امتیاز 4.4 از 39 هزار نظر میشه گفت جزو یکی از چند برنامه محبوب افزایش فالوور اینستاگرام هست.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از برنامه های افزایش فالوور دارن ضعیف بودن سرورشون هست. سرور ضعیف برنامه باعث میشه که سرعت گرفتن فالوور شما کند بشه و یا گاهی حتی قطع بشه و زمان و فالوور های زیادی رو از دست بدین. بنابر این یکی از پارامتر هایی که میتونیم در انتخاب بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام بهش توجه کنیم همین سرور برنامه هست.

طبق گفته گروه توسعه دهنده این برنامه این برنامه از سرور هایی قوی برای سرعت بالا این برنامه و فرایند بهره می برند. یکی دیگه از ویژگی های خاصی که این برنامه داره امکان دریافت سکه و الماس در برنامه هست. یکی بجز دریافت سکه نوعی دیگه از اعتبار مجازی به شما تعلق میگیره به نام الماس که برای دریافت الماس که ارزشمند تر هست باید دیگران رو فالو کنید و برای دریافت سکه باید لایک کنید.

دانلود برنامه از کافه بازار: برنامه فالوورگیر اینستاگرام MicroKS

5-برنامه فالوورگیر اینستاگرام | اینستافالوور

برنامه افزایش فالوور اینستا فالوور پلاس

برنامه اینستا فالوور هم یکی دیگه از اون برنامه های خوب افزایش فالوور اینستاگرام هست. برای اینکه بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رو بتونید انتخاب کنید از بین برنامه های مختلف کافیه امکانات و ویژگی های هرکدوم رو بررسی کنید مقایسه کنید و حتما بصورت عملی ازشون استفاده کنید تا مطمئن بشین واقعا خوب هستن و یا باگ و مشکلی ندارن.

این برنامه توسط گروه برنامه نویسی طراحان نگاه تازه نوشته شده و با استفاده از اون به گفته توسعه ش میتونید افزایش فالوور اینستاگرام با کاربران 100% ایرانی داشته باشید. این برنامه علاوه بر افزایش فالوور اینستا لایک بگیر اینستا هم هست.

جالب هست که بدونید این برنامه امکان سفارش مستقیم بدون لاگین کردن به اکانت شما رو هم داره و میتونید بصورت مستقیم اقدام به خرید و سفارش فالوور داشته باشید.

دانلود برنامه از کافه بازار: برنامه فالوورگیر اینستاگرام | اینستافالوور

جمع بندی

در این مقاله در سایت خدمات اینستاگرام فالونیک ما تمام سعی خودمون رو کردیم که به شما 5 برنامه از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام رو معرفی کنیم، امیدوارم این مقاله تونسته باشه به شما کمک خوبی داشته باشه و باعث شده باشه کارتون راه بیوفته.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها