article
calendar icon
جولای 31, 2023

بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ را بشناس

اینستاگرام رسانه‌ای اجتماعی با تعداد بی شماری مخاطب است که در طی سالیان اخیر در ایران طرف‌داران بسیاری پیدا کرده است. در حقیقت با این برنامه به راحتی می‌توان به معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات خود پرداخت و آن‌ها را به فروش رساند. یکی از ترفندهای معرفی محصولات یا خدمات تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام است، اما با وجود نرخ بالای تبلیغ در اینستاگرام به چه پیج‌هایی باید اعتماد کرد؟

در ادامه قصد داریم برای حمایت از کارآفرینان و مشاغل خانگی به صورت کاملاً رایگان معیارهای انتخاب پیج مناسب برای تبلیغ و همچنین بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ را معرفی کنیم. ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

معیارهای بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام

با توجه به وجود پیج‌های متعدد و هزینه‌های بالای آن در ادامه قصد داریم به معرفی معیار و فاکتورهایی که پیجی را به بهترین پیج برای تبلیغات تبدیل می‌کند بپردازیم. با کمک این معیارها تبلیغات مؤثری را در اینستاگرام خواهید داشت. با این حال از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت در فروش تسلط بر چگونگی فروش محصولات در اینستاگرام و همچنین جذب فالوور اینستاگرام است.

در ابتدای کار برای اعتماد فالوور ایرانی بهتر است که اقدام به خرید فالوور واقعی یا خرید لایک ارزان و فوری کنید. با این کار ضمن جلب اعتماد فالوورها برای خرید احتمال قرار گرفتن در صفحه اکسپلور را نیز افزایش می‌دهید.

با شناخت بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ تبلیغی پربازده و موفق داشته باشید.

تعداد فالوور

از مهم‌ترین معیارها و فاکتورهای بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ تعداد فالوورهای آن است. بسیاری گمان می‌کنند که تعداد بالای فالوور یک پیج ضامن موفقیت آن در تبلیغ و دیده شدن می‌شود. این در حالی است که با افزایش تعداد فالوور علاوه بر اینکه هزینه تبلیغ به طرز سرسام آوری بالا می‌رود همبستگی فالوورها نیز به شدت کاهش پیدا می‌کند. از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تبلیغات پیج کاری خود را به صفحاتی با تعداد فالوور کمتر از 100 k بسپارید.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

پیج‌هایی که کمتر از 100 هزار فالوور دارند علاوه بر این که هزینه کمتری برای تبلیغات قبول می‌کنند تعامل و همبستگی بیشتری با فالوورهایشان دارند. در حقیقت به علت صداقتی که در کلام آن‌ها مشخص است فالوورها به آن‌ها بیشتر اعتماد می‌کنند. همچنین پیج اینفلوئنسر، واینر یا بلاگری که تعداد بالایی فالوور دارد بیشتر مورد حمله و تخریب سایر بلاگرها و اینفلوئنسرها قرار می‌گیرد.

این تخریب و حملات در بسیاری از مواقع موجب صلب اعتماد فالوورهای اینستاگرام می‌شود. پس با سپردن تبلیغ به پیج‌های کم فالوور سرمایه گذاری کم ریسک و کم هزینه با بالاترین احتمال موفقیت را انجام دهید.

تعداد فالوور یک پیج یکی از فاکتورهای مهم بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ است.

زمینه فعالیت ضامن موفقیت تو است

یکی از مهم‌ترین نکاتی که متاسفانه در تبلیغات مورد توجه قرار نمی‌گیرد و موجب شکست در تبلیغ می‌شود، دادن سفارش به پیج‌هایی است که زمینه کاریشان کاملاً متفاوت از زمینه فعالیتی شما است. به عنوان مثال اگر قصد فروش محصولات آرایشی را دارید، بهتر است که به بیوتی بلاگرها مراجعه کنید یا در صورتی که قصد فروش لوازم خانگی را دارید بهترین گزینه برای تبلیغ بلاگرهای روزمرگی و سوییت هوم ها هستند.

از این رو برای سفارش تبلیغ در وهله اول زمینه کاری بلاگر را در نظر بگیرید و سعی کنید تا حد امکان با پیج‌های مرتبط با زمینه کاری‌تان همکاری داشته باشید.

زمینه فعالیت پیج‌ها برای سپردن تبلیغ فاکتوری مهم است.

