article
calendar icon
9 مرداد 1402

طلایی‌ترین زمان نشر پست و استوری در ایسنتاگرام

زمان نشر پست یکی از مواردی است که بسیاری از کارشناسان آن را فاکتور اصلی موفقیت می‌دانند، اما تا چه میزان این ادعا صحت دارد و در چه مواردی تاثیرگذار است؟ و مهم‌تر از همه ساعت طلایی نشر پست و استوری را چگونه می‌توان دریافت؟

ما را تا پایان این متن همراهی کنید که با طلایی‌ترین زمان نشر پست و استوری در اینستاگرام آشنا شوید.

چرا زمان نشر پست در اینستاگرام اهمیت دارد؟

یک شغل اینستاگرامی مثل اینفلوئنسری، بلاگری، واینری و … برای بقا و رشدش به فالوورها و دیده شدن احتیاج دارد. یکی از فاکتورهای مهمی که به دیده شدن این مشاغل کمک می‌کند زمان نشر پست و استوری در اینستاگرام است. با وجود این که ساعت کار چنین مشاغلی را توسط خود آن‌ها تعیین می‌شود ولی برای موفقیت باید ساعات کار خود را بر حسب ساعات فعالیت فالوور اینستاگرام تعیین کنند.

از این رو زمان نشر پست و فاکتورهای تعیین کننده آن را باید دانست. ما را تا پایان این متن همراهی کنید که زمان طلایی نشر پست را با توجه به زمینه کاری‌تان تعیین کنید.

طلایی‌ترین زمان نشر پست اینستاگرام را این نکات تعیین کنید.

بهترین زمان نشر پست اینستاگرام

برای آن که متوجه بهترین زمان برای نشر پست اینستاگرام و استوری شوید در وهله اول لازم است راه کارهای مختلف آن را بدانید. یکی از این راه کارها بررسی زمان نشر پست توسط پیج‌های بزرگی که زمینه کاری یکسانی با شما دارند است. برای این کار نوتیفیکیشن صفحه را روشن کنید. با این کار هر زمانی که این پیج‌ها پست جدیدی بگذارند شما متوجه خواهید شد.

راه کار دیگری که به شما پیشنهاد می‌دهیم استفاده از آمارها و تحلیل‌هایی است که اینستاگرام در اختیار پیج‌های کاری قرار می‌دهد. برای این کار تنها کافی است که به مدت یک ماه در بخش INSIGHT فعالیت خود را زیر نظر بگیرید.

📢 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور 👥 .

در این بخش اطلاعات مهمی را در خصوص نرخ درگیری مخاطب با محتوا در اختیار شما قرار داده می‌شود. روزها و ساعاتی که محتوایتان بیشتر دیده شده است را ثبت کنید و در نهایت با استفاده از آن‌ها  یک برنامه منظم زمانی برای نشر پست‌هایتان در نظر بگیرید.

همچنین شما می‌توانید از ابزارهای دیگری همانند سایت LATER برای تحلیل روند انتشار پست‌هایتان بهره ببرید.

فاکتورهای موثر بر بهترین زمان نشر پست

در ابتدا باید با فاکتورهایی که در تعیین زمان تاثیر گذار هستند آشنا شوید که در نهایت با توجه به آن فاکتورها به راحتی بتوانید زمان مناسب را بدون کمک و راهنمایی از کسی تعیین کنید. این نکته را از خاطر نبرید که زمان نشر در جذب فالوور اینستاگرام بسیار تاثیر می‌گذارد.

قبل از آن که فاکتورهایی را تعیین کنیم. لازم می‌دانیم که در خصوص مقوله مهم موفقیت در اینستاگرام نکته‌ای را متذکر شویم. همه نکات کاربردی برای افزایش فالوور و دیده شدن در این برنامه راه کارهایی هستند که برای موفقیت و تاثیرگذاری به گذر زمان احتیاج دارند. از این رو برای آن که اثر این راهکارها را ببینید باید صبور باشید.