نوع تبلیغات را بررسی کن

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ نوع بازاریابی و تبلیغات آن است. قبل از سپردن تبلیغ پیج او را به مدت حداقل دو هفته زیر نظر داشته باشید. نوع بیان، مدت زمانی و چگونگی تبلیغ در نظر بگیرید. اگر تنها به یک استوری کوتاه برای معرفی محصول بسنده می‌کند آن را از لیست خود پاک کنید.

یکی از راه کارهای مؤثر در تبلیغات این است که در ابتدا به صورت کاملاً غیر مستقیم محصول یا خدمات به فالوورها معرفی شود. به‌عنوان‌مثال برای معرفی یک لباس توسط یک بلاگر بهتر است که چند روز قبل از تبلیغ فالوور لباس را در تن بلاگر محبوب خود ببیند.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

با توجه به اینکه بلاگرها نوعی الگو برای فالوورهایشان محسوب می‌شوند آن‌ها به صورت ناخود آگاه قصد تقلید از بلاگر محبوبشان را حتی در طرز لباس پوشیدن دارند. از این رو این نوع تبلیغ با احتمال موفقیت بالاتری رو به رو می‌شود. بعد از چند روز که لباس توسط فالوورها دیده شد وقت تبلیغ آن می‌رسد.

همچنین تبلیغ باید به گونه‌ای صورت گیرد که احساس نیاز به آن محصول یا خدمات را در مشتری و فالوور ایجاد کند. در واقع مشتری بعد از دیدن تبلیغ احساس کند که یکی از دغدغه‌هایش با خرید این محصول برطرف می‌شود. به عنوان مثال تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی کامان از جمله تبلیغات منحصر به فرد و موفق در اینستاگرام بود که توسط تمامی بیوتی بلاگرها با تعداد متنوعی فالوور تبلیغ شد. این تبلیغات به گونه‌ای بود که حس نیاز را در سایر فالوورها ایجاد می‌کرد.

فالوورها بعد از آشنایی با پیج توسط اینفلوئنسرها، بلاگرها یا … در ابتدا که به پیج شما سر می‌زنند به تعداد فالوور و لایک‌های شما توجه می‌کنند. این مسئله‌ای کاملاً طبیعی است که مشتریان جدید به مغازه‌های پر مشتری بیشتر از مغازه خلوت اعتماد کنند. از این رو برای جلب اعتماد فالوور اینستاگرام بهتر است که اقدام به خرید فالوور با کیفیت کنید. فالوور فعال و فالوور واقعی که در اینستاگرام فعالیت داشته باشد و موجب معرفی و دیدن پیج کاری شما نیز شود.

به گونه‌ای باید تبلیغ کرد که حس نیاز در مشتری نسبت به آن محصول ایجاد شود.

خلاقیت در تبلیغ

از دیگر فاکتورهای بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ داشتن خلاقیت است. خلاقیت در نوع تبلیغات به موفقیت و دیده شدن بیشتر کمک می‌کند. یک نوع تبلیغ روتین و تکراری نظر فالوور را جلب نخواهد کرد و برای او جذابیتی ایجاد نمی‌کند. از این رو پیج‌هایی که با طرق مختلف محصول یا خدمات را تبلیغ می‌کنند را در اولویت قرار دهید. به‌عنوان‌مثال نوع تبلیغات در پیج zhuaan با سایر تبلیغ‌های موجود در اینستاگرام تفاوت دارد. گرافیک‌های ساده و دلنشین با متنی کوتاه و تأثیر برانگیز منجر به تبلیغی خلاقانه با جذب بالا شده است.

بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ پیجی است که تبلیغات خلاقانه داشته باشد.

میزان محبوبیت و تعامل

بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ پیجی است که در بین فالوورهای اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. شاید بپرسید که چگونه به محبوبیت یک پیج پی ببریم؟

تعداد فن پیج‌ها یا میزان تعامل و همکاری فالوورهای مختلف در انجام چالش‌ها از جمله مواردی است که میزان محبوبیت و مقبولیت یک پیج را نشان می‌دهد. برای یافتن چنین اطلاعاتی تنها به کمی بررسی و جستجو در اینستاگرام احتیاج دارید.

از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین پیج در اینستاگرام داشتن محبوبیت بالا بین فالوورهای اینستاگرام است.

فوت آخر

فوت آخر برای یافتن بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ صحبت کردن و پرسیدن نظر از کسانی است که به پیجی تبلیغاتی را سفارش داده‌اند. این راه کار بهترین و مورد اعتمادترین روش برای تبلیغاتی مؤثر و بدون ریسک محسوب می‌شود. از این رو در ابتدا با توجه به معیار و فاکتورهای گفته شده در متن بالا لیستی از پیج‌هایی که احتمال می‌دهید بهترین گزینه برای تبلیغات هستند را آماده کنید. سپس با توجه به لیست جمع‌آوری شده با پیج‌هایی که سفارش تبلیغ به آن‌ها داده‌اند صحبت کنید. با این کار ضمن بررسی نتیجه از میزان دستمزد آن‌ها نیز مطلع خواهید شد.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی ⭐

البته دادن سفارش تبلیغ یکی از راه‌های مؤثر معرفی شدن پیج کاری و جذب فالوور است که نیاز به هزینه‌ای اولیه دارد. در صورتی که بدون هیچ سرمایه اولیه‌ای کسب و کاری خانگی را در اینستاگرام راه اندازی کرده‌اید می‌توانید با خرید فالوور اینستاگرام میزان بازدید پیجتان را بالا ببرید.

فروشگاه‌های معتبری در بستر اینترنت وجود دارند که فالوور ایرانی اصل و فعال را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسانند. این فالوورها به صورت کاملاً تدریجی به پیج شما اضافه می‌شوند و حساسیت ربات اینستاگرام را بر نمی‌انگیزند. فعالیت روزانه و مستمر چنین فالوورهایی به دیده شدن صفحه شما و افزایش احتمال قرارگیری در اکسپلورر منجر خواهد شد.

معرفی بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ

در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین پیج‌های موجود برای تبلیغات بپردازیم. پیج‌هایی که معیارها و فاکتورهای گفته شده را به درستی رعایت کرده‌اند.

محصولات آرایشی و بهداشتی

برای معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از بهترین پیج‌ها پیج زیبایی گرام “zibaegram” است که به معرفی روش‌ها و محصولات مراقبت پوست می‌پردازد. نکته مهم در خصوص این پیج ماهیت و زمینه فعالیت و همچنین تخصص این بلاگر در زمینه کاری‌اش است.

با توجه به اینکه شغل حقیقی و بلاگری این بانو یکسان است میزان اعتماد به او بیشتر می‌شود و فالوورها پیشنهاد او را تنها به عنوان تبلیغ در نظر نمی‌گیرند بلکه آن را به عنوان توصیه‌ای مؤثر برای زیبایی و سلامت بیشتر پوستشان می‌پذیرند.

هم چنین نوع بازاریابی و تبلیغ این متخصص پوست به گونه‌ای است که بعد از دیدن استوری و پست‌ها حس نیاز به آن محصول را با تمام وجود دریافت می‌کنید. البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از تبلیغ با پیج‌هایی که به این پیج تبلیغ سپرده‌اند گفتگو داشته باشید.

در این پیج بارها تبلیغ لباس هم دیده شده که به نظر با استقبال کمی از طرف فالوورها همراه گشته است که مبنی بر یکسان نبودن زمینه فعالیت کاری پیج‌ها با بلاگر مد نظر است.

 

 

محصولات خانگی

برای معرفی محصولات خانگی بهتر است که به پیج‌های روزمرگی یا سوییت هوم ها روی بیاورید. پیج‌های متعددی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که بهترین و ایده آل ترین آن‌ها پیجی است که به تجمل گرایی رو نیاورد و اقشار مختلفی از جامعه و بانوان او را فالوو کرده باشند.

فالوورهای این گونه ازپیج ها با بلاگرها ارتباط بیشتری دارند و از این رو تبلیغات این گروه از بلاگرها موثرتر است. یکی از پیج‌های نسبتاً مناسب برای تبلیغ در اینستاگرام پیج hosar_family است. تعداد مناسب فالوور، صداقت در کلام و تبلیغات خلاقانه، زندگی معمولی شبیه بیشتر جامعه از جمله فاکتورهایی است که این پیج را به گزینه‌ای ایده آل برای تبلیغات تبدیل کرده است.

 

 

دوری از تجملات از جمله گزینه‌های بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ است.