با این حال راه حلی کاربردی که در مدت زمان کمی تاثیر خود را نشان می‌دهد نیز وجود دارد. ما این ترفند را نوعی شتابگر می‌دانیم و آن را به همه کسانی که قصد فعالیت و موفقیت در این زمینه کاری دارند را پیشنهاد می‌دهیم.

شتابگری که شما را کمک می‌کند تنها از طریق خرید فالوو واقعی میسر می‌شود یا بهتر است به طور واضح بگوییم که آن شتابگر فالوور فعال است. این فالوورها به صورت کاملا تدرجی به صفحه شما افزوده می‌شوند و از این طریق به رشد و دیده شدن شما کمک می‌کنند.

برای خرید فالوور باکیفیت فعال تنها به فروشگاه‌های اینترنتی مطمئن که با ضمانت به شما چنین فالوورهایی را می‌فروشند مراجعه کنید.

زمان نشر پست را می‌توانید با نگاهی به نوع فعالیتتان تعیین کنید.

نوع فعالیت شما

مهمترین گزینه‌ای که با کمک آن می‌توان به راحتی ساعات نشر را متوجه شد نوع فعالیت و محتوایی است که تولید می‌کنید. مخاطبین شما و نوع فعالیت آن‌ها از طریق مضمونی که تولید می‌کنید مشخص می‌شود.

در واقع این که مخاطبین شما خانم یا آقا هستند؟ چه سنی دارند؟ و … تمامی این سوال ها از نوع فعالیت شما مشخص می‌شود. از این رو با توجه به نوع فعالیت و محتواهایی که تولید می‌کنید به تمامی سوالات مطرح شده پاسخ دهید.

جغرافیای مخاطبین

شما در وهله دوم باید به صورت تقریبی درصد مخاطبینتان را که از سراسر جهان شما را همراهی می‌کنند متوجه شوید. جغرافیای مخاطبین از جمله فاکتورهایی است که ساعات فعالیت فالوور اینستاگرام را تعیین می‌کند.

📢 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان 💸 .

سعی داشته باشید که فالوورهایتان را از سراسر جهان جذب کنید. هدف‌هایتان را بزرگتر کنید. برای این کار می‌توانید پست‌هایتان را به زبان انگلیسی نیز تایپ کرده و برای جذب فالوورها در ابتدای کار اقدام به خرید فالوور خارجی کنید.

جغرافیای فالوورها در تعیین زمان نشر پست در اینستاگرام تاثیر می‌گذارد.

نوع فعالیت فالوور

نوع فعالیت فالوور ایرانی از دیگر نکاتی است که شما باید به آن دقت داشته باشید. فعالیت مخاطبین به صورت کلی و تقریبی از طریق شناسایی پرسونای آن‌ها امکان پذیر است. به عنوان مثال اگر مخاطبین شما را افراد نوجوان شامل می‌شوند فعالیت آن‌ها که تحصیل است به راحتی مشخص خواهد شد.

البته تمامی موارد گفته شده به موضوعی که شما برای اینفلوئنسری انتخاب کرده‌اید مربوط می‌شود.

با توجه به فاکتورهای مطرح شده تا حدی می‌توان ساعات طلایی نشر پست را دریافت. البته شما می‌توانید در اوایل کار با نشر چند پست در ساعاتی که احتمال می‌دهید بهترین ساعت نشر پست در اینستاگرام است به بهترین ان پی ببرید.

با این وجود در ادامه برای درک بهتر مطالب گفته شده به معرفی بهترین ساعت برای نشر پست در زمینه‌های مختلف خواهیم پرداخت ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

بهترین زمان نشر پست و استوری برای واینرها

در ابتدا در خصوص زمان مناسب برای نشر پست واینرها می‌پردازیم. همان طور که خود مطلع هستید به افرادی که در اینستاگرام کلیپ‌های طنز تولید می‌کنند واینر می‌گویند‌. لازم می‌دانیم که در ابتدا به معرفی مخاطبین این دسته از افراد بپردازیم.

کاملا مشخص است که مخاطبین این مضامین را طیف وسیعی از فالوورهای دربر می‌گیرند. با این حال به طور کلی می‌توان گفت که مخاطبین آن‌ها را نوجوانان و جوانان تشکیل می‌دهند.

برای نشر چنین پست‌هایی  روز خاصی را نمی‌توان تعیین کرد ولی به طور کل شنبه‌ها به دلیل آن که افراد به انرژی بیشتری احتیاج دارند که هفته‌ای پر انرژی را آغاز کنند گزینه‌ای مناسب است. همچنین پنجشنبه‌ها را برای نشر پست می‌توان انتخاب کرد، چراکه اخرین روز هفته بوده و انرژی افراد رو به کاهش است، احتیاج به محتوای طنز در فالوورها بیشتر حس می‌شود و آهر هفته و تعطیلات افراد با محتوای طنز دلنشین‌تر خواهد شد.

📢 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی ⭐

بهترین ساعت برای نشر پست طنز در حدود ظهر است. ظهرها که نوجوانان از مدرسه به خانه بر می‌گردند و جوانان نیز در این ساعت در محل کار یا تحصیل استراحت می‌کنند حتما سری به اینستاگرام خود می زنند. پس با نشر یک پست طنز برای باقی روز انرژی آن‌ها را می‌توانید تامین کنید.

بدترین زمان برای نشر پست‌های طنز نیز اول صبح است که دانش آموزان و دانشجویان در محل تحصیل و افراد شاغل نیز در محل کار مشغول به فعالیت هستند.

بهترین زمان نشر پست در فروشگاه‌های اینترنتی

برای نشر پست در فروشگاه‌های اینترنتی نیز محدودیت زمانی وجود ندارد، اما ما برای شما پینشهادی استراژتیک‌تر داریم. با توجه به اینکه اوایل ماه زمان مناسب خرید است. در ابتدای ماه محصولات جدید و یونیک را ارائه دهید و در اواخر ماه به عرضه و معرفی محصولات ارزان قیمت‌تر بپردازید.

روزهای آخر هفته یعنی پنجشنبه که افراد زمان بیشتری برای تصمیم و خرید دارند را به پست گذاری اختصاص دهید. زمان‌های مناسب این نوع از پیج‌ها با توجه به آن که بیشتر مخاطبین آن را افراد شاغل در بر می‌گیرد ساعات بین  11 تا 14 که زمان استراحت در نظر گرفته شده و ساعات پایانی روز است.

محصولات را در اوایل روز یا بعد از ظهر قرار ندهید. در این زمان‌ها فعالیت فالوور ایرانی کم است.

زمان نشر پست در اینستاگرام را برای فروشگاه‌های اینترنتی را می‌دانید؟

بهترین زمان نشر پست صفحات با مضامین ورزش و تندرستی

با توجه به این که بهترین زمان برای ورزش صبح‌ها اول وقت و عصرها است. بهترین زمان برای نشر چنین پست‌هایی در صبح ها ساعت 9 یا عصرها ساعت 6 تعیین شده است. البته ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که ساعات دیگر را نیز امتحان و بررسی کنید.

📢 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع ⚡ .

همچنین بهترین روز برای نشر چنین پست‌هایی جمعه است، چراکه افراد تصمیم بر آغاز ورزش و رژیم برای هفته پیش‌رویشان خواهند داشت. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ساعات آخر روز اصلا زمان خوبی برای نشر چنین پست‌هایی نیست. در این ساعات افراد تنها برای سرگرمی یا جهت آرامش به اینستاگرم سر می‌زنند از این رو به هیچ وجه پست‌هایی که انجام آن‌ها به انرژی بالا نیاز دارد را نشر ندهید.

بهترین زمان نشر پست‌های آرایشی و زیبایی

با توجه به این که بانوان فالوورهای این دسته از پیج‌ها را تشکیل می‌دهند و همچنین با توجه به این که اخر هفته زمانی است که بیشتر خانواده‌های ایرانی به مهمانی اختصاص می‌دهند بهترین زمان نشر چنین پست‌های چهارشنبه الی جمعه است.

ساعاتی که برای این کار می‌توانید در نظر بگیرید ظهرها است که مادران و بانوان ایرانی چه آن‌هایی که شاغل هستند و چه آن‌هایی که خانه دارند و چه آن‌هایی که تحصیل می‌کنند در ساعات 12 تا 15 به استراحت می‌پردازند.

همچنین ساعات انتهایی روز که بانوان فراغ بال دارند و زمان کافی برای سر زدن به اینستاگرام را داشته‌اند را برای نشر چنین پست‌هایی در نظر بگیرید.

زمان مناسب برای نشر پست‌های غذا و خوردنی ها خوشمزه

اگر فود بلاگر هستید یا از اینستاگرام برای معرفی رستوران یا کترینگ خود بهره می‌برید بهتر است که پست‌هایتان را در روزهای تعطیل و جمعه قرار دهید. بیشتر افراد تنها برای سرگرمی به چنین پیج‌هایی سر می‌زنند یا در روزهای اخر هفته به جای پخت غذا ترجیح می‌دهند که غذا را از بیرون تهیه کنند.

📢 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور بدون ریزش 🍃 .

در ساعت انتشار باید در وهله اول به نوع خوراکی که قصد معرفی کردن آن را دارید نگاهی بیندازید سپس با توجه به آن زمانش مشخص می‌شود. به عنوان مثال اگر وعده صبحانه رستورانتان را قصد دارید معرفی کنید آن را در ساعات ابتدایی روز نشر دهید یا اگر غذای برنجی را می خواهید در قالب پست بگذارید آن را قبل از زمان وعده نهار نشر دهید.

با توجه به تمام نکته گفته شده ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای تقویت روحیه کاریتان و همچنین رشد پیج‌تان در مدت زمان کم اقدام به خرید فالوور باکیفیت کنید. تنها این نکته را به خاطر داشته باشید که به تمامی فروشگاه‌های اینترنتی نمی‌توان اطمینان کرد.

بسیاری از فروشگاه‌ها هستند که با ادعای فروش فالوور واقعی فالوور فیک را به فروش می‌رسانند. همان طور که خود می دانید فالوور فیک به دلیل آن که هیج فعالیتی در اینستاگرام ندارد بقای پیج را تهدید می‌کند. این در حالی است که فالوور واقعی به طور مرتب و روزانه در اینستاگرام فعالیت دارد و به صورت کاملا تدریجی به صفحه کاری شما اضافه می‌شود.

آیا بهترین زمان نشر پست برای فودبلاگرها را می‌دانید؟

کلام آخر

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در جذب فالوور و افزایش بازدید تاثیر می گذارد زمان نشر پست‌ها است. شما باید تنها در زمآن‌هایی که فالوور اینستاگرام فعالیت دارد پست‌هایتان را قرار دهید. برای یافتن چنین ساعاتی در باید با فاکتورهای تعیین کننده آن آشنا شوید.

همچنین برای درک بهتر موضوع بهترین زمان برای نشر پست برخی از مشاغل فعال در اینستاگرام را معرفی کرده ایم. امیدواریم که مطالب فوق مورد استفاده شما قرار گیرد.

با استفاده هوشمندانه از خدمات ما ، در مدت زمان کمی کسب و کار خود را به فضا پرتاب خواهید کرد همین الان عضو پنل شو و سرویس بازدید ریلز رو با قیمت تقریبا رایگان امتحان کن!

خرید فالوور اینستاگرام - فالونیک

از دست ندی 👇

×
خرید اکسپلور اینستاگرام فالونیک