محصولات مرتبط با پت ها

از جمله پیج‌های مناسب برای تبلیغ محصولات مرتبط با پت ها صفحه piishiiya را می‌توان معرفی کرد. این صفحه که متعلق به آفای جواد خواجوی است به شیرین کاری‌های چند گربه می‌پردازد. نکته قابل توجه در خصوص این صفحه محبوبیت بالای صاحب پیج است. زندگی به دور از حاشیه، صداقت در کلام و خلاقیت از جمله ویژگی‌هایی است که آن را به بهترین پبج برای تبلیغ در اینستاگرام تبدیل می‌کند.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

فروش محصولات مرتبط با پت از جمله زمینه‌هایی است که هنوز اشباع نشده و گزینه‌ای مناسب برای کسب درآمد در اینستاگرام محسوب می‌شود. لذا اگر علاقه به پت و فروش محصولات آن‌ها دارید تنها کافی است که اقدام به ساخت پیج کاری و افزایش فالوور از طریق خرید فالوور فیک کنید.

 

محبوبیت صاحب پیج از جمله فاکتورهای مهمی است که آن پیج را به بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ تبدیل می‌کند.

فروش کتاب

کتاب از جمله محصولات مناسب برای فروش اینترنتی است که امروزه با استقبال بالایی در فضای اینستاگرام رو به رو شده است. این محصول نیز همچنان در اینستاگرام اشباع نشده و فقط با کمی خلاقیت، تبلیغات مناسب و خرید فالوور واقعی می‌توان در مدت زمانی کوتاه به موفقیت رسید.

از جمله پیج‌های مناسب برای این کار پیج farahmand_alipour  را می‌توان نام برد. با توجه به اینکه در این پیج در خصوص حقیقت‌های تاریخ، سیاست، موضوعات فرهنگی و اجتماعی صحبت می‌شود. تبلیغ کتاب کاملاً منطبق بر موضوع صفحه است. همچنین خلاقیت در تبلیغ به گونه‌ای که حس نیاز به خواندن کتاب را در فالوور اینستاگرام ایجاد کند نیز دیده می‌شود.

یکی از فاکتورهای بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ آشنایی با اصول تبلیغات مؤثر است.

معرفی رستوران‌ها

شاید شما به عنوان صاحب یک رستوران، کافه، فست فود، کترینگ و … صفحه‌ای تخصصی در اینستاگرام داشته باشید. برای رونق کارتان و افزایش تعداد فالوور ایرانی لازم است که علاوه بر تسلط به چگونگی فروش محصولات در اینستاگرام با بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ نیز آشنا باشید. یکی از پیج‌های موفق در این زمینه که توسط کسی در اینستاگرام مورد هجوم قرار نگرفته پیج navab.ebrahimii است.

نکته حائز اهمیت در خصوص این پیج میزان بالای تسلط و به قول معروف کاربلدی بلاگر است. نوع متفاوت از بیان، خلاقیت و صداقت در کلام در تبلیغات این بلاگر به وضوح دیده می‌شود.

فروش لباس و لوازم التحریر

از جمله پیج‌های مناسب برای فروش انواع لباس‌های زنانه و همچنین لوازم التحریر پیج haniyeh.-.life است. این پیج که آموزش‌های مفید بدون هیچ حاشیه‌ای در زمینه‌های مختلف را انجام می‌دهد برای معرفی لباس بانوان و همچنین لوازم التحریر گزینه‌ای مناسب محسوب می‌شود.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

تعداد مناسب فالوور، متخصص بودن در زمینه کاری، تعامل بالای فالوورها با بلاگر، صداقت در کلام و مرتبط بودن محصول با زمینه فعالیت از جمله فاکتورهایی است که پیج مذکور را به بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ تبدیل می‌کند.

از جمله پیج‌های مناسب برای تبلیغ رستوران‌ها، کافه، کترینگ و ...

 

کلام آخر

تبلیغات از جمله مهمترین گام‌هایی است که یک فروشنده هوشمند و زیرک باید به آن پایبند باشد. البته این بدان معنی نیست که هر نوع از تبلیغات مفید واقع می‌شوند. شما برای آن که بتوانید محصول یا خدمات خود را به موثرترین شیوه ممکن تبلیغ کنید باید به اصول تبلیغ آشنایی کامل داشته باشید.

این قانون در فروش محصولات در اینستاگرام نیز پا برجا است. در واقع شما برای آن که بتوانید در میدان رقابتی اینستاگرام موفق باشید باید قوانین تبلیغات صحیح و استاندارد را بدانید. یکی از شیوه‌های مؤثر تبلیغات در این فضا تبلیغ در صفحه‌های بزرگ است که تعداد بالایی فالوور دارند.

در متن بالا با توجه به هزینه‌های بالایی که این پیج ها برای تبلیغات می‌گیرند به معرفی فاکتور و صفحاتی پرداخته‌ایم که بهترین پیج اینستاگرام برای تبلیغ محسوب می‌شوند.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